Middle-Earth: Shadow of War
0

Bu konuda 15 mesaj var

Shadow of Mordor'un devam oyunu. Yeni oyunda Mordor'u ele geçirmek için mücadele edeceğiz. İşin içinde One Ring'de var. Sauron'la karşılaşabileceğimiz de ihtimaller arasında.

"Kendi ordunuzu kurmak için düşman hatlarının arkasına gidecek, kaleleri fethedecek ve Mordor'u içeriden kontrolünüz altına alacaksınız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oyunun bence tek eksiği mekan azlığıydı. oyunun adı mordor tabi ama sürekli mordor'un çorak topraklarında dolaşmak biraz baymıştı beni

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bi önce ki oyun gayet güzel bir konseptti, middle erathün cazibesiylede birleşince güzel birşeyler çıkmıştı. Şimdi introda Balrog ve Nazgulleri falan bile görmek anıları depreştiriyor, beklenenler arasına girsin şimdiden. :beer2:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk oyun muhteşemdi, bundan da aynısını bekliyorum açıkçası. Balrog'u görünce heyecan yaptım bir an...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oynayanlar pek birşey yazmamış ben hortlatmış olayım.

İlk Oyun hakkaten çok iyiydi, iyi akıl edilmiş hikaye ve işleyiş vardı.  ben 1ayda ilkini bitirmiştim bu nisan ayı hatta mayısın 2 haftası bu oyunla geçti, geceleri iyi mesai yaptırmıştı bu yaşta.:zuh:

Ben aslında 2.sini ilk diye oynayacakken tavsiye üzerine 1.sine yöneldim, zamanında  DH'de tanıtımını izleyip unuttuğum bir oyunmuş az çok birşeyler hatırladım zevkle bitirdim. 

Adamların ufku 2. oyunda açılmış hem mekanlar ciddi seviyede geniş tutulmuş hemde hikayeye daha bir derinlik katılmış. bunuda bitirmem 2aya yakın sürdü ama bitti.

Acaba 3.sü olur mu diye beklerken yeni aldığım PS4Pro'da hediye geldiği için tadını çıkara çıkara seriye yeniden başladım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok