The Next Mass Effect (Teaser)
0

Bu konuda 10 mesaj var

Andromeda ve Anthem sonrası bunu da Bioware yapıyor ise ne beklenebilir acaba bilmiyorum.

Bioware nereden nereye geldi çok ilginç bir örnek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bioware denen oluşum kaldı mı işte, EA hepsine yaptığı gibi onları da iğdiş etti.

Ben hep "first contact wars" zamanından bir oyun gelse süper olur diye düşünürdüm, orjinal mass 1-2-3 oynarken.

bilemiyorum belki güzel olur da bu yüzümüzü kara çıkartır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, T800 said:

Andromeda ve Anthem sonrası bunu da Bioware yapıyor ise ne beklenebilir acaba bilmiyorum.

Andromeda aslında kötü bir oyun değil, sadece oyunun bitmesini beklemeden erkenden çıkarttıkları için karakter animasyonları gibi şeyler aceleye gelmiş. Onları çok önemsemezseniz dolu dolu bir Mass Effect oyunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben pek beğenmedim, baştan animasyon problemleri çok göze battı, arkasından hikâyesi de fazla sarmadı.

Mass Effect 2 benim en beğendiğim seride.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benim de öyle ya, o mass effect 2'yi gidip mediamark'dan collectors edition aldığım günü unutamıyorum.

çok uygun bir fiyattan gelmişti, telefondan adama 4 tane ayırtıp forumdan da arkadaşlara göndermiştim diye hatırlıyorum.

mediamarkt'daki adam garip garip baktıydı, manyak bu demiştir içinden.

ah Cerberus ah Illusive Man ah, nooldu size, hem diriltip hem de cillop gibi uzay gemisi verdiniz ama kimse kıymetinizi bilmedi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

E andromeda'yı salacaklar mı şimdi yani :D Andromeda çok iyi oyun değildi ama kötü de denemez. Ortalama bir oyundu. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, TiesTorN said:

mass effect 2 gameplay olarak en iyisiydi ama hikaye olarak pek değil. insan kaynakları simülasyonuydu resmen. hikaye olarak me1 en iyisiydi.

Aynen katılıyorum, hatta ben ME1'i gameplay olarak da daha çok beğeniyorum. :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu fragmanda iyi olan 2-3 şey var. Birisi Andromeda'dan zerre bahsedilmemesi,yok sayılması. Babadan oğula (ya da kıza) geçen Pathfinder gibi bir herze gözükmüyor. İkincisi N7 armor ile Volkan Demirel görme umudu. Üçüncüsü de gözüken oyunda "Destroy" sonunun "geçerli" son olması. Diğer saçma sonların olmaması iyi olmuş.  Umut fakirin ekmeği diyelim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok