Batman : Arkham Knight görüşler/sorular (pc için sonbahar 2015)
1 1

Bu konuda 145 mesaj var

Ağustos'ta gelecek falan deniliyordu ama kaldı. Görüntü ufak yama ile düzeldi ancak 980Ti ile bile tüm ayarlar açık 30 FPS altına düştüğü yerler oluyor.

Nasıl piyasaya sürüldü bu oyun araştırma konusu olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu oynamayanlara spoiler olur diye beyaz yazıyorum.

hani tam çatıya grapling hook ile çıkarken karşımıza çıkan yarı insan yarı yaratık uçan şey ile karşılaşmamız varya. o sırada benim odaya gece gece arı sinek karışımı uçan birşey girmişti o yukarda uçarken bu sahne ile karşılaşmam tırsıttı.. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu oynayanlar, dikkat.

Oyunun 3 alternatif sonu varmis.

- 7'den az yan gorev ile bitirince.

- 7+ yan gorev ile bitirince.

- 14 yan gorev ile bitirince.

Ben oyunu cok sevdim, haftasonu manyak gibi oynadim. Oyun hemen bitmesin diye yan gorevler bitmeden ana goreve donmuyorum, sehirde asayisi saglamak icin dolasiyorum surekli =) Bircok oyunda kasmazdim buna ama bu oyunda deger. Bu serideki en iyi oyun diyebilirim. Senaryosu olsun, oynanisa gelen ek ozellikler, etkilesimler hep cok keyifli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Riddler in tamamini yapmak gerekmiyor sanirim. 10 Trial i tamamlamak yetiyor olmasi lazim. Su anda 7. Trial dayim, bir de Heir to the Cowl var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

peki o görevleri sonradan tamamlasak o sonları görebiliyormuyuz? yoksa senaryo görevi bitince mi sadece sonlar çıkıyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Knightfall Protocol ile tam manasıyla oyunu bitirmek ve tamamlamak zor, çok vakit alıcı olur.

Achievement kasanlar için aslında oyun bulunmaz nimet.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Riddler in tamamini yapmak gerekmiyor sanirim. 10 Trial i tamamlamak yetiyor olmasi lazim. Su anda 7. Trial dayim, bir de Heir to the Cowl var.

Hocam benim bildiğim o 10 görevden sonra sadece catwoman kurtarılıyor. Devamını anlatmiyim şimdi sanada spoiler vermiyim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu bitirmek öyle çocuk işi değil, Atrin'in spoiler içinde yazdığı doğru, baya uğraşmak lazım oyunu tam olarak bitirmek için.

NOT: Bu spoiler olmasın durumunu hiç sevmiyorum, oyun hakkında konuşulurken böyle şeyler de konuşulabilir, böyle gizli kapaklı şeyler rahatsızlık veriyor. Korkan böyle oyun konularına girmesin, teknik konu merak ediliyorsa o da ayrı yerde sorulur, ne bileyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, dun aksam Riddler trial'lari bitirdikten sonra g*t oldum, tum trophy'ler gerekiyormus. Azrael'in hikayesini de bitirdim.

@@emre666 Oyunun farkli sonlarini tekrar tekrar goremiyormusuz bu arada. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

50 Trophy topladim, kaldi 193 tanecik. Son gorev oldugunu dusundugum gorev kaldi sadece ana hikayede.

Acaba ugrassam mi yoksa bitirip gecsem, ek sahneyi de youtube'dan izlesem mi diye dusunuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya ugrasamayacagima karar verdim ben de. Ayni sekilde 13/14 olarak bitirdim. 2 dk lik ek sahneyi de youtube dan izledim, oh rahatladim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

son kararım, oyun kesinlikle süper olmuş, beğenmediğim batmobile ile riddler saçmalığı bir taneymiş zaten. ara sahneler filan film gibi olmuş.

yan görev bitirmek derken, %100 yapınca mı bitirmiş oluyoruz? (mission select ekranındaki görevlerden)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla indirimde alacağım için o kadar mutluyum ki birikmiş oyunlarımı bu sürede karpuz keser gibi kestim attım, patch çıktı çıkmadı falan da hiç ilgilendirmedi..  :icon_dance:

Son betodaki gibi multisi falan yok di mi bunun.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pc sürümü sonunda düzeldi mi yani? Bunu mu anlamamız gerekiyor bu patch çıkışı ile? Steam'de hala satışa sunulmamış gerçi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm ayarlar açık 980Ti ile 2560x1440 olarak yine sabit 60 FPS mümkün değil, ne düzeltilmiş bu durumda ben pek birşey anlayamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben i5 ve 7970 ile 1080p ayarlar mediumda hicbir sorun olmadan onuyorum su anda, %20 sindeyim oyunun.

Neredeyse ps4 alacaktim bu oyun icin :)

Bende en kasmayan batman bu oldu digerlerinde stuttering oluyordu bu yag gibi akiyor.

Bir iki kere masaustune atti baska bir sorun olmadi hic.

Oyun muhtesem yalniz.. Batmabil biraz hayvanimsi olmus cok op :)

Birde oyun digerlerinden daha kolay ozellikle kombat..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ilerleyen bolumlerde oyun cok zorlasiyor..

Son amd suruculeri yukledim, masauatune atmalar neredeyse tamamen bitti, birde oyunu oynarken geri planda browser vs calismasin oyun sevmiyor boyle seyleri sorun cikartiyor.  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok