Kablonet üzerine
1 1

Bu konuda 158 mesaj var

4 hours ago, ResetButton said:

DH de şöyle bir başlık var 

https://forum.donanimhaber.com/1-mayis-2017-kablonet-internet-tarifeleri-duzenlemeleri--125871555

Burdan anlaşılan AKN li tarife satmayacaklar, ek kota almak zorunda kalacak kullanıcı?

Belki şu anda AKN 'li tarifeye geçmek mantıklı?

1 Mayıs'tan sonra gece 02:00 sabah 08:00 arası AKN yemeyeceğinden "Gece kuşu, uykusuz her gece" gibi paketlerin hiç bir anlamı kalmayacak. 50mbit hızlar 16mbit'e, 100mbit'ler de 24mbit'e düşeceğinden ve çoğu kişi bu hızlarla idare edip nitro vs. de satın almayacağından buradan oluşacak zararlarını şöyle kapatmaya çalışacaklar bu başlıktan anladığım kadarıyla;

AKN'li limitsiz 50mbit ve 100mbit paketlerinde kota uygulaması başlayacak. Kotasını geçen kullanıcılar da ek ücret ödememek adına ek kota paketlerinden satın alacaklar. 16mbit ve 20mbit paketler de @omertocarlos'un dediği gibi kotasız paketler olarak kullanıcıya sunulacak ki bunlar zaten bizim şu an var olan 50 ve 100mbit kotasız paketlerimizde AKN'i geçmemiz halinde düşeceğimiz hızlar.

Eğer 50mbit ve 100mbit paketlerinden birini almayı düşünüyorsanız bence şu 2 gün içerisinde işinizi şansa bırakmadan birine geçin derim. Güneşli günler göreceğiz gibi gözükmüyor. :(

Hungarde tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

100 100 luk tarifeye gececektim ayda 80 yl olan ama baska kampanyaya uye oldugumdan ben gecersem 95 tl olacakmis o yuzden vazgectim 50 50 de kalacagim.

Adamlar tam cakal. Kampanya bitis tarihinide yarina cektiler 2 ay onceye aldilar.

Zaten bu ulkede insanlara faydali bir duzenleme olacagini ummak hayaldi.

Squall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Squall said:

100 100 luk tarifeye gececektim ayda 80 yl olan ama baska kampanyaya uye oldugumdan ben gecersem 95 tl olacakmis o yuzden vazgectim 50 50 de kalacagim.

Adamlar tam cakal. Kampanya bitis tarihinide yarina cektiler 2 ay onceye aldilar.

Zaten bu ulkede insanlara faydali bir duzenleme olacagini ummak hayaldi.

Ben 100 mbit/100mbit tarifeye geçtim. Bana yine kampanya fiyatından gçeeceğimi söylediler. Sonçta taahhütüm devam ediyor. 

Yalnız geçer geçmez kotaya takıldım :) . Ben de kota geçtiğim andan itibaren başlayacak sanıyordum, üstüne bir de nitro alma hakkım kalmamış 3mbit e düştü hız :)

Millet de saf saf AKN kalkacak sanıyor, anlaşılan AKN kalkacak dedikleri eski kotalı döneme dönülecek. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim merak ettiğim şu an kullandığım 50mbit / 250 gb AKN'li limitsiz paketim 1 Mayıs itibariyle kotalı olarak revize edilecek mi acaba. Diğer bir başlıkta @JardeL'in Superonline duyurusunda eski paketler revize ediliyor anladığım kadarıyla.

Hiç yoktan iyidir dediğimiz yeni AKN uygulaması bildiğin bok yoluna çıkardı. Kotasız paket olmadıktan sonra tamamiyle kalksa kaç yazar...

Hungarde tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, ResetButton said:

Ben 100 mbit/100mbit tarifeye geçtim. Bana yine kampanya fiyatından gçeeceğimi söylediler. Sonçta taahhütüm devam ediyor. 

Yalnız geçer geçmez kotaya takıldım :) . Ben de kota geçtiğim andan itibaren başlayacak sanıyordum, üstüne bir de nitro alma hakkım kalmamış 3mbit e düştü hız :)

Millet de saf saf AKN kalkacak sanıyor, anlaşılan AKN kalkacak dedikleri eski kotalı döneme dönülecek. 

Hocam taahhut bitmeden kampanya arasi gecis mumkun degil.

Onu bir kontrol ettir bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
27 dakika önce, ResetButton said:

Kontrol ettikten sonra geçtim zaten. Ama sonra tekrar kontrol edeceğim.

Ben bugun hem internetten hemde telefondan sordum, ikiside kampanya arasi gecis mumkun degil dediler.

Eski kampanyadan 100 / 100 tarifesine gecildiginde ise arada 40 tl fark var. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Birşey diyemeyeceğim, her kampanyadan her kampanyaya geçilmiyor. Bana verdiği bilgi yanlış ise ona da şaşırmam. Zaten bu son akn işinden sonra şaşırma fonksiyonum çalışmıyor artık.

şimdi kontrol ettim benim geçtiğim tarifler arasın büyük fiyat farkı yok, kampanyadan faydalanmayıp sadece taahüt indirimini yansıtsa zaten aynı fiyata geliyor, daha ucuz kampanyaya geçmeye izin vermiyorlar zaten.

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok