Command and Conquer Remastered
0

Bu konuda 20 mesaj var

Çocukluğumda PCde en fazla vakit geçirdiğim oyun serisi buydu heralde... EA neden güzel hatıraları rahat bırakmayıp bir remake yapma işine girerek mezar kazmakta hiç bi fikrim olmasa da teaser tadında bi remaster videosu yayınlamışlar.. 

https://youtu.be/1uPOr8PxeXk

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fuck yeah! Ne varsa eskilerde var. Starcraft' a kadar en sevdiğim RTS oyunuydu. Hatta gerçek savaş bazında bakınca sc bilimkurgu olduğu için o açıdan daha bile iyiydi. Remaster olayı oyalarmı oyalar, eski zamanları biraz hatırlattırır.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yeni bir dune oyunu gelse de Harkonnen şanının karşısında yine bütün evreni titretsem ne hoş olur. 

bu arada bu konuyu açan arkadaşın beyni rts'ye basmıyor pek. ties ile yıllarca gel starcraft öğretelim, yanımızda genç padawanımız ol dedik ama yemedi gelmeye... şimdi de sanki C&C oynayacakmış gibi konu açmış, hadi hayırlısı bakalım...

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, CaRaBeeN said:

AoE2,C&C derken sirada Dune mu olacak :)

Dune'ın yeni filmin geliyor seneye, oyunu da gelse şöyle adam gibi keşkem:icon_dance:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, stardust said:

yeni bir dune oyunu gelse de Harkonnen şanının karşısında yine bütün evreni titretsem ne hoş olur. 

bu arada bu konuyu açan arkadaşın beyni rts'ye basmıyor pek. ties ile yıllarca gel starcraft öğretelim, yanımızda genç padawanımız ol dedik ama yemedi gelmeye... şimdi de sanki C&C oynayacakmış gibi konu açmış, hadi hayırlısı bakalım...

Ya bu adam halen mi ağlıyo ya.. :lol: 

Neredeyse 10 yıl önce;  canım RTS oynamak istemiyo artık , PvP si harcanan vakte deymiyo dedim... Bu zavallı bzztcık da her oyunda eziyorum diye kendini iyi hissetmek için böyle bi masal uydurdu.. Tahminimce geceleri uyuyabilmek için karısına falan anlattırıyo ki bi türlü unutmadı.. :cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 hours ago, stardust said:

Dune'un neden düzgün bir filmi yapılmıyor, kafam basmıyor. Varsa yoksa MArvel evreni... 

21 hours ago, MilesTeg said:

Dune'ın yeni filmin geliyor seneye, oyunu da gelse şöyle adam gibi keşkem:icon_dance:

Aha adam yazmış :D

Yirmi yıldır bekliyorum, inşallah güzel bir şey gelir. 

Aslında tam dizisi yapılacak seri, şöyle yüksek bütçe ile :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, SpeCTRuM said:

Dune'un neden düzgün bir filmi yapılmıyor, kafam basmıyor. Varsa yoksa MArvel evreni... 

Aha adam yazmış :D

Yirmi yıldır bekliyorum, inşallah güzel bir şey gelir. 

Aslında tam dizisi yapılacak seri, şöyle yüksek bütçe ile :D

:zuh: Bu sefer çok sağlam geliyor (umuyorum). Yönetmen Denis Villeneuve. Son filmleri şaşırtıcı derecede başarılıydı. Blade Runner 2049, ilk Blade Runner kadar iyiydi. Bana sorarsan görüntüler de, konu işlenişi de, oyunculuklar da muhteşemdi. Ayrıca Arrival da bu adamın. Tüm Dune serisini defalarca okumuş. Hatta ilk filmin ikiye bölünebileceği de söyleniyor. Bu da böyle bir kitabı 3 saate sığdırmaya çalışmayacağının ve işi bildiğinin kanıtı.

Yeni Dune 2020'nin kadrosundan müziklerine kadar büyük iddiaları var. Çekimleri tamamlandı, şimdi post prodüksüyonda. Seneye epik bir film geliyor olabilir. Umarım hayal kırıklığı yaratmaz. Yanında güzel bir oyun da olursa tadından yenmez.

Dizi olarak da müjdemi isterim. Dune evreninde geçecek bir Bene Gesserit dizisi geliyor, yine Denis Villeneuve'den. O da ayrı bir heyecan sebebi :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

konu dune değil, saptırmayalım :)

On 10/28/2019 at 1:01 PM, Narcissus said:

Ya bu adam halen mi ağlıyo ya.. :lol: 

Neredeyse 10 yıl önce;  canım RTS oynamak istemiyo artık , PvP si harcanan vakte deymiyo dedim... Bu zavallı bzztcık da her oyunda eziyorum diye kendini iyi hissetmek için böyle bi masal uydurdu.. Tahminimce geceleri uyuyabilmek için karısına falan anlattırıyo ki bi türlü unutmadı.. :cici:

sende rahat dur adam haklı... şu an bile hala oynanabilir bi oyun, bizimle girip eğlenmedin vaktinde. muhtemelen beceremediğin için. red alert oynarsın umarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, MilesTeg said:

:zuh: Bu sefer çok sağlam geliyor (umuyorum). Yönetmen Denis Villeneuve. Son filmleri şaşırtıcı derecede başarılıydı. Blade Runner 2049, ilk Blade Runner kadar iyiydi. Bana sorarsan görüntüler de, konu işlenişi de, oyunculuklar da muhteşemdi. Ayrıca Arrival da bu adamın. Tüm Dune serisini defalarca okumuş. Hatta ilk filmin ikiye bölünebileceği de söyleniyor. Bu da böyle bir kitabı 3 saate sığdırmaya çalışmayacağının ve işi bildiğinin kanıtı.

Yeni Dune 2020'nin kadrosundan müziklerine kadar büyük iddiaları var. Çekimleri tamamlandı, şimdi post prodüksüyonda. Seneye epik bir film geliyor olabilir. Umarım hayal kırıklığı yaratmaz. Yanında güzel bir oyun da olursa tadından yenmez.

Dizi olarak da müjdemi isterim. Dune evreninde geçecek bir Bene Gesserit dizisi geliyor, yine Denis Villeneuve'den. O da ayrı bir heyecan sebebi :thumbs:

4 hours ago, MilesTeg said:

2 bölüm bile yetmeyebilir hikayeyi yansıtmaya. Aslında en güzeli dizi, şöyle 20-30 bölüm :) Tadından yenmez. :)

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, TiesTorN said:

sende rahat dur adam haklı... şu an bile hala oynanabilir bi oyun, bizimle girip eğlenmedin vaktinde. muhtemelen beceremediğin için. red alert oynarsın umarım.

Şıracının şahidi tuvalet kağıdı, zaten oyun oynıcak vakti zor buluyorum bi de siz iki bezelye beyinsiz ağlamayın diye RTSde mi öldürim o vakti..   adam haklı falan diyo keyfimin kahyası gibi adamlar iice şizoya bağladı.. :lol::lol:

Üstelik son RTS oyunum olan CC3 te seninle 1v1 yaparken küçük starın spectatorım ayağına seninle skypedan konuşup yaptığım her şeyi anlattığını düşününce artık kendinizi inandırdığınız bu yalanla %100 klinik vaka olduğunuzu kanıtladınız...  :thumbs:

Zaten benim bırakmamla birlikte RTS de bitti dünya üstünde.. son bi debelenmeyle sc2 ile ayakta durmaya çalışsada çok ufak bi kitle hariç kimsenin umrunda olmayan bi tür haline geldi, fenomen miyim neyim...  :baba: 

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Heriflerin kahvede barbut oynayıp gençlere estağfurullah çeken 80 lik dedelerden farkı yok, yazık lan size.. Hiç bi boktan haberiniz yok kendi dünyanızda yaşıyosunuz minik böcekler... :lol: 

Yeni veya popüler (popüler dediğimde 3000 kişiden fazla aktif oyuncusu olan herhangi bir oyun :lol:) hiç bir oyuna yaklaşmayı bırak haberi bile yokken herifin gelmiş bana ahkam kesmeye çalışıyo emekli sandığı beyniyle..  Barbut ve RTS nin hitap ettiği kitle ve numerik değeri hemen hemen aynı şu an.. 

Artık zevk almadığın bi türü oynamayı bırakmak mantık bi insanıın yapacaği bir şey, oynayamadığın türü bırakmak ayrı... Oynayamadığın türü bırakmak ise konu; senin ne frp ne tbs ne de fps oynaman lazım... hatta pcni satıp bi sahil kasabasına falan yerleşmen lazımken burada son nefesini harcama artık... 

Konuya dönecek olursak; 

Bence de C&C den ziyade Dune serisinden yürünmesi çok daha iyi olurdu... Enteresan bir şekilde en iyi RTS Dune oyunu ilk çıkan Dune 2 dir bana göre...  O yapılan carrierların otomatik bir şekilde savaş alanından hasarlı tankları alıp tamir ettirip akabinde geri getirmesi halen aklımdan gitmeyen bir detaydır.. 

Lakin filminden çok bir beklentim yok, zaten bilinirliği de yok eskisi gibi o nedenle çok sağlam bi PR la falan gelmediği sürece başarı şansı da az zaten.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu herif mala bağladı iyice. Starcraft 2, competitive olarak en çok oynananı hadi geçtim, maçları en çok izlenen oyun...

https://www.pcworld.com/article/202534/starcraft_ii_breaks_game_sales_records.html

https://www.wikizeroo.org/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi53aWtpcGVkaWEub3JnL3dpa2kvTGlzdF9vZl9iZXN0LXNlbGxpbmdfUENfZ2FtZXM

This was esports at its best. Around the world, “StarCraft II” became the rare game that was also a culture, as a decade’s worth of anticipation flooded into the scene. University students organized intercollegiate leagues, while mapmakers produced an endless parade of new battlefields, going so far as to organize meta-tournaments for map-making. Gaming bars across North America opened their doors for “barcraft” viewing parties, and documentarians rushed to put out a stream of documentaries of highly uneven quality. A cottage industry of YouTubers produced an endless stream of content for “StarCraft II”’s ravenous fans to consume. Some, like the hyperactive caster Mike “Husky” Lamond, even managed to make a temporarily lucrative career out of it.

https://variety.com/2018/gaming/features/starcraft-ii-esports-history-1202873246/

hadi şimdi siktir git bir köşede hıçkırarak ağla, içini dök. dünya senin seçimlerinden ibaret değil. beynin basmadı diye "kimse oynamadı" sanmanı anlayışla karşılayabilirim ama inkar ediyor oluşunu affetmem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya psıdjajshsjamdjjskznfnnamajdjksjsjs seni embesil zavallı moron gkdksöcjak...

Doldurduğun boktan boktan linklerle sen git lisedeki dönem ödevi hocanı kandır...

İlk linkte " tarihte" 1.5 milyon satan bütün oyunları listelemiş ulan deer hunter bile var...:lol: 

İkincide de 2010 yılında hızlı sattıgını falan söylüyo...

Ulan kime ne hıyar ağası uyan artık yıl 2019 kimsenin sikinde bile diil diyorum 9 yıl geçmiş başka rts mi çıktı..

Bi de siktir git falan demiş :lol: ulan zaten konu benim konum,  zavallı gibi yok olan bi türü bıraktım diye ağlayarak konuya giren sensin, ben zaten gitmişim, siz orda bokunuzda boğulun :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tamam da sen 2010'da sc2 oynayalım diye çağırdığımızda da sudan sebeplerle gelmiyordun, sanki 2019'da gel oynayalım dedik... hey Allah'ım ya nelerle uğraşıyoruz artık. nerenden tutsak dökülüyorsun, üzülüyorum. çok zayıfladın.

rts çıkmamasının sebebi sc2'nin ezici üstünlüğü ve insanların zavallılığı... zor gelen oyunu, yenildikleri oyunu, kısaca beyinlerinin yetmediği oyunu oynamıyorlar, sen de zaten konsolun basitleştirilmiş oyunlarını seçerek ne mal olduğunu kanıtlamıştın.

daha da rts konusu falan açma, ağır gelir bünyene kaldıramazsın. git street fighter oyna, taktik maktik yok bam bam bam, fatih terimin gayri meşru çocuğusun...

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok