VW Polo 6
0

Bu konuda 19 mesaj var

Boyutlari buyuyen yeni Polo tanitildi, disi cok guzel olmus, icini de begendim;

VW-Polo-VI-2017-Erlkoenig-Motoren-Preise

VW-Polo-VI-2017-Erlkoenig-Motoren-Preise

VW-Polo-6-2017-Tests-Infos-und-BIlder-12

Su hava girilsleri de biraz aracin konseptine uygun sekilde janjanli olsaymis daha guzel olurmus...  

Motor secenekleri de soyle;

Doğal gaz
1.0 TGI 90 beygir, 5 vites manuel

Benzin
1.0 MPI 65 beygir, 5 vites manuel
1.0 MPI 75 beygir, 5 vites manuel
1.0 TSI 95 beygir, 5 vites manuel / 7 vites DSG
1.0 TSI 115 beygir, 6 vites manuel / 7 vites DSG
1.5 TSI 150 beygir, 6 vites manuel / 7 vites DSG
2.0 TSI 200 beygir, 6 vites manuel / 7 vites DSG

Dizel
1.6 TDI 80 beygir, 5 vites manuel
1.6 TDI 95 beygir, 5 vites manuel / 7 vites DSG

Avrupa'da 12.975 Eurodan baslayan fiyatlarla satisa sunulacakmis... TR fiyati daha aciklanmadi ama dijital gosterge panelli olani Golf parasina satar artik Dogus... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"Dizel
1.6 TDI 95 beygir, 5 vites manuel / 7 vites DSG"

abi bu adamlar sıkılmadı mı dizelde hala hitler motoru kullanmaktan... hangi devirdeyiz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
45 dakika önce, TiesTorN said:

"Dizel
1.6 TDI 95 beygir, 5 vites manuel / 7 vites DSG"

abi bu adamlar sıkılmadı mı dizelde hala hitler motoru kullanmaktan... hangi devirdeyiz?

Fiat kaç yıldır 1.25cc dizel motorla bu güç çıkışını veriyor (:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1.5 TSI'de daha önce görmediğimiz bir motor mu? 1.4 kullanıyorlardı eskiden diye biliyorum. 

1.5 TSI, 2017 Golf ile tanıtıldı, sanıyorum aynı motor ikisi de 150bg çünkü. Yalnız o motor olan golf satılmıyor bizim burada. Polo getirirler mi bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni Golf güzel olmuş. Ancak arka kısmın oturma durumunu merak ettim acaba ne kadar rahatladı. Önceki nesilde tavan yüksekliği alçak geliyordu bana biraz. B sınıfında en geniş iç hacim ve bagaj kapasitesi genelde platform kardeşi Fabia'da olur ama bunda nasıl görmek lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Lightning McQueen hocam büyük ihtimal arka kısım oturma alanında bir değişiklik olmadı çünkü Yeni Golf esasında yeni kasa değil hala Golf 7 kasası. Yeni Golf dedikleri şu an makyajlı kasa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Atrin said:

@Lightning McQueen hocam büyük ihtimal arka kısım oturma alanında bir değişiklik olmadı çünkü Yeni Golf esasında yeni kasa değil hala Golf 7 kasası. Yeni Golf dedikleri şu an makyajlı kasa.

Golf yazmışım, pardon. Polo demek istedim aslında, aklım nerelere gittiyse artık. :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sıfır araç fiyatlarına akıl sır erdiremiyorum, geçen gün bir tanıdığım highline golfün sıfırının bayide 125 bin tl olduğunu söylüyordu. 

Golf için bu rakam çok yüksek değil mi ? bu rakamlara 2014 model, km düşük, benzinli bmw 320 alınabiliyor. 

nasıl iş anlayamıyorum.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biliyorum vergiden dolayı şiştiğini ama o paraya ikinci elde çok daha iyi alternatifler varken sıfır golfe o rakam gereksiz geliyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@srk Herkesin söylediği biraz maalesef doğru. Dolar/euro kuru, saçma salak vergilendirme sistemi sonucu bu hale geldi. Fakat ben şunu gözlemliyorum; sizin dediğiniz 2014 model BMW sahipleride ikinci elde araçlarına zam yaptı. Siz belki güzel bir ilan bulmuşsunuzdur o zaman kesin kaçırmayın fakat genel olarak sahibinden.com'da gezerken hep araçların fiyatlarını eskiye göre daha yüksek buluyorum. Aynı araç aynı yıl aynı model baz aldığımda. Onlarda haklı "sıfırı 200.000 git al yersen" diyip fiyatı arttırıyorlar.

2016 Ağustos annemlere Tiguan aldık 114.000TL ye ekstra donanım ekleterek. Şu an aracın başlangıç fiyatı 138.000TL (bizim eklettiğimiz ekstralar olmadanki hali yani) olmuş. 9 ay geçti üzerinden! 2015 Haziranda Golf 7 aldık. 58.000 başlangıç fiyatı idi, eklemelerle 62.400'e geldi. Şu an satmaya çalışsam 70.000 falan ediyor sanırım. Yani kısaca sıfır araçların fiyatlarının artması doğal olarak ikinci el fiyatlarınıda arttırdı. 

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Araba fiyatlari sacmaladi zaten, ben gecen sene bu vakitler 2. el aldigim araca su an %15 kar koyup satabiliyorum... Gorunurde kardayim da almak istedigim arac da %30 zamlandi bu arada... :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@JardeL aynen, etrafımdaki işten anlamayan insanlara bunu söylediğimde "eee ne güzel sat hemen yenisini al" diyor. Yahu yenisini almak için 30.000tl daha koymam gerekiyor :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arabayı beğenmem ama 74.000 TL, bu sınıfta? Dizel? Otomatik?

Fena fiyat!

Edit:

Sazan gibi atlamışım, x2 diyor. Yuh yahu.

150 bu arabaya çok, çöp :)

Hata olmuş, dağılabilirsiniz :P

http://www.jeep.com.tr/kampanyalar.html?utm_source=admatic&utm_medium=banner&utm_content=800x600&utm_campaign=jeep_renegadeodemeavantaji_haziran17&dclid=CJCm88azzNQCFdSLUQodTI0GtA#kampanya0

SpeCTRuM tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok