Hibe Airties 4340 Kablosuz Router/Genişletici
1 1

Bu konuda 13 mesaj var

Evin alt katında wi-fi sıkıntısı yaşamam nedeniyle 1 yıl önce aldığım Airties 4340'ı uzunca bir süredir kullanmadım, çalışır vaziyette, üzerindeki plastik koruyucu bile duruyor kutusuyla beraber. İsteyen kişiye kargo ödemeli olarak gönderebilirim ya da Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden gelip alabilirler.

Ürünün linki :

http://www.airties.com.tr/products/wap/Air4340

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba,

Eğer başka taliplisi olmadıysa benim işime yarayacaktır. Size de uygunsa Ankara'dayım, kargo bilgisini özelden verebilirim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam oyle gizliden yan cebime koy usulu pmlesmelerle falan olmaz o is, delikanli gibi basligin altina yazmasi lazimdi...

idefix in zararini karsilamaniz najazla birlikte boynunuzun borcudur bu forumun uyulmasi gereken kurallari var..

Seklinde yazsam bu forumda cok mustehzi bi karakter oldugumu kac kisi bilecek..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında yan cebime koy olayı olmamıştı @@Narcissus , hatta Najaz'ı tanımam bile :) Ancak özel mesaj konusunda haklısınız burası bir forum sonuçta, ortak alanda mesajlaşmak gerekirdi, gerçi daha önce SSD satışımda da özel mesajla ulaşılmıştı iki defa, problem var mı yok mu kafam karıştı şimdi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yukaridaki karakterimi devam ettirmem gerekirse derim ki:

SSD zaten belli bir ucret karsiliginda satilmis, o nedenle zaten bi el alti, gonul borcu, yuz gorumlugu soz konusu degil..

Ama hibede gosterilen bi medeni cesaret, forum kardesligi, sozum sozculuk durumu mevcut.. diyerek olayi hayvanca duygusal bi faciaya suruklerim..

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında benim için çok elzem bir ihtiyaç değil, sadece ev 3 katlı olduğu ve 1. kattaki TV'yi internete çıkarmak sıkıntı olduğu için, cihazı bu amaçla kullanacaktım. İdefix arkadaşımız istiyorsa ona da gönderebilirsiniz sorun olmaz benim için :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaslar kinaye yapıyorum, zaten iyi niyetle yapılan bir olaya cıkıp zabıta kesilmek falan olacak iş değil biliyosunuz :D

Yine de bu yaptığından ötürü najazın forumdan atılmasını istiyorum..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Najaz'a gönderiyorum yarın, bugün işten güçten fırsat bulamadım. Acaba Najaz'ı forumdan atmak mı lazım ben de onu anlamadım şimdi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok