Sea Of Thieves
1 1

8 posts in this topic

Oyun, Xbox ve PC için cross platform olarak bugün çıktı. Microsoft Store'da 230 lira. Bende biraz olsun Monkey Island anılarımı canlandırdığı için direk aldım. Şimdiye kadar beta sürecini oynayanların izlediğim videoları çok eğlenceliydi. Umarım hayal kırıklığı olmaz. Gerçi bunun olacağını pek sanmıyorum. Geliştirilmeye oldukça açık bir oyun.

https://www.seaofthieves.com/

 

Edited by ZvAnA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek başıma bugün 3-4 saat oynadım. Birkaç görev yaptım. Gözüme çarpan bir bug ya da hata henüz karşıma çıkmadı. Beğendim, ama asıl keyfi tayfa ile çıkacaktır.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaten bu oyun iki şeyden kendini baltaladı, 

Birincisi, oyunu adam gibi oynamak için squad gerektirmesi, ikincisi ise hazır olmadan, büyük eksikliklerle çıkış yapması. Hikaye modu ile Jack Sparrow için tekrar bir şans veririm muhtemelen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Geçenlerde steamde indirimli olunca aldım. Henüz bakmadım ama Jack Sparrow' un hikayesini görmem bile yetti aslında. 36lira gibi bir rakamdı sanırım ve aslında Titan Quest: Anniversary Edition ücretsiz bir bakalım dedik arkadaşla 2 adette ek paketi vardı 22liraya geliyordu galiba 2sini birleştirip enpara ile 25lirada indirimle birinden biri beleş olmuş gibi gibi bişiler oldu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
1 1

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.