trust nasıl bir marka ?
1 1

Bu konuda 9 mesaj var

Bluetooth dongle alacağım ama piyasada genelde bu markanın ürünleri var ve benim aklımda dandik bir marka olarak kalmış.Herneyse çok dandik birşeyse PC'ye takmayı düşünmüyorum ama sizin görüşleriniz nelerdir ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Genel olarak dandik biliyorum ben de bu markayı. Yine de fikir vermesi açısından, evde PC 'me sürekli takılı duran bir Trust BT dongle 'ım var, Vatan 'dan almıştım. Bir sıkıntı yaratmıyor, hatta Wiimote ile falan sıkıntısız kullanıyorum, pişman etmedi aldığıma.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Trust marka cok kaliteli racing wheeller mecvcut kalitesi Logitechten ustun. Birde senelener once bir joystick almistim PS2 uyumlu o guzeldi. Kotu bir marka degil yani benim gozumde

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Trust fiyat odakli ortalama fiyat performans ürünleri ureten bir firma zannedersem Hollanda menseili olmasi lazim ama uzun zamandir uretimi Cindedir. 1990 larda Avrupada teknoloji marketlere girmeye basladilar. Kuruluşu 80 lerdir tahminen. 2000 lerde Turkiye ye Index grup bunyesindeki Despec tarafindan ithal edilneye baslayinca tanidim bende bu markayi. Bir sekilde A4tech benzeri ancak daha gundelik urunlere odaklamislardi. Sonrasinda urun yelpazesi genisledi. Sektorde son 10 senedir calismadigim icin su anki urunleri konusunda bir sey soyleyemem... Ama tahminen A4tech ile paralellik devam ediyordur

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Trust marka cok kaliteli racing wheeller mecvcut kalitesi Logitechten ustun. Birde senelener once bir joystick almistim PS2 uyumlu o guzeldi. Kotu bir marka degil yani benim gozumde

o sizin dediğiniz marka thrustmaster, zaten yılların uçak sim-savaş oyunlarının 1 numaralı joystick markası.

http://www.thrustmaster.com/

burda bahsedilen çin menşei oem markası üç kuruşluk "trust", gerçi bluetooth dongle için apple marka olsa ne farkedecek onu da anlamadım ya...

http://www.trust.com/en/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de yazacaktım starcım erken davranmış, trust'tan belki iş gören ama adi plastik ürünler çıkar. Thrustmaster ile karıştırmayalım lütfen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Trust bir zamanlar kısa bir süre için F1 takımlarından birinin aracına reklam vermişti. Oradan tanıyarak önce fotoğraf makinesi almıştım, çok da iyi bir şey değildi. Kuzenimdeki Orite marka fotoğraf makinesi ile birebir aynı idi. Çinde ürettirip kendi markasını basan markalar kalitesindeydi yani. Sonra Vatan'dan USB çoklayıcı almıştım. Kısa bir süre sonra kablosunda temassızlık vs. nedeniyle atmıştım. Çok da bel bağlanacak bir marka değil bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok