Call of Duty Black Ops: Cold War
1 1

3 posts in this topic

Serinin yeni oyunu çıktı, betasını da oynamıştım ama devamlı masaüstüne dönme problemi vardı, o bakımdan yarım saat zor bakmışımdır ancak oynanışının Modern Warfare ile ilgisi yoktu, onu söyleyebilirim, eski Black Ops serilerini oynayanlar varsa onlara yakın,  Tactical Sprint v.b. yoktu mesela, diğer başka görüşlere göre de öyle baktığım.

Oyunun motoru da Modern Warfare ile aynı değil, Treyarch'ın kendi geliştirdiği bir motor ama Modern Warfare motoru ile de tamamen alakasız değil.

Modern Warfare gibi RTX desteği var, DLSS desteği de var bunun.

Warzone meraklıları için şimdilik birşey değişmiş değil, zaten Black Ops Cold War Season 1 de başlamış değil daha. Ancak Modern Warfare için Season 7 olmayacak artık.

Daha başka bir sürü değişiklik, birleştirme gibi yeni şeyler var, hepsini burada yazmam mümkün değil, merak edenler resmi siteden, internetten ayrıntılı araştırabilir.

Modern Warfare'in de oynayan kesimi bir miktar azaldı, multisi için konuşuyorum, baya fazla değil ama hafta içi sabahın kör saatinde bile gayet rahat maç bulunabilirken Black Ops Cold War çıktıktan sonra bir miktar zorlanma başladı.

Black Ops eski oynanışını çok tutmuyorum, eski Call of Duty oyunlarıma baktım kütüphanedeki hep Infinity Ward'un yaptıklarını uzun uzun sürelerle oynamışım mesela.

Battlefield da taa 2021'de gelecekmiş, ne geleceğini de bilmiyorum yine böyle geçmiş dönemde geçen garip birşey gelirse artık bu seriye ilgim baya kopar herhalde.

Bunu da çok tutacağımı zannetmesem de(Modern Warfare iyiydi) başka multiplayer FPS yok, piyasa bu Battle Royale üzerine kaydı gibi ya da Valorant, Overwatch v.b. şeyler var.

Bir de tabii Rainbow Six Siege sarsılmadı, baya güçlü şekilde ayakta o da. Tabii CS:GO var işte klasik artık, saymaya gerek yok.

Edited by T800
emre666 and TatanQa like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haftasonu bitirdim, senaryo yine güzel olmuş. Bir sürü yeni oynanış şekli denemişler. Fena olmamış. Multisine daha hiç girmedim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arkadaşımdan beleş indirdim oyunu. COD MW'den sonra multisini pek beğenemedim ben. Çok oynamadım ama betasında da aynı his vardı. single player kısmını oynayıp silerim büyük ihtimal. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
1 1

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.