Battlefield 4
1 1

Bu konuda 115 mesaj var

Bu tür haritalar dinamik olsa rastgele gece veya gündüz olsa daha güzel olur.  Zavod'un gece versiyonu için ayrı bir download olması bu husus önceden düşünülmediği için zaruri olmuş heralde ve kötü olmuş boşuna yer kaplıyor oynamadığım halde çünkü yüklü olmaz ise bazı serverlara giremiyorum.

Ayrıca kum fırtınası deniz fırtınası bunlarda rastgele çıksa bazen çıkıp bazen çıkmasa bence daha iyi olurdu. Bir dahaki sefere artık. Bu oyun parasını son kurusuna kadar hakketti başlangıçta silip oynamayan da çok oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu originin gerizekalısının manual ghetto backup sistemi yüzünden bf'leri unuttum halbuki 3 de var 4 de. ama her seferinde onlarca gb indirip formattan sonra folderı yeni origin installation pathine koyma tekniğiyle kafasına göre oyunları ya restore eden ya da etmeyip olanı da silip sıfırdan başlayan sisteminden bıkkınlık geldi  :icon_mad:

açmak gerekirse, sistem 120'lik ssd'de durduğundan origin'i filan mekanik diskte tutuyorum, ssd'yi formatladıktan sonra origini mekanik diske tekrar kurunca diskteki oyunları hep aynı teknikle restore ediyorum. yani origin'i mekaniğe tekrar kurup eski folderı yenisinin yerine move ediyorum ama bir seferinde çalışan şey diğerinde olmuyor. bundan bıktım açıkçası. originde standart ve offical bir backup sistemi olmaması tam mallık. bütün expansionlarıyla bf 3 ve 4, titanfall filan komple sildim diskten artık indirmiyorum da. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı dertten ben de muzdaribim.  BF4'ü uzun zamandır oynamıyordum. En baştan bir daha indiriyorum. Şuan 60gb indi daha 3 DLC daha var inecek.

analog beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende hic sorun olmadi simdiye kadar.. Origini acip oyunu download etmeye basliyorum. Sonra backupi alip klasore kopyaliyorum o kadar.. Sadece premium sorunu oluyor oyunu normal versiyon saniyor battlelog onuda regeditten duzeltiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende hic sorun olmadi simdiye kadar.. Origini acip oyunu download etmeye basliyorum. Sonra backupi alip klasore kopyaliyorum o kadar.. Sadece premium sorunu oluyor oyunu normal versiyon saniyor battlelog onuda regeditten duzeltiyorum.

işte ben de aynısını yapıyorum, bir sefer işe yarayan şey bir dahaki sefere yaramıyor. her seferinden aynen ve doğru yaptığıma da eminim yani.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende ne regedit problemi nede download etme ihtiyacı problemi oldu şimdiye kadar updateleri varsa indiriyor o kadar. Origin zaten oyun sayısı steam kadar değil ona göre basitletilmiş bir platform işte seveni yoktur heralde. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

işte ben de aynısını yapıyorum, bir sefer işe yarayan şey bir dahaki sefere yaramıyor. her seferinden aynen ve doğru yaptığıma da eminim yani.

Backupi kopyalamadan once origini kapatiyor musun?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sunucunun veri aktarım hızı işte. Piyade (close quarters) maçlarında 30Hz çok yavaş kalıyor, 60Hz daha iyi. Diğer taraftan, bağlantı iyi değilse 60Hz fena çuvallıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Peki eskiden neydi? Bu değer yazmadığı zamanlarda standart 30hz miydi, yoksa 60hz miydi?

Peki atıyorum 70ms ping ile 60 mı daha iyi yoksa 30 mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tick rate bağlantıya bağlı olduğu gibi monitörün refresh rate i ile de alakalı... 60hz lik monitörü olan birinin zaten 120 ve 144 ü direkt elemesi lazım ki istediği bandwith falan da yüksek bunların.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1 sene aradan sonra körelmişimdir diye düşünüyordum ama bisiklete binmek gibiymiş. 11 el oynadım, 2 defa benim takım yenilmiş 9 defa kazanmış. Her elde de K/D oranı en yüksek oyuncu ve en skorer oyunculardan biri  ben olmuşum.

İyi iyi....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Backupi kopyalamadan once origini kapatiyor musun?

evet. %10'a kadar bekliyorum hatta download'u, sonra origini kapatıp üzerine yazıyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok