Battlefield 4
1 1

Bu konuda 115 mesaj var

Rivayetlere göre CTE sunucularında Noshahr Canals haritası deneniyormuş şu an. Bahsi geçen "eski oyunlardan özlenen haritalar" paketine o da dahil olacakmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni haritaya bakmadım da, yeni yamayla silahlar tekrardan dengelenmiş sanki. Shotgun üstünlüğü ortadan kalkmış. Eskiden yakın çarpışmalı haritalarda shotgun kullanmayan doğrudan dezavantajlı oluyordu. Şimdi üstünlük tekrardan büyük kalibreli veya hızlı silahlara geçmiş. Gece görüş dürbünlerinin duman bombasından etkilenmesi gerçekçi olmuş ama kötü olmuş. Dumanın suyunu çıkaranlar var, insan gibi kullanmıyorlar. Madem bunu yaptılar, o zaman gece görüş dürbünlerinin lazerden etkilenme mesafesini de kısaltsınlar, o da gerçekçi olsun. 100 metre ötedeki adamın sadece bana doğrultulmuş (dürbüne nişan alınmamış, kabaca bana doğrultulmuş) lazeri yüzünden ekranın ortası bembeyaz oluyor dürbünden bakarken.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Download kagnı hızında resmen 1 gb update + 2.4 gb map saatlerce inemedi. Ben de bu ara paso BF3 gunmaster modu oynu takılıyorum, acaip keyifli geliyor. BF4 de varmıyı gunmaster modu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF4 te yok gun master, BF3 te pek oynamadım M5K ' i açıp bıraktım çünkü ozamanlar HDD ile oynadığım için oyuna çok geç giriyordum atı alan üsküdarı geçmiş oluyordu. 

Gece görüş dürbünlerinin lazerden etkilenmesi iyi değil ama biraz pratikle avantaja dönüşebilir çünkü adamım tam pozisyonunu veriyor en parlak noktanın biraz üzerine nişan alınca head shot oluyor.

%60 oranda öyle bir durumda ben alıyorum adamı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni bedava dlc bu ay geliyor.

"The classic map from BF2, Dragon Valley, reimagined visually with new gameplay features. Available as a free* download to BF4 players. Coming in Dec. 2015 to PC, Xbox One, and PlayStation 4. *Requires BF4 full game on applicable platform."

İşin ucunda öyle ya da böyle EA olmasına rağmen şunu söylemeden geçemeyeceğim, bir oyun parasını anca bu kadar hakedebilir. (Witcher vs. gibi single oyunları ayrı tutuyorum.)

TatanQa and Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Iyi de bu premium gerektiriyo sanirim degil mi?

Bence de BF4 inanilmaz cilalanmis, hem icerik hem de kalite (buglarin temizlenmesi anlaminda) olarak cok ust seviye bir oyun. Inanilmaz bir emek harcandigi belli.

Ancak gel gor ki yine de en uyuz oldugum oyunlardan biri. Su asagidaki sepeblerden oturup keyifle oynayamiyorum su oyunu (BF2 bad company 2 oynuyorum hala)

Su oyunu parca parca satip oyunculari bolmeleri. Premium adinda oyunu 2 kere satmalari.

Silahlar, achivement'lat her seyin satilik olmasi

Her harita degistiginde gosterilen 30-60 saniye suren gereksiz score vs ekrani. Bu ekrani bir sonraki harita yuklenirken niye gostermiyor anlamiyorum.

Hic bir zaman dengeli takimlar olmayan serverlar. Ya amansizca ezen ya da ezilen tarafta kalip dogru duzgun oynayamamak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sonradan çıkan bu tek haritalık paketler (Nigth Operations, Legacy Operations filan) premium gerektirmiyor. Standart Battlefield'a kurabilirsiniz. Ha, oyundan tam keyif almak için premium gerekiyor, o konuda katılıyorum. Oyunu bölüp satıyorlar resmen. Oyun çıksa, şöyle en azından 6 ay filan öyle devam etse, sonradan DLC'ler gelmeye başlasa anlarım, ama daha oyunu çıkartırken yanına bir de DLC çıkartıyorlar. China Rising ile BF4 ya aynı gün çıktı, ya da aralarında bir hafta filan vardı.

Bu arada, Dragon Valley ile Noshahr Canals da geldi. Kanalları Dragon Valley'in içine entegre etmişler. Dragon Valley haritasında küçük haritayla oynanan bir oyun modunu (TDM, Domination, Gun Master) seçtiğinizde Noshahr Canals'da oynuyorsunuz. Denedim biraz, beğendim. Hafif değişiklikler var ama hala çok keyifli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF4 Premium 'u baştan aldığıma hiç bu kadar memnun olacağım aklıma gelmemişti , ama günün sonunda her gelen DLC 'de yüzüm gülüp oh ne iyi be diyorum.

Öte yandan , tek tek satılmasının ticarete dökülmesiyle işin tamamen paralel olması da kapitalizmin sonucuna yükleyeyim ve köşeme çekilip biraz bf4 atayım :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sonucta karsiligini veriyorlar gerisi onemli degil..

Battlefront gibi oyunun ceyregini satip sonradan dlc ile tam oyuna ulasma olayi olmasin yeterki..

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zamandır girmemişim oyuna, Noshair TDM oynadım biraz grafikler gözüme çok kötü geldi bu haritanin dokularında bir enayilik mi var ne ? 

Başka bir haritaya girecektim kabaca kıyas etmek için ama oyun dondu sonra W10 çöktü :)

Daha önce anakartımda BF4 oynarken can vermişti, anı anına can verişine şahit oldum. Aynı emareleri görünce anakart gitti gene dedim ama 

W10 çökmüş şükür ki. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF4 için çıkan son map paketiyle yeni bir easter egg eklenmiş. Milletde gene ugrasıp bulmus bir seyler. Videoda anlatıyor ama herkes icin ayrı dugmeler sıralar gerekecek anlasılan. :D

Final Stand 'de herkes  oyunu bırakıp dogtag avına cıkmıstı , sırf bu ise uygun serverlar vardı . Bu daha zor gibi :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Adam iyi uğraşmış yav. Hadi tapınaktaki düğmeler neyse de, ancak helikopterle çıkılabilen dağın başındaki ağacın içindeki düğme resmen hayvanlık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok