Resident Evil 7 (pc,ps4,xone) 24 Ocak 2017
0

Bu konuda 40 mesaj var

re7short17jan2017545_02.png

ps4 vr ile tam uyumlu olacakmış.

ps4 e özel teaser türü demo iptal edilen silent hill oyunun kopyası gibi olmuş. bu linkte demoda olabilecek olayları sıralamışlar.

http://stevivor.com/2016/06/resident-evil-7-demo-endings-weve-uncovered-far/

resident evil hikayesine nasıl bağlayacak bilemiyorum ve bu oynanış tarzı ile açık alan vs. nasıl olacak onuda bilemiyorum.

ps4 ü olanlar bir denesin bence klasik resident evil ile alakası yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Silent Hill'e Pt demosu ile aynı. Resident Evil ile alakası yok. Çıkıp incelemeler görülmeden yanına yaklaşılmaz. Bunun yerine 2'nin remakeini beklemek daha mantıklı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

demosunu oynayıp baya beğenmiştim. RE olarak değil SH olarak düşünüp oynamak lazım gibi ama :D RE ile pek alakası kalmamıştı demodan gördüğüm kadarıyla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun sağlam olmuş, ama tabi re oyunu demek zor, ilerde re evrenine dair göndermelerde bulunabilir o kısmını şimdilik bilemiyorum. 1.5 saat kadar oynadım outlast gibi, her farklı yerde başımıza bela olan peşimize takılan karakterler var, onlardan saklanıp bölüm geçmek için gerekli olan item bulma mantığıyla gidecek sanırım. grafikler çok iyi, imzamdaki sistemde mediumda sabit 60 fps stabil oynuyorum, grafikler fotorealistik tarzda. tam vr lık oyun olmuş lakin bu şekilde bile insan oynamaya cesaret edemiyor vrda tahmin edemiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu taze bitirdim, ilk başlarda güzel daha sonra bozacakmı diye tereddütlerim vardı ama bozmadı, olmuş bu oyun. re 4 sonrası çıkmış en iyi re oyunu şüphesiz. 2017 nin en iyi oyunlarından biri olabilir şimdiden. umarım aynı tarzda devamı gelir

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu tarz oyunları oynayamadığım için youtube dan walkthrough izledim. Güzel oyun olmuş. Eveline'in yarattığı yaratıklar biraz tırt gibi. Gerçi o gerginlikle büyük ihtimal zorluyordur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öcü böcülü arkadan sağdan soldan her dakika hırıltı ve tencere tava sesi gelen oyun genresi işte... ben de sevmem şahsen...  :1pof:

Ama biri önümde oynarsa izlerm.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ gerilim oyun sevmiyorum demek :)

bir insan sana gerilim filmi sevmiyorum deyince böyle mi tepki veriyorsun  :cici:

Arkamda birşey mi var kapı acınca böh diyecek biri mi çıkacak derken zevk alamıyorum. RE7 nin demosunu oynamıştım sevmemiştim. 3 gün öncede akşam kafam güzel ps4 ten live stream izlerken bunu açtım. Oyunun başında bir kadın ana karaktere bamgüm saldırdı bende merak ettim devamını izledim işte :)

benim gibi izleyecek varsa ps4 pro da çekilmiş izlesin bari. en azından 1080p 60fps.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ gerilim oyun sevmiyorum demek :)

bir insan sana gerilim filmi sevmiyorum deyince böyle mi tepki veriyorsun  :cici:

evet  :cici:

yani bilmiyorum, böyle oynayamam tırsıyorum muhabbetine giripte sonra gidip walkthrough izlemek bana çok saçma geliyor. :) başkasına gelmeyebilir...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende basladim.

Oyun oyle boyle degil.. Korku filminde basrol oynuyorsunuz. Iyi bir kulaklikla, buyuk ekranda karanlikta ve yalniz oynamayin kalbiniz saglam degilse. :D

Vr gozluk ile oynamayi hayal bile edemiyorum..

Sanirim survival horror turu yeniden dogdu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu tip oyunları oled ile oynamak isterdim, gerçek karanlık verebilen bir monitör oynamak nasıl bir hissiyat olurdu çok merak ediyorum. atmosferin etkisi direkt tavan yapardı heralde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun iyi güzelde son bölümlerinde capcom yine dayanamamış basmış aksiyonu, normalde elimize maket bıçağı korka korka ilerlerken son bölümlerde elimizde alev silahı, otomatik tüfek, c4, rocket launcher ile dalga dalga yaratıklara karşı savaşıyoruz, birde abartı boss savaşı koymuşlar, son kısım sabki ayrı bir oyun gibi olmuş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyuna bastan basladim bu sefer tvnin sanal 3d oyun moduyla oynuyorum.

Oyun zaten vr a gore yapildigindanmidir nedir bilmiyorum ama cok iyi oldu bu sekilde. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Resident Evil 2'den sonra çıkmış en iyi Resident Evil oyunu. Üstelik ben oyuna önyargı ile başladım,oyunun eski seri ile hikaye bağlantısı yok,bu oyun Resident Evil değil diye. Ama yok. Diyebilirim ki,hikayesi ile,oynanışı ile on üzerinden onluk bir oyun olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok