Forza Horizon 3 (xone,pc) 27 Eylül 2016
1 1

Bu konuda 114 mesaj var

Haritanın sol üst çöl bölümünde baya geniş bir arazi var. AWD araç ile son sürat oraya dalıp dön dolaş sürekli drift yaparak da skill puanının bi tarafına koyabilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bazı XP boardları binaların çatılarında oluyor, oraya nereden zıplayıp onları dağıtacağız? Yapabilen var mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bazı XP boardları binaların çatılarında oluyor, oraya nereden zıplayıp onları dağıtacağız? Yapabilen var mı?

Etrafında illa ki bir rampa oluyor o tarz yerlerin. Ama dar olduğu yerlerde durmak çok zor aynen aşağı uçabiliyorsunuz. Frene basarken iyi zamanlama lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Hungarde Hocam ben senin koyduğun resimleri çok merak ediyorum ama hiç göremiyorum. Tıklıyorum gene açılmıyor. Nedir sorun anlamadım valla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Atrin http://imgur.com/ üzerinden upload ediyorum ancak DNS ayarı yapılmadan açılmıyor sanırım buraya yüklenen resimler. Muhtemelen bizim mankafalar bi resim paylaşımı yüzünden bütün siteye yasak getirdi yine.

Resim upload'ı için çok güzel site burası, hallet DNS ayarını hocam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu Xbox'ta oynuyorum. Dün PC'ye de indirdim. FPS otomatik olarak yükseldi, oynanabilirlik etkinlendi ve 60 ve üzeri fps'lerde yarış kazanamadım doğru dürüst. Xbox'ta 30'a alıştım demek ki, davranışlarım da o yönde gelişti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün 1,63GB'lık patch geldi oyuna. Bi kaç sayfa önce fix'ini yazdığım i7 işlemcilerdeki ani fps düşüşü problemi çözülmüş notlara bakılırsa;

http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fh3_october_update2

Here’s a closer look at the improvements in this update:

Stability
· Fixed an issue where having a microphone enabled in the game but no speech pack installed would cause the title to crash on Windows 10
· Fixed an issue that would cause a game crash for some Windows 10 players when entering Maroondah Road Bucket List event
· Fixed an issue that would cause a game crash for some Windows 10 and Xbox One players when joining online Bucket List Blueprint challenges with mismatched DLC
· Fixed an issue that would cause a game crash for some Xbox One players when pausing the game
· Fixed an issue that would cause a game crash for some players when collecting Loyalty Rewards while in a Convoy
· Fixed an issue that would cause a game crash for some players when using the AMD R9 Fury X graphics card on Windows 10
· Fixed a TDR for Windows 10 players

Performance
· Players running four-core setups on Windows 10 should see CPU improvements
· Improved thread layout changes for eight-core setups on Windows 10, resulting in improved performance
· Improvement to performance in upgrades and tuning screens on Windows 10
· Fixed a stall when driving in Byron Bay on Windows 10
· Stall fixed when applying Drivatar liveries while driving on Windows 10
· Stall fixed when driving in free roam on Xbox One

Wheel Support
· Improvements to force feedback dead zone and FFB performance when driving on tarmac on both Xbox One and Windows 10
· Fixed a bug so that wheel button prompts now match the in-game bindings on Windows 10
· Actions that must be mapped are now identified in the UI and number of actions that must be mapped has been reduced on Windows 10

General Improvements
· Fix for photo mode being blurry for some Windows 10 players
· Groove music playback improvements on Xbox One
· Upgrade basket UI now supports mouse input for Windows 10
· Fix for bug that prevented Windows 10 players from progressing past the Start screen with no internet connection
· Added Master Volume option for Windows 10 players
· Fix to Advanced Camera functionality in left and top views in Paintshop (Xbox One and Windows)
· Fix to enable Rewind when returning from Co-Op to Solo (Xbox One and Windows)
· Added option to mute microphones in-game (Xbox One and Windows)
· Player can now continue driving when fuel runs out (Xbox One and Windows)

Gameplay Changes
· Horizon Edition cars that boost either Skills or XP no longer provide a benefit in Online Adventure
· Fixed an issue where the Perk “The XP Bump” worked in Online Adventure. Now it provides no benefit outside of single player racing
· Added a 30-second cooldown to the Drift Tap Skill
· Reduced the amount of XP awarded for banking Skill Chains
· Reduced 3-Star score target on the following Drift Zones: Mountain Scramble, Mountain Foot, Reservoir, and Gold Mine
· Previous Horizon Edition cars removed from Wheelspins; new Horizon Edition cars added. The new HE cars are the BAC Mono Horizon Edition , Chevrolet Corvette Z06 Horizon Edition, Lamborghini Countach LP5000 QV Horizon Edition, Mercedes C 63 AMG Coupé Black Series Horizon Edition, MG Metro 6R4 Horizon Edition, MINI Cooper S Horizon Edition, and the Subaru Impreza 22B STi Horizon Edition
· Added the name of the current Championship to Car Select in Online Adventure to help players choose a suitable car
· Horizon Edition cars display the correct bonus for Wheelspins
· Fixed an issue where the Landmarks stat was incorrectly listed as 21 instead of 19, stopping players reaching 100 percent complete

PC'de fotoğraflarda yaşanan blur olayı da çözülmüş.

@@emre666 Groove music playback ile ilgili de bi gelişme var. Sen bi problem yaşıyordun hatırladığım kadarıyla Emre hocam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3 TANE Wheel spin den üst üste 2.000 cr. çıkması nasıl bir şanstır acaba. 1 milyon cr. yapınca lamborghini centaronu yu alayim dedim 2 milyon muş fiyatı. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyunun herşeyini anladım da şu konvoy olayını çözemedim. Ne oluyor, nereden nasıl giriliyor bulabilmiş değilim. Oyun tam o konvoy olayını anlatacakken benim arkadaş oyunun başındaydı, çıkan yazıları basıp geçtiğinden okuyamadım nedir mesele. Sonuç mağduriyet. :cry:

Bir de, haritaya göre oyundaki tüm yollardan geçtim ama istatistik sayfasına göre 1 yol eksik gözüktüğünden achievement açılmıyor. Bunu nasıl halledeceğiz bilemedim. :S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyunun herşeyini anladım da şu konvoy olayını çözemedim. Ne oluyor, nereden nasıl giriliyor bulabilmiş değilim. Oyun tam o konvoy olayını anlatacakken benim arkadaş oyunun başındaydı, çıkan yazıları basıp geçtiğinden okuyamadım nedir mesele. Sonuç mağduriyet. :cry:

Yarış dışı gezerken yoldaki drivatarlara yaklaşıp korna çalınca konvoya katılıyorlar Levent abi. 4-5 kişi alabiliyorsun konvoya, seni takip ediyorlar nereye gidersen. Konvoyu oluşturduktan bir kaç saniye sonra yazı çıkıyor bi de ekranda "şuraya kadar kapışmak ister misin?" diye. İstersen çok ufak ödüllü yarışlar da yapabiliyorsun bu şekilde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Bir de, haritaya göre oyundaki tüm yollardan geçtim ama istatistik sayfasına göre 1 yol eksik gözüktüğünden achievement açılmıyor. Bunu nasıl halledeceğiz bilemedim.  :S

çok ufak bir yer kalmıştır. haritaya iyice yaklaştırıp aramak lazım. çok sinir bozucu birşey. bende kalan yerin işaretini siyah halkaya aldım.(sağ üst tarafında haritanın) belki sende de orası kalmıştır. tam binanın içindeydi.

http://i67.tinypic.com/2j644qw.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

çok ufak bir yer kalmıştır. haritaya iyice yaklaştırıp aramak lazım. çok sinir bozucu birşey. bende kalan yerin işaretini siyah halkaya aldım.(sağ üst tarafında haritanın) belki sende de orası kalmıştır. tam binanın içindeydi.

http://i67.tinypic.com/2j644qw.jpg

Hah, o nokta değil ama o noktanın hemen yanındaki bir yer eksik kalmış bende, oraya gidince açıldı achievement. Çok teşekkürler!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bmw i8 dlc olarak gelmiş. eh alayim elektrikli elektrikli gazlarız dedim ama olmadı. dlc araçları tek tek olarak satarken i8 i sadece pakete dahil etmişler. daha önce dediğim gibi bu oyunu en başından ultimate edition almak lazımmış. artık araç paketleri ucuzlayınca alırız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çıktığında çok beğenmiştim bu oyunu, Hungarde'da da görüp biraz oynama imkanım oldu; Xbox tercih etmemi sağlayan sebeplerden biridir kendisi. Konsolu kurduktan sonra ilk alıp kurduğum oyun.

Daha çok az oynayabildim ama ben de çok beğendim. Zamanında Test Drive Unlimited'i aylarca oynamıştım, benzer keyif verdi. Kaç senedir Mac'dir iPad'dir düzgün oyuna hasret kalmıştım, onu da çözmüş olduk.

Biraz düzgün kullanmayı öğreneyim, birkaç da araba açayım, yarışırız beraber.. Hungi "Hadi" diyor ama bir BMW M4 bir BMW M X6 var, ezersiniz :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

indirime girince alırım diye düşünüyordum ben. ana oyuna baya bir indirim olsada ek paketlere hiç indirim olmadı.

ultimate edition a dahil olmamasıda ilginç.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cr ile whellspin satın alma olayı gelmiş. milyonlarca Cr ye sahip olup saçma sapan otomobillere harcamak yerine kumar hesabı oynanabilir. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok