PS4 Pro
0

Bu konuda 281 mesaj var

Ben aldım Migros'taki PS4 Pro'lardan. Almak isteyen varsa söyleyeyim: Cihazlar Sony Türkiye garantili değil, ithalatçı garantili (o 200 liralık fark buradan geliyor olsa gerek). Cihaz Kuzey Afrika bölgesinden gelme. Aletteki elektrik girişi, kablosu falan değişik hatta, Türkiye'deki PS4 kabloları bununla uyumsuz o yüzden. Ama bizdeki prizler için dönüştürücü çıkıyor kutudan.

Bunlar dışında bildiğiniz PS4 Pro. :)

Lightning McQueen tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
38 minutes ago, Lightning McQueen said:

Ben aldım Migros'taki PS4 Pro'lardan. Almak isteyen varsa söyleyeyim: Cihazlar Sony Türkiye garantili değil, ithalatçı garantili (o 200 liralık fark buradan geliyor olsa gerek). Cihaz Kuzey Afrika bölgesinden gelme. Aletteki elektrik girişi, kablosu falan değişik hatta, Türkiye'deki PS4 kabloları bununla uyumsuz o yüzden. Ama bizdeki prizler için dönüştürücü çıkıyor kutudan.

Sizde PS4 var mıydı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
54 dakika önce, Lightning McQueen said:

Benim aldigim CUH-7016B modeli, donusturucu vs. gerek olmadi... 

Yalniz plastik kalitesi tirt... 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 minutes ago, JardeL said:

Benim aldigim CUH-7016B modeli, donusturucu vs. gerek olmadi...

Benim aldığım da CUH-7016B ama içinden dönüştürücü çıktı ve aletin üzerindeki güç girişi şu şekilde:

back_closeup.jpg

Yuvarlak girişli olanlardan değil. Anlamadım neden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pro'da güç girişi farklıymış sanırım, yanlış hatırlıyor olma ihtimalim yüksek. Yuvarlak girişli olanlar PS4'ler (normal ve slim) için olabilir. Ama bir dönüştürücü çıktı içinden.

Kuzey Afrika tahminimi de garanti kartındaki Mısır, Ürdün, Tunus, Lübnan, Angola, Gabon gibi ülkelerdeki yetkili satıcı bilgilerinden yürüttüm. :) Avrupa veya Türkiye ile ilgili bilgi yok.

EDIT: Evet, güç kablosu farklıymış Pro'da.

Bendeki kutu:

vJbLvr.jpg

Lightning McQueen tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de aldım bugün. Epey forum inceleme felan okudum buna rağmen halen bir faydası olacak mı emin değilim. Neyse diyip alıp geçtim artık.

İzmir Bornova Kipa dan aldım. Halen 2 adet stok var orada.

Şu anda eski PS4 den LAN kabloyla veri aktarımı yapıyorum. Daha 4 saat var bitmesine. Bu süre zarfında yeni alınmış aleti kullanamamak kötü tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İyi yapmışssın İhsan abi. Ben ilk zamanlarda BF1 de çok fark hissetmiştim. FPS düşüleri olmuyordu. Kafan rahat oluyor birde en azından fps ve kalite konusunda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ps4 ün sizce ne kadar daha gideri var? normal ps4 için konuşuyorum 1500 civarında dolaşıyor fiyatları, bu para verilmez tabi de 1000 civarı bulursak exclusive oyunlar oynayıp sonra elden çıkarma fikri nasıl olur?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 saat önce, lazsa said:

ps4 ün sizce ne kadar daha gideri var? normal ps4 için konuşuyorum 1500 civarında dolaşıyor fiyatları, bu para verilmez tabi de 1000 civarı bulursak exclusive oyunlar oynayıp sonra elden çıkarma fikri nasıl olur?

PS4'un fiyati zaten 1000TL; [ http://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-cuh-2016a-oyun-konsolu-p-HBV000002K6XS ] ... 

Hepsiburada Black Friday indirimi ya da onumuzdeki hafta n11 indirimleri sirasinda PS4 Pro bakin bence... n11'de 11.11'de kullanabileceginiz bir suru kupon veriliyor bu aralar 150TL - 200TL vs ... Onlara da bakabilirsiniz... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha gecen gun migrosta pro 1500tl idi nerdeyse alcaktım..

Pis konsollar fakir fiyatlarıyla aklımı celmeye calısıolar.. ki aslında o kadar cok oynamak istediğim oyun birikti ki hele bu son zpidermen le iyiden iyiye zihnime girdi..

Hepsini alıp catır catır aralıksız oynayabilcek olsam anında alırdım ama o kadar oyunu oynamaya ömrüm vefa etmez diye tırsıp almıyorum..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@stardust hocam sende şimdi :) exclusive oyunlar için alınıp oynanıp satılır esasında, sizler için iyi bir formül. 1500TL ye PS4 Pro çok iyi fiyat. Satarkende hemen satarsınız. @Narcissus hocam indirim devam ediyorsa al bence

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çağlar'a takılıyorum sadece. Vaktim olsa alır hemen 1-2 ayda exclusive'leri oynar. Sonra evde pis kokmasın diye satardım. :D 

black friday geliyor şimdi amazon.de'de 250 euro'ya düşer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

13 dakika önce, lazsa said:

o kadarda çok oyunu yok aslında toplasak en fazla 6-7 oyunu vardır oynanacak gerisi zaten pcde oynanır

Uncharted 1-2-3-4  
Last of Us
başka da exclusive oynamadım ama bu ikisi almaya yeter diyebilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 05/11/2017 at 10:42 PM, Altan Yoklar said:

Uncharted 1-2-3-4  
Last of Us
başka da exclusive oynamadım ama bu ikisi almaya yeter diyebilirim.

Birde Bloodborne

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o listede suan en populer 2 oyun var yalnızca.. ki aslında daha diğer su cok büyük yapımlar var..

horizon zero

God of war

beyond two souls

infamous 

fiyatı cop olmusken order 1886

Özellikle su spiderman i cok merak ediom ama dur bakalın..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha PCdeki oyunlarımı temizleyememiş olsam alıcaktım aslında 1500 e PS4 Pro çok iyi fiyattı.. Mutlaka alırım bir ara diyorum ama ne zaman bilmiyorum..

Aslında biri bu yukarıda yazdığım oyunların fiyatları düştüğünde alıp benim accountuma eklese de (ücreti ben karşılıcam tabi ki ) , ps4 ü aldığımda fiyat indirimi beklemeden oynasam o kişiye cenneti sunarım.. ..  :icon_bye:

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Order 1886 gorsel ve atmosfer olarak iyi de konsol aldiracak bir exclusive degil...

Ratchet & Clank , Persona 5 , Yakuza ile yeni gelecekler eklenebilir listeye... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok