Benzin 10 TL'ye doğru giderken...
2 2

1,015 posts in this topic

1 litre benzin 1 Euro olsun rahat edelim. Mazotu insaflı davranıp 1 USD olarak tutalım.

Hergün zam geliyor zaten ne diye kuyruk oluyor millet anlamıyorum.

Edited by Pablo 'Definitive' Vader

4 saat önce, jackjoker said:

YETMEEEEZ ama EVET

https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonomi/benzin-motorin-ve-lpgye-bir-zam-daha-6788870/
Akaryakıtta zam yağmuru devam ediyor. Litrede benzine 46 kuruş, motorine 45 kuruş, LPG'ye 25 kuruş daha zam kararı alındı. Zamlar bu gece yürürlüğe girecek.

Sabah bizim manavda manavcıyla ablanın biri konuşurken duydum bende yok ya 1.1 geldi ya derken onun üzerine geldi diyince şaşırdım. Neyse bugün tabelada son kez 9 ları görmüş oluyoruz. Nihayet 10' larda kafa rahat litre düz hesap yaparız 1 sıfırda attık mı yakında tlden kalkınmada şahlanmada üzerimize yok...

1 hour ago, jackjoker said:

bugun olmaz yarın olur. illa ki yapacaklar. 

o zamlar dolar 13.5'a göre yapıldı, şu an 12'nin altına düşmüş durumda. tekrar 13 ve üstüne bir artış olmazsa büyük ihtialle yapılmayacak.

Olur mu 13,5' tan 1 lira ortalama düştü ya, 2 kez zamcığı dayayıp şimdi gaz alma operasyonu bu.

Gerçekten suyu çıktı tabelaya usd/litre fiyatı yazsınlar olsun bitsin nedir bu çile akaryakıt satanda rahat etsin. Yapcakları sistemin...