Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

Blizzard'ın duyurduğu bir tarih yok bildiğim kadarıyla, genelde 15 Şubat tarihini görmüştüm Internet'te gezerken. Herhalde 14 Şubat'ta bir Valentine Days etkinliği yapmadan sezonu bitirmezler. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o 4'e 6 kazandığımız Hollywood efsaneydi. D.va düştü, adamın teki atakta Widow aldı.(Herif 63 saat Widow oynamış sırf bu sezon hiçbir halt vuramıyor.) Önce ilk pointi aldık sonra da adamları ezdik resmen. Çok efso bir oyundu.

Tabii ondan sonra Nepal'daki 2 troll ile ağzımızın payını aldık ama olsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Hungarde yüzünden oldu o. 

Yok orb atmamışım falan filan. Keşke tank üzerinde orb durma süresini diye bi istatistik olsaydıda görseydi. Boş keseden sallıyor.

Son oyunda da @@Erwin'e çalıştım, adam dps yapabilen birisi, verdim boostu verdim heali. Tank atlamasın öyle her yere... gerçi lucio yerine ana olsaydı, öyle idare eder ve iyi bir setup olabilirdi o oyun için.

Master olacağım ve @@soulscar ın götü açtıracağım meydanda. Sözümde bir zaman kısıtlaması yoktu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Reinhardt'la 2 roundda 29.000 damage yaptım. Daha ne yapayım.

Lijang'da Soldier oyunu çevirdi boost falan derken.

Son oyunda da Soldier'la ayakta kalmaya çalıştık ama nafile.

Göt Hanzo.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Off Season görünüyor competitive kısmında, bu nedir peki? Rank vermeden/almadan sıfır etki ile competitive mi oynanıyor?

evet

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Placement maçlarının 5 tanesinde beni 3-4 adet 100 level altı elemanla eşleştiren Blizz'i kutluyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sezon 4 başladı.

@ "ASUS VG248QE" bunu bir an önce değişmen lazım bence

Sezon 3'te yoktum1 kere yenildiğim halde 1500'lerden başlatmıştı. Bu sefer placement maçlarında kim ne seçerse seçsin dps alıcam. Hatta artık competitive maçlarda puan yapayım diye Lucio,Reinhart,Mercy,D.va oynamaktan sıkıldım. Hala aynı sorunlar devam ediyor. Adam gidiyor Hanzo alıyor yeniliyorsun. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@

Monitör değiştirmeyi ben de istiyorum da işte almak istediklerim 4000 TL ve üzeri olduğu için kolay olmuyor maalesef. Vatan web sitesinde 3800 görmüşken alsaydım iyiydi ama şimdi de 1080ti ve 4K mı alsam diye saçma ve çok pahalı bir fikre kapıldım. Monitöre talip misin?

Placement maçlarından ikisini oynadım ve 2 galibiyet aldım. Eski hesabımı içindeki skinler yüzünden iyi fiyata satıp yeni origin edition aldım. Şu anda Level 31 durumdayım, ilk competitive sezonumu oynuyorum bu hesapla haliyle de. Eski hesabı satmadan zaten adını değiştirip tüm arkadaş listesini de temizlediğim için zaten listenizde yoktur herhalde artık. Yeni hesaba birkaç kişiyi eklemiştim, denk gelirsek gireriz birlikte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Placement maçlarından ikisini oynadım ve 2 galibiyet aldım, ilk competitive sezonumu oynuyorum bu hesapla haliyle de.

Grandmaster Defo geliyoorr, geliyooorrr geliyoorrrr...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu gidişle bende yeni hesap alıcam. Gold'a attı namussuz oyun gene. :2no:

İlk sezonda yaptığımız spastikliklerin cezasını çekiyoruz resmen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gold olayım da önce sonra bakarız gırandına mırandına :) Daha teneke liginden kurturamadım kendimi, geçen sezon yaşadığım cehennem sonrası hesabı sattım da kurtuldum resmen. :) Skin için hesap almak nasıl bir mantık hiç bilmiyorum ama umrumda da değil gerçi 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

masteroverwatch.com istatistikleri güncelleyemez hale geldi. Ne oldu ki acaba?  :icon_think:

Placement maçlarının yarısını bitirdim. 3 galibiyet alabildim. Kendi doğal sınırlarım içerisinde iyi bir oran sayılır. Matchmaking gerçekten çok dengeli takımlar kuruyor.

V0ldjZ.pngldklVr.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok