Son rapora göre PC oyunculuğunun öldüğü kesinleşti
0

Bu konuda 10 mesaj var

Çok beklersiniz hehehehehehehehe :zuh:

Despite PC gamers missing out on some high-profile console exclusives last year, the PC remains in the top slot for developers – and according to a recent survey, the PC’s lead is growing.

The GDC State of the Game Industry survey is an annual study that asks current game developers about trends in the business. This year, the 4,000 survey respondents indicated yet again that the PC remains their favored platform for development, with mobile devices at a distant second. Consoles show up down the list from there.

This year, 56% of respondents to the survey said that their last completed game shipped on PC, while 66% said the game they are currently working on will include a PC launch. That’s more than twice the number for either PlayStation 4 or Xbox One, and in both cases the PC improved slightly over last year’s results.

https://www.pcgamesn.com/developers-favor-pc-gdc-2019

Game Developers Conference'ın raporuna göre son sene içerisinde çıkan konsola özel yüksek profilli oyunlara rağmen PC platformu yine en tepede.

Rapor: GDC19_Report-State_of_the_Game_Industry.pdf

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

konunun yeri burası, başka neresi olacaktı ki? başlıkta da bir şey yok gayet dikkat çekici ve enteresan.

konuya gelirsek; insanların ışığı görmeleri güzel tabi :) yıllar boyu çöp konsolların saçmalıklarını anlattık, insanlarla savaştık ama artık çoğu kişi kendi görmeye başladı gibi bu farkları. daha önceki yıllarda etrafımdaki insanlardan genel olarak "konsol alıcam" ya da "konsol oynuyorum" gibi laflar işitirken, son 1-2 senedir gamer pc lafları işitmeye başladım. millet pc topluyor çatır çatır :8

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
25 minutes ago, TiesTorN said:

konunun yeri burası

Konsollar değil konu. Konu, pc oyunculuğu üzerine. 

Allah aşkına içerik ile başlık tamamen ters.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

(clickbait olmus baslik :icon_basebat:)

bu tur haberler (PC ve PC oyunculugunun surekli öldugu) son birkac senedir azaldi herhalde. eskiden o neydi ya. son 10 yildir surekli PC öluyordu. 

akilli telefon cikar...pc artik öldü

tablet cikar...pc artik öldü

ps4 cikar...pc artik öldü

nintendo bilmemne cikar...bak bu sefer pc kesin öldü

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Clickbait sayılması için ciddi ciddi PC oyunculuğunun öldüğünü düşünüyor olmanız ya da öldüğüne dair (ufak bile olsa) şüpheniz olması gerekirdi :lol:

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sevdim konuya sazan.avi  çekebilme potansiyelini  :)  ... (bkz. bendeniz)

ama sonra konu beni sevindirdi , her zaman doğru yolda olduğumu biliyordum zaten , PC rulaZ ! 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

konsol devri mi kaldı yahu

eskiden konsola özgü donanım olduğundan oyun sektörü bunlara göre oyun çıkarıyordu. şimdi pc ve konsol donanımları eşitlendi.

kısaca PC ezdi geçti konsolu. 

özellikle fps oynamaya çalışan konsolculara :cici: yapasım geldi. canlarım benim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok