Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

Placement'ı 10da 10 bitirirseniz bile geçen sezon "bitirdiğiniz" ratingden 100 puan falan oynuyor en fazla. Bilginize.

10 da 0 bitirirseniz bir kaç yüz puan düşük başlıyorsunuz. Yani geçen sezon bitirdiğinizden çok daha üstte başlama ihtimaliniz yok sisteme göre.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Replacement maclari hep drawlarla falan gecti, sonra promotion diyip golddan silvera atti bende anlamadim ne salak bir istir. :D

Neyse ilk comp macimi yaptim kazandim sezona baslamis oldum boylece.

Ama en cok flag arcade i seviyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bırakıcam bu oyunu bu gidişle. Artık sabrım zorlanmaya başladı.

4 maç yaptım 3 tane Ilios. 3 Ilios'un hepsini kaybettik. Hepsinde de gelen adamlar ultra gerizekalı. 1 tanesinde Bastion oynadı adam 4 el Soldier'la damageda geçtim o derece. Öyle kötü oyuncular geliyorki 4 lü 5 gruplara atıyor beni inanılmaz. 3-0 bitti hep adamlar bildiğin eziyor yani.

Kusucam artık bu sistemin dandikliğinden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bastion bence değişikliklerden sonra gayet über olmuş.. zaten arada aldığım ve halkın round başında ağladığı bi karakterdi ama zafere taşıyınca susuyolardı, arcadede falan oynadım da şuan daha bi iyi olmuş..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Placement'ı 6 galibiyet 4 mağlubiyet ile bitirip 2049 puanla gold olarak çıktım. Benim için şu ana kadar geldiğim en yüksek zirve noktası burası.  :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blizz Us'de 30$, Eu'da 20€.

Oyunun 1. senesi diye fiyat indirimi yapmışlar. Blizz'de pek indirim falan olmaz, almak isteyenler için güzel bir fırsat. GOTY falan gereksiz, standart'ı alın geçin :

https://eu.battle.net/shop/en/product/overwatch-origins?utm_term=overwatch&adv.n=Blizzard TURKEY&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=33967610619&utm_campaign=MEC_662295592&gclid=CKzDprCXjtQCFYwQ0wod2RENzw

Executioner tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
42 dakika önce, Executioner said:

Blizz Us'de 30$, Eu'da 20€.

Oyunun 1. senesi diye fiyat indirimi yapmışlar. Blizz'de pek indirim falan olmaz, almak isteyenler için güzel bir fırsat. GOTY falan gereksiz, standart'ı alın geçin :

https://eu.battle.net/shop/en/product/overwatch-origins?utm_term=overwatch&adv.n=Blizzard TURKEY&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=33967610619&utm_campaign=MEC_662295592&gclid=CKzDprCXjtQCFYwQ0wod2RENzw

Kaptım hemen teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aslında aynı oyunda çağlar zarya'nın ultrası ile 5 kişi birden çekti, ben onların içinde patlatıp beşini birden öldürdüm, gitti maçın sonunda bunu gösterdi, bir mallık var bu oyunda.

bu arada bir oyunda bırak 71 elemination, 30-40 falan bile görmek çok zor iş, 71 artık sizin hayal gücünüze bırakıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu indirim ne kadar surecek ben oyunu alirsam anca ozel surumunu alirim cunku oynamayacam soyle 1-2 bakmak harici wow a pet olur

oda zenginlikten degil gecen 21 tane gold token aldimdi 144 euro balancim var wow gold harciyarak 200k x dan milyonlar milyonlar gitti fakirlestim :D

kendi gobegimi kendim kesiyim gidip wowheade girip baktim kesin vardir diye

The event will run from May 23 to June 12, 2017

12 hazirana kadar surucekmis.alma hitimalin cok az

gecen 60 euro verip starcraft 2 aldim 3 pet oyuna eklemek icin obari oynanir bisi campini falan var

bu illa oynamazsan mundar olucak starcraft olmaz

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok