Huawei P30 ve P30 Pro tanıtıldı.
0

31 posts in this topic

s10+ 'a daha tatlı indirimler var, s10 için çok güzel bir indirim yakalayamadım henüz.

ben heralde normal s10 alacağım. zaten yeteri kadar büyük ekran, selfie çekme ortalamam 6 ayda 1 falan olduğu için de önde 2 kamera benim için çirkinlik ve kaybolan ekran alanından başka bir şey ifade etmiyor.

@Zoma Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Huawei tek rakibi gördüğü samsung'u taklit ederek bugünlerine geldi, P ve Mate serisine bakınca görülen farklar dolgunluk doğru konfigürasyonla geldiği hissiyatı S ve Note serisi kadar belirgin değil. geçen yılki gibi video özellikleri sakatlanmış gibi, görmedim fakat muhtemelen  foto-video oyuncakları samsung kadar değildir. yukarı yazdığım özellikleri koysalar kimse fiyat farkına takılmazdı bence. öğreniyorlar ama işte adı hıdır olacağı budur.

Bugün Mi8SE 6g/64g modeli aldım baldız'a, 1.5ay öncede Mi8 6g/256g modeli almıştım ciddiyim fiyat performans modeli denebilir. üstelik 2450TL'ye almıştım, imei kaydını yaptırıcaz bu yakınlarda. s10'a o parayı vermek yerine yurtdışı bir Mi9 getirip kaydettirerek işinizi görebilirsiniz. her ne kadar dolar kurundan ve +++ vergilerden dolayı cihazlar mantıksız etiketlerle sunulmak zorunda kalsalarda bana göre etiket karşılığını haketmiyorlar.

Zoma likes this

19 minutes ago, TiesTorN said:

tam 1 salaksın...

Git A50'nin özelliklerini incele. 2300 liraya aldığımı da hesaba kat. Sonra otur ağla. 

F/P olarak bakılırsa Mi8 SE çok güzel bir noktada, samsung detaylarda kaybediyor heleki 2 sene sonra sıfır destek kuralınında işleyeceğini düşünürsek avantaj dönüyor dezavantaja.   Xiaomi'de o yolda olduğunu REDMI'yi marka olarak ayırarak yapmıştı. onlarında SD855'li bir f/p telefonu çıkacak yakın zamanda.