Intel Gpuları (Arc Serisi) 2022 (Şükür Kavuşturana)
1 1

Bu konuda 155 mesaj var

Arttırıyor da bu arttırma "iyiydi daha iyi oldu" arttırması değil, "rezildi, bir nebze daha kabul edilebilir oldu" arttırması.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 hours ago, mamad said:

Ucuza bulunurken A750 alıp da sistem kursak şimdi zevkten dört köşe sürücü kuruyorduk:

https://videocardz.com/newz/intel-releases-arc-driver-with-5-to-48-improvement-for-directx11-games

https://videocardz.com/driver/intel-arc-graphics-31-0-101-5444

Adamlar her sürücüde eski/yeni oyunlarda performans artışı sağlıyorlar. Sırf şu gelişimi izleyebilmek için alınırdı.

Ya da kurduğun her sürücü ile format atmak zorunda kalıyor olabilirdin :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Whooosh said:

Arttırıyor da bu arttırma "iyiydi daha iyi oldu" arttırması değil, "rezildi, bir nebze daha kabul edilebilir oldu" arttırması.

Orası öyle. Baya baya oynanmayacak durumdaki oyunları 'oynanabilir' seviyeye çıkarma durumları var. Ama olsun, gelişme gelişmedir.:mrgreen:

@SkyWarrior

O kadar da değildir herhalde ya?:lol: Nostalji yapalım derken WinXP zamanlarına da dönmeyelim tabi. Her hafta format atma işini bu yaşta bu bünye kaldırmaz artık.:mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanın canı çekiyor böyle kurcuklamak istiyor her teknolojiyi. Mesela 7900 GRE alıp bir kenarda tutasım var. Fena fiyat performans kart oldu. Ama yok bünye kaldırmayacak eskisi gibi. Eskiden 7800GT ve X1800XL aynı anda elimdeydi. Hangisini canım çekerse takar oynardım. Ama o kadar sabrım kalmadı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

A750 bi ara elimden geçti, çok kısa bir zaman ben kendi sistemimde kullanamadım bile öyle diyeyim. Sürücüleri çok buglı format atmadan kullanamayacak durumdaydım öyle diyeyim.

Sonra birine sattımda adamda hatta format atacakmış zaten ilk taktığında kullanamamış. Resize bar aktif değilse zaten kullanamıyorsun gibi aptal durumları var.

achfighter beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok