Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

Bende katılırım, placement maçları gerçekten çok önemli ve geçen sezondan aldığım acı tecrübeye göre tek başına girmek gerçekten intihar gibi birşey.

Bu arkadaş çok iyi support oynar. Tavsiye ediyorum. Onu takımınızda bulundurmak istersiniz mutlaka :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çağırmışsınız ama ben grip yüzünden bi güzel uyuyordum. :D

Bu akşam artık girmeye gerek görmüyorum saat zaten 1 oldu. :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Placement maçları çok çetin geçecek, ona göre hazırlığınızı yapın.

7-3 yapıp 1200 puan alanlar var. :D

Ben kendimi kaybedebilirim, şimdiden özür. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunları da redditten buldum

grabbed some random vod reviews from their channels (I haven't watched these all though):

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Season 3 ile birlikte matchmakingin içine bilerek daha da mı sı.mışlar, ne yapmışlar bilmiyorum ama girdiğim 3 oyundan 2sinde bir kişi oyundan çıktı, haliyle yenildik tabi. 

Böyle giderse 2000 ulaşmak hayal olacak benim için...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Season 3 ile birlikte matchmakingin içine bilerek daha da mı sı.mışlar, ne yapmışlar bilmiyorum ama girdiğim 3 oyundan 2sinde bir kişi oyundan çıktı, haliyle yenildik tabi. 

Böyle giderse 2000 ulaşmak hayal olacak benim için...

Bugün 4 kişilik bir grupla sezon 3 ilk oyunumu oynadım. Map Mumbani idi. İlk el eze eze aldık. 2 el onlarda kargoyu dibine kadar ittirip berabere yaptılar ama hala biz daha iyiydik. Sonra takımdaki grup dışı 2 kişiden biri çıktı ve bizi eze eze yendiler. Şaka gibi cidden bu millet. Çıkan herifte dengesiz dengesiz oynuyordu zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Placement maçlarından sonra 1600sr aldım ben. Şaka gibiydi. 10 oyundan 3ünde zaten birisi çıktı ve oyun bok oldu.

Diğerlerinde de attackda hanzo ve widowlar falan filan sonuç rezalet oldu. 

Gelecek sezona kadar platinuma ulaşamam herhalde.  :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben de bir kaç saat önce evden çıkmadan bir el atim bari yeni sezonda dedim.. İlk rounddan bi adamımız çıktı :0 Tabi ki yenildik..

Şaka mıdır nedir lan bu olay diyerekten bari ikinci maça girim dedim bunda da yenilirsem sezon 3ü pass geçicem, derken bu 2. Maçımında ikinci roundunda yine bizim takımdan biri çıkmaz mı.. allam sana geliyorum diyerek ..sinirimden destan yazarak potg u alarak kazandık(m) neyseki 5 kişi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu sıralar muhtemelen quitter olayı çok olacak. O nedenle olabildiğince fazla grup şeklinde girilirse daha iyi olur. En azından yenilecekseniz bile, adam gibi oyun oynayarak yenilmiş olursunuz. Biz dün öyle 6'lı stack yaptık mesela.

Ben çok kötü oynadım o ayrı :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam bok gibi oynadım.

Resmen oyuna başladığımdan beri en kötü oyunlarımdan biri oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu oyunu bırakıcam yeminle  :1pof:

Şu yukarıda anlattığım 2 oyundan sonra her girdiğim oyunda takım elemanları birbiriyle kavga edip ya oyunu trollediler yada oyundan çıktılar.. Resmen sokakta otobüs bekleyen vatandaş gibi kaldım.. İnanılmaz birşey :lol: , heralde bronze lige falan atıcak beni blizz ve mükemmel matchmaking sistemi saolsun.. 

Son bi placement maçım kaldı bakalım nolucak.. 

Yalnız şöyle de bişey var, 

TbMkjJo.jpg

Adam 10 maçın ikisini kazanıp diamond olmuş :D , yani acaba blizz inanılmaz bi sistem kurdu da win-lose falan önemli değil iyi olanı bi şekilde ödüllendiriyor mu yoksa götten sallama mı benim rankim belli olduktan sonra göreceğiz :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Narc sen geçen sezon diamond olduğun için seni diğer diamond oyuncularla oynatıyor. İki oyun kazanıp 4200sr alan var. Benim tahminim sana herhalde platinum falan verecekdir, ya da üst gold.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Narc sen geçen sezon diamond olduğun için seni diğer diamond oyuncularla oynatıyor. İki oyun kazanıp 4200sr alan var. Benim tahminim sana herhalde platinum falan verecekdir, ya da üst gold.

Nevet son maçı da POTG olarak alıp Platinum çıktım placementtan..

Ciddi ciddi şaka gibiydi placement maçlarım..  :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de biraz uğraşarak 2000 ulaştım. Tam işkence. Matchmaking rezalet bence. Yanlış anlaşılmasın sorun yenilmek değil. Neredeyse her maçta bir takım eziyor, diğerleri de eziliyor. Çok az dengeli oyun oluyor. Sorun bu.

Oynamak isteyen olursa bana yazsın, solo que adamı hasta ediyor çünki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de platinum oldum sonunda. Efsane bir gün oldu. :D İlk önce rus dolu bir 6 stack groupla oynadım, hiç yenilmedik, sonra da başka bir groupla. Toplamda bir iki kez ya yenilmişizdir, ya yenilmemişizdir.  :8

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şu patchle gelecek olan bu takım kalsın olayı gelene kadar oynamıcam sanırım.. bi tane iyi takım denk geldi sonra yine çöp üstüne çöp...  :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu player hitboxları beni deli etmeye başladı.

Ana hooklarsın ölmez, Genji aynı, Baby D.Va tek başına Roadhog'u indiriyor falan.

Blizz napıyor anlamıyorum.

Herif daha 30-40 level Soldier'la herkesi biçiyor. Aim olduğu o kadar bariz ki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam roadhogun hookuna nerf geleceğini söylemişdi blizzard. Hookun acaip bir hitboxu var çünkü. Hanzonun oku gibi sağa-sola sallayıp elemination alıyorsun.  :D

Bence de roadhoga nerf gelmeli. 600hpli dps gibi birşey.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İkisi de.

Roadhog oynuyorum. Genji çekiyorsun ölmüyor. Ana çekiyorsun ölmüyor uyutup kaçıyor. Baby D.Va mermi manyağı yapıyor.

Ben nedense hooka yakalanınca böyle şanslı olamıyorum. :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok