Şuan ne dinliyoruz?
6 6

Bu konuda 741 mesaj var

Youtube den bayağı bir video izledim Anettenin sesi yanısıra giyimi de gerçekten bir tartışma konusu gerçekten sokağa gündelik giyilecek kıyafetlerle sahneye çıkmış resmen yahu. Ayrıca özel sahne kıyafetleri de son derece komikmiş. Ciçek desenli pileli elbise ile heavy metal konserine çıkmak cesaret ister. Ben Floor'un sahne duruşu ve kıyafetlerine de bayılıyorum canlı bir şekilde izleme şansımız olsa keşke. Tarja bir başka NW'i NW yapan o kadın zaten. Anladığım kadarıyla semfonik vokal seven Tarja, klasik rock vocali seven Floor diyecek. :)

Edit: 

Anette'nin sesi ile ilgili karşılaştırma yapmadığımız zaman ben vokalinde bir sorun görmüyorum bence güzeldi deyip çekileyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

wacken video'su cidden çok acaip, beraber ilk konserleri sanırım... ayrıca sahnede şöyle kafa sallaması bile doğru seçim olduğunu gösteriyor bence:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kaç seneden sonra Iced Earth - Scarred dinliyorum. Bayağı severdim The Dark Saga ve Horror Show'u.

Bu arada, bu konu Off-Topic'de miydi, yoksa TRT 2 (Kitap/Müzik/Sinema/Tiyatro) bölümünde miydi emin olamadım ama buradaymış. Taşısak mı ki?

Edit: A Question of Heaven ile devam ediyoruz, hadi bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece şarkı başlarında ve sonlarında çok konuşuyorlar. O ortamdayken güzel gelebilir ama arabada veya kulaklık ile dinlerken bayıyor. Bu şarkıların fazlalıklarını kesip tekrar iphone'a yüklemenin imkanı var mıdır?

Merhaba abim,

iTunes'da şarkıyı sağ tıklatıp "Bilgi Ver" de; üstteki tablardan birisinde "Başlangıç Saniyesi" ve "Bitiş Saniyesi" ayarı var.

Kibitzer beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok