Battlefield 4
1 1

Bu konuda 115 mesaj var

1000 saat oyun surem vardir o dogtaglar nasi aliniyor merak bile etmedim ama farkli heyecan kattigi dogrudur boyle seylerin bazi oyunculara

Ben de asla ve katiyen uğraşmam böyle şeylerle merak falan da etmem, achievement olaylarına falan da anlam veremem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Adam iyi uğraşmış yav. Hadi tapınaktaki düğmeler neyse de, ancak helikopterle çıkılabilen dağın başındaki ağacın içindeki düğme resmen hayvanlık.

Bende onu merak ediyorum, aramakla bulunacak bir şey değil ordaki düğme. Çok detaylı araştırıp ugrastiklari gayet net, ama o düğmeyi bulmaları pek insan işi değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olay ilk baslarda keyifliydi cunku normal bir oyuncu yada squad bazen bilerek bazen de istemsizce bu bilmeceleri cozebiliyordu. Sonra hersey gibi moku cikti.

Binlerce kisi reddit forum vs gibi ortamlarda birlesip sifreleri cozmeye caliatilar yine de basarisiz oldu. Developerlar twitterdan falan onlarca ipucu verdikten sonra bilmeceler cozulur hale geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Seyrederken bile sıkıldım ya alt tarafı bir kamuflaj zaten oyun grafiklerine göre hangisini gitersen giy uzaktan astronot gibi parlıyor vur beni şeklinde.

BF3'te kamuflajın bir anlamı vardı BF4 'te hiç bir anlamı yok. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dedigin gibi Bf2 mi BC2 mi hangisindeydi hatirlamiyorum ama thermal kamuflaj falan cok onemliydi. Termal olmayanlar ay gibi parliyordu tankin termal gorusunde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alinir tabiki hala bir alternatifi yok ben arada bf3 bile oynuyorum.

Hardline alınır mı acaba ya ? Alkımda o var benimde bu fiyat seviyesine düşünce alırım diye düşünüyordum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Chrome Hola eklentisi ile bağlanabilirsin Meksika Origine. En son iki sene önce yaptım hatırladığım kadarıyla yöntem şöyleydi :  VPN i sadece sepete ucuz fiyatı eklemek için kullanıyorduk.

Ödeme yapmadan önce VPN 'i kapatıyorduk sonra ödemeyi o fiyattan yapıyorduk.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Achievement işini severim de bunun bokunun bile boku çıkmış iş diil bu.. Lakin BF4 e ara verdiğim sıralarda cıkan o tagleri bulma davasıyla phantom bow alınıyordu di mi.. O yay bende olmadıgı için bazen hüzünleniyorum cünkü onunla cok güzel oynayan tipler var..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı Achievementler oyunu farklı şekilde oynamaya zorluyor ve ister istemez yeni bilmediğiniz denemediğiniz yeni oyun teknikleri geliştiriyorsunuz bu açıdan seviyorum yapabileceklerimi yaparım da bu nerd işi artık.

Ha bu arada bunlar Assignment aslında eçhiüvment değil çünkü o origin içinde oluyor.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zenmate ile USA uzerinden baglandim. 20 USD tutari Paypal uzerinden 60 TL olarak odedim :) Herhalde bu da avantajli bir fiyat oldu.

İyi oyunlar Caspian Border BF4 te de var bilgin olsun :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İyi oyunlar Caspian Border BF4 te de var bilgin olsun :)

O iki harita bende ek paket olarak vardı zaten; Operation Firestorm ve Caspian Border. Ama çoğu sunucu Premium'u şart koştuğu için uygun sunucu bulamıyordum bir türlü.

Bu arada Origin Mexico'da Premium Membership 10 USD :) Ama ben Hola üzerinden ödeme ekranına bir türlü geçemedim, o yüzden Origin USA'den aldım geçtim. Becerebilen olursa Mexico'yu da denesin derim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de aldim premium'u indirimden.

Bu vesile ile biraz daha dertlenecegim bu oyun hakkinda.

Arkadas haritalar cok buyuk bu oyunda conquest modunda. Gecen gun girdim 64 kisilik full haritada 10 dakka dolandim 1 kisi bile goremedim ya hayret bisey.

Bu tur araclarin bol bulundugu haritalarda yaya oynanmiyor, zaten engineer degilseniz cogu zaman arac gorunce kacmaktan baska sansiniz yok.

Ben hemen hemen tamamen yaya oynadigim icin dert oluyor tabi ama BC2'de araclar dengeli idi, burada degil.

Neyse zaten genelde conquest'e bulasmiyorum bu sebeplerden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Saçma bir soru olabilir ama kusura bakmayın şimdiden :) Bu premium pack legacy operations ve community operations'u içermiyormu ? Bunlara girmeye çalıştığımda bir sayfaya yönlendiriyor fakat orada da alımla ilgili bir ibare göremedim.  :icon_think:

Cevabımı buldum ama bu kadar saçma olmasını beklemiyordum. Madem bunlar parasız otomatik eklesene, hadi eklemedin doğru düzgün yere çıksın verdiğin link. Zar zor nereden ekleyeceğimi buldum sonunda. Sanki battlelog az karışıkmış gibi bir de bu saçmalıkla uğraştırıyorlar insanı :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Origin, Ubiplay gibi bizim de steam'imiz olsun diye oluşturulmuş portallarda her türlü abukluk heran karşınıza çıkabilir. Çok basit şeyleri bile ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zavod graveyard mıdır nedir, güzel olmuş da aynı haritanın geceli versiyonunu koymasaydılar bari... Ayrıca şimdiye kadar neden böyle birşey yapmadılar anlam veremedim. Gayet eğlenceli olmuş ama oynayacak server pek az. Çok daha önceden yapılmalıydı bu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni haritlari begendim. Ozellikle Dragon bridge rush icin ideal olmus.

Bu sayede anladim ki bu oyunda beni en cok rahatsiz eden sehir ici haritalarmis. Nedense sehir icinde gecen haritalarda beceremiyorum oyunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zavod graveyard mıdır nedir, güzel olmuş da aynı haritanın geceli versiyonunu koymasaydılar bari... Ayrıca şimdiye kadar neden böyle birşey yapmadılar anlam veremedim. Gayet eğlenceli olmuş ama oynayacak server pek az. Çok daha önceden yapılmalıydı bu.

İyi de zavod graveyard shift zaten oyunun varolan haritasının gece versiyonu..  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de zavod graveyard shift zaten oyunun varolan haritasının gece versiyonu..  

Ben de onu diyorum zaten narcissuscum.

Zavod graveyard mıdır nedir, güzel olmuş da aynı haritanın geceli versiyonunu koymasaydılar bari

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok