Uncharted 4: A Thief's End | Spring 2016
0

Bu konuda 39 mesaj var

İkinci ele düşünce ps4 için ortak almak isteyen olursa burdayım :)

Çok oyun oldu oynayacak bu da tam 2. ellik oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun cikti, cok begendim. Grafikler, diyaloglar hepsi en ust seviyede. PS4'de gordugum en guzel grafikler var.

Bulmacalar, dovus ve etkilesimler cok detayli. Uzun sursun diye hard oynuyorum, bir tur da Crushing atarim herhalde. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Retail'in grafikleri daha iyi ışıklandırma falan daha gelişmiş. Muhtemelen son rötuşları yapmışlar işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uncharted 4 cidden güzel ve PS4 aldıracak kadar güzel bir oyun olmuş diyebilirim. PS4K çıkınca ucuza satışa çıkacak bir PS4 alıp onunla bazı exclusiveleri oynayıp geçebilirim. Killzone serisi PS4 için remaster edilse keşke en çok onları özlüyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

son yorumlarınız nasıl? gerçekten ps4 aldıracak bir oyun mu?

uncharted 3 biraz bayıktı açıkçası. uncharted 2 bence daha güzeldi. diğer oyunlara göre karşılaştırma yapabilecek olan varmı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Last of Us >= Uncharted 4 > Uncharted 2 > Uncharted 3 > Uncharted 1

Last of Us'in yeri bende ayri oldugu icin biraz daha ustte, ama Uncharted 4 cok etkileyici bir oyun. Konsol aldirir bence. Kesfedecek cok sey var, tekrar tekrar da oynanir. Ben hard mode'da bitirdim, deli gibi multiplayer oynuyorum bu aralar. Crushing bitirmek bir sonraki hedefim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu henüz bitirmedim ama açık dünya türü gezdiğimiz yerler last of us gibi olmuş. bomboş terkedilmiş mekanlar, atmosfere uygun müzik, karakterlerin arasındaki konuşmalar. tabi last of us daha iyiydi. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Overwatch çıkınca bir kenarda kaldı artık bitirmem yıllık izin zamanına denk gelir gibime geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun bitti.

karakter muhabbetleri filan güzel olmuş ama yine de bir last of us değil. 

sonundaki kızlarına illet oldum yalnız. gıcık oluyorum o tarz bilmiş kızlara. walking dead season2 deki cleminte de bu tipteydi. uyuz olduğumdan bitirememiştim season2 yi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4 için bir şey söyleyemem daha oynamadım ama Last of Us genel olarak daha iyi. Bir de ben bulmaca olayını fazla sevmediğim için Uncharted'dan puan kırıyorum, yoksa oyun çok güzel, laf yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna yeni yeni ısınıyorum, şimdilik geniş kapsamlı yorum yapmayayım ama şunu söylemek isterim ki bu oyunu mutlaka Sony'nin PS4 kulaklığıyla oynayın. Kulaklığa özel profili de yükleyince, çevresel ses desteğiyle bambaşka bir atmosfere giriyorsunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok