Şuan ne dinliyoruz?
6 6

Bu konuda 741 mesaj var

Farklı konser kayıtları var ama bence en iyisi bu . Zaten 2000lerden sonraki kayıtlarda ,sıkıldıkları belli oluyor. 

Harvester konusunda şunu tek geçiyorum:

Bu konserdeki diğer favorim de Bells:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Metallicanın yeni konser görüntülerinde şarkılardan en çok lars keyif alıyor gibi görünüyor... 30 senedir aynı şeyleri çal çal insan çok sıkılır be. Eskisi kadar prova yapmasalarda provasız olmaz orda da çalıyorlar bunları. Ben Metallica dinlemekten çok sıkıldığımı söyleyebilirim rahatlıkla. Hatta Iron Maiden, Manowar,Judas Priest gitmiyor abi yeni şeyler lazım. ..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı durum bende de var, konser kayıtları da dahil adamların her şarkısını ezberledik. Iron Maiden hiç tat vermiyor hatta. O yüzden uzun zamandır Alter Bridge, Tremonti vs. dinliyorum. Heavy metal değiller tabii ama iyi albümleri var. Son zamanlarda da Megadeth'in Dystopia'sı iyiydi, ama yine benzer şeyler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Lightning McQueen ,benim link verdiğim Moskova konserine bakarsanız, 2.40 'da ve 5.00 'da stoptan dönüşte , enerjiye bakarsanız , diğer konserde yok. Tabii kalitesi kaydın biraz düşük. 

Adamlar 30 yıldır aynı şarkıları çalıyor. Biz dinlemekten bayıldık, onlar ne haldedir artık. 

Benim için Metallica en son And Justice for All ve Metallica albümleri . Sonra Load vs aynı çizgide değil. 

Ne bileyim , ya ben iyi takip etmedim , ya onlardan sonra da ,90ların ortalarından sonra yeni bir grup çıkmadı aynı kalibrede.

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Adamların yapması gereken şey 30 senedir çaldıkları, artık gözü kapalı, ayaklarıyla çalacakları şarkıları 1-2 saat çalmak (Lars hariç). Ardından para sayma makinesinin başına geçmek. Emin olun bıkmamışlardır...Hele ki Lars hiç bıkmamıştır ehehe :D

Çok belirgin bir takım şeyler aramıyorsanız dinleyecek bir sürü yeni grup var veya eski olup es geçtiğiniz gruplara şans verin. Arada bir heavy metal dışına çıkmakta da fayda var. Sınırlamayın kendinizi...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok