Forza Horizon 3 (xone,pc) 27 Eylül 2016
1 1

Bu konuda 114 mesaj var

Var ama istenirse kapanabiliyor veya sırf kozmetik olarak ayarlanabiliyor. Açarsanız yarışlardan daha yüksek kredi puanı alıyorsunuz. Açık hali de epey bi bam güm çarpışmayı kaldırıyor ama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

var. kozmetikte var istersek sürüşe ekleyen şekilde var. hatta hasarı sürüşe etkiler şekilde ayarlarsak benzin bitme olayıda varmış. :) tabi kozmetik hasar biraz sallama. araç üreticilerimi izin vermiyor yoksa yapımcılar ''araç üreticisi gerçekçi hasara izin vermiyor'' olayının arkasına saklanıp uğraşmıyormu bilemiyorum.

edit: ben yazarken aso da yazmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

var. kozmetikte var istersek sürüşe ekleyen şekilde var. hatta hasarı sürüşe etkiler şekilde ayarlarsak benzin bitme olayıda varmış. :) tabi kozmetik hasar biraz sallama. araç üreticilerimi izin vermiyor yoksa yapımcılar ''araç üreticisi gerçekçi hasara izin vermiyor'' olayının arkasına saklanıp uğraşmıyormu bilemiyorum.

edit: ben yazarken aso da yazmış.

O "araç üreticileri izin vermiyor" efsanesi sallama bence. Project CARS'ta niye izin veriyorlar diye sorarlar adama. Ciddi seviyede hasar modellemesi uğraş verici iş. Ayrıca xbox zaten oyunu zor çalıştırıyor, bir de fizik motoru için CPU'yu öldürmek istemezler. Sadece PC için de uğraşmak çok mantıklı olmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunu baştan delux veya ultimate almak lazımmış. deluxe de olan ''vip'' olayı ile wheel spinlerden kazanılanlar 2 katı oluyor ve parasını versende alamadığın araçlar var onları alabiliyorsun. ultimate de olan car pass ile 6 ayda 42 araç gelecekmiş onlar oyun parası vermeden bedava. ''vip'' ile ''car pass'' sonradan alsan ultimate den bile pahalıya geliyor. ucuzlayınca alırız artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yarış oyunlarına düşkün olmayan birisi olmama rağmen Forza Horizon 3 gayet güzel olmuş. Forza Hub'a girdim hemen bir Halo Warthog jip verdi beleş, sanırım her gelene veriyorlar. Şimdi soracağım bir iki konu var. Birincisi en başta 1. seviye birini buldurup challenge ettirdi bana ve onu yenince o bende drivatar diye bir yere geldi. Bu nedir, ne işe yarar? Bir de oyunda gördüğüm üzerinde isim olan arabaların sahipleri o anda online olmayabiliyor herhalde zira LP'yi gördüm ama oyundan çıktığımda en son 11 saat önce girmiş Live'a mesela. Bu arada oyunu Xbox One'da oynadım oyunu bu akşam, grafikler orada bile şahane. Pc'de de bir deneyeceğim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yarış oyunlarına düşkün olmayan birisi olmama rağmen Forza Horizon 3 gayet güzel olmuş. Forza Hub'a girdim hemen bir Halo Warthog jip verdi beleş, sanırım her gelene veriyorlar. Şimdi soracağım bir iki konu var. Birincisi en başta 1. seviye birini buldurup challenge ettirdi bana ve onu yenince o bende drivatar diye bir yere geldi. Bu nedir, ne işe yarar? Bir de oyunda gördüğüm üzerinde isim olan arabaların sahipleri o anda online olmayabiliyor herhalde zira LP'yi gördüm ama oyundan çıktığımda en son 11 saat önce girmiş Live'a mesela. Bu arada oyunu Xbox One'da oynadım oyunu bu akşam, grafikler orada bile şahane. Pc'de de bir deneyeceğim. 

Bana Halo 5 oynadigim icin bir Warthog kodu gelmisti, gecen gun girdim. Odur sana gelen arac =)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o şekilde 4 kişilik bir ekip kuruyoruz ve onlardan puan kazanıyoruz. hani yüksek level kişileri yenersek bizim adamımız oluyor. bir nevi ''alırım anahtarını mike!'' durumu. (cem yılmaz ın opet reklamı)

yollarda gördüğün arkadaşlarında offline tabiki ama level ı oynayış tarzı sistemde kayıtlı olduğundan sıradan npc otomobil olmuyor güya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

groove olayı düzgün çalışan varmı? bende 3 seferdir playliste ulaşılamıyor hatası veriyor ama yinede şarkılar çalıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya 3 wheel spin den üst üste 2.000 cr çıkar mı? nasıl bir şans bendeki...

bir de warren a kılım. barn lardan bulunan eski arabalarının saniyesinde secerisini döküyor. arabanın üzerinde branda örtülü sadece ön sol farı gözüküyor ama hemen ''bilemem kaç model, 5,4 v8 zart zurt'' diye açıklama yapıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Emre ve Hungarde sürekli sizin drivatarlarla yarışıyoruz. Haftasonu oyunun üzerine iyice düşeceğim. Bir türlü oturup geniş geniş oynayamadım. :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Emre ve Hungarde sürekli sizin drivatarlarla yarışıyoruz. Haftasonu oyunun üzerine iyice düşeceğim. Bir türlü oturup geniş geniş oynayamadım. :))

eyvallah. sana ve ozan abi ye hungarde nin hazırladığı bucket listini gönderdim. social kısmında çıkması lazım. (tabi o da göndermiş olabilirde bende göndereyim dedim)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Skill Song şu muz bahçelerinin olduğu yerde denk gelirse efsane skorlar yapılabiliyor. Kıra döke gidiyorsun. 

Bir de Levent abinin hazırladığı Tırto Challenge'da SUV, 4x4 vs. kullanmak lazım spor araba tangır tungur hep takla attım. Bayağı zorlamış yani.

@@emre666 tamamdır akşam bakıyorum.

@@Hungarde ben de ekledim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Forza Horizon 2 zamanından bir videomu paylaşayım size. Son saniyeye kadar izleyin Bugatti'nin kısa bir araç olması sayesinde cm ile duvara çarpmaktan yırtmıştım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Skill Song şu muz bahçelerinin olduğu yerde denk gelirse efsane skorlar yapılabiliyor. Kıra döke gidiyorsun.

O şekilde 1,700,000 puan mı ne yaptım ben. Sonsuza kadar gidecek gibiydi biraz da sıkılıp kestim aslında. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok