Battlefield 4
1 1

Bu konuda 115 mesaj var

Geçen HainanRessort oynarken bayağı küfür yedim adamlar önüme önüme geldi IFV ile karınca ezer gibi çok acayip skorlar aldım keşke kayıt etseydim diyorum. 

Sonra sıkılıp uçağa bindim karşıda iyi bir pilot olmadığını fark ettim bir 5-10 15 frag 'de oradan aldım (çok kötü bir pilotum aslında).

Simdi long range sniper öğreneyim diyorum ama hedefi bir türlü tutturamıyorum  :) Zero yapmadan sniper oynamak çok zor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yetmez olur mu hiç.  :D  :D

Şu yeni gelen hangar 21 haritasında oynamak istiyorum ama bir tane server bulamıyorum. Çok ters saatlerde girdiğimden olsa gerek. :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuncu sayısında bu aralar ciddi düşüş var bende istediğim harita + oyun modlarını bulamıyorum çoğunlukla. DLC ilk çıktığında tDM DOM olarak 64 kişilik haritalar oluyordu şimdi bir tane bulamıyorum. Ömrü az oldu BF4 'ün yenisini bekleyeceğiz artık. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bunda EA'in önce yarım yamalak, buglı oyun yapalım, sonra da yeni harita yapdıkca millete bir daha geçirelim politikasının da etkisi var. 

İlk başda 10 tane haritayla başlamışdı. Şimdi 30 tane harita var. Hangi birinde hangi modu oynayacaksın...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hardline kötü oyun değil ama bana hitap etmedi pek hardcore bf oyuncularının pek seveceğini de sanmam.

Banada öyle geliyor..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF4 'e çok güzel bir yama gelmiş fps yükseldi oyun yağ gibi akıyor resmen tam oynanacak zaman aslında ama oyuncu sayısı azaldı iyice.

Yeni silahlar da eklenmiş yama ile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DICE sağolsun oyunun içine etti. 

Yeni gelen update ile viperdan tv atmak bok gibi. SRAW ben kullanmıyorum ama oyuncuların dediğine göre daha kötü olmuş.

Bu adamlar hangi kafayı yaşıyor anlamak mümkün değil. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hardline'ın betasını ben tutmamıştım sonra da hiç almaya bile yeltenmedim, çıkınca almadığım tek Battlefield oyunu olmuştur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hardline gayet iyi bir oyun, bf4 den daha hizli.

Adamlara demediklerini birakmadilar bf4, bf3 un aynisi dlc si diye.. Sonra degisik soluklu bir oyun diyede hardline i elestiriyorlar.   :S

Sonuc olarak son derece kaliteli ve zevkli bir  online fps..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

10$ 'a düşünce alacağım Hardline  :). Beta'da farklı oyun modları beni hiç sarmamıştı, TDM tadında bir banka soygunu modu vardı ondan başka bir mod oynayacağımı sanmam. Hatta düz TDM olsa onu tercih ederdim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir indirimde almayı düşüniyim o zaman. Metacritic skoruda götüydü gerçi ama bir araştiriyim sağolasın hocam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sarmaz tabii, bf serisinde hangi oyunda yeni bir haritaya girer girmez sardi ki? Haritaya alismak ogrenmek lazim sarmasi icin.. Ayni sekilde silahlara alismak, yeni silahlar acmak olaylarida var hicbir bf oyununu ilk birkac saate gore degerlendiremezsiniz..

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok doğru bf4 'u preorder ile aldığımda ilk 30 saat kadar gerçekten sıkıla sıkıla oynadım ne grafikler ne oynanış ne haritaların tasarımı ... BF3 'teki keyfi vermemişti (bu konu hala aynı bende) uninstall ettim edeceğim derken oyuna alıştım 800 oynamışım ara ara hala oynuyorum. BF4 betasını da hiç beğenmemiştim.

Ama Hardline gerçekten farklı bir oyun tank,uçak,heli vs olmadığı için direk 1-0 yenik başlıyor oyuncuların gözünde. BF oyuncularını çok kaba olarak üçe ayırmak lazım TDM ve DOM sevenler, Geniş araçlı haritalarda oynayanlar ve sadece uçak kullanan pilotlar. Bunlardan araç ile oynamayı sevenler direk es geçer Hardline 'ı. TDM DOM sevenler ise 

XP kasmak için Metro Silkroad Lost island ve Locker dışında pek oyun oynamadıkları için diğer serverlar adeta boşaldı. Hemen hiç bir DLC haritasını doğru dürüst TDM ve DOM olarak oynayamıyorsunuz....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ama Hardline gerçekten farklı bir oyun tank,uçak,heli vs olmadığı için direk 1-0 yenik başlıyor oyuncuların gözünde. BF oyuncularını çok kaba olarak üçe ayırmak lazım TDM ve DOM sevenler, Geniş araçlı haritalarda oynayanlar ve sadece uçak kullanan pilotlar. Bunlardan araç ile oynamayı sevenler direk es geçer Hardline 'ı

Aynen. Ben de o yüzden almadım zaten. Normal silahla helikopter vuruyorsun. :D

Hem benim bf4'de oynadığım varsa yoksa conquest large zaten. Eskiden tank falan çok fazla oynardım. Bu aralar shangaide attack heliye sardım.

Yani bf 5 bekleyeceğim ben.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok