Tarife Tavsiyesi
0

Bu konuda 37 mesaj var

Siyasi çark ediş vs konuları doğrudur da para kazanmanın, liberal ekonominin değer yargıları gözönüne alındığında Turkcell'in ne yapmasını bekleyebilirsiniz? Ayrıca çoğunluğu arap olan adı Türk Telekom çok mu farklı ya da Vodafone? Sonuçta en iyi hizmeti aldığım, müşteri hizmetleri en iyi olan kurum hala Turkcell. En hızlı internet konusunda da haklılar reklamlarında. Telekom (eski Avea) ile bir dönem tanışıklık oldu, memnun kalmadım. Vodafone'da ise şirket için kurumsal hatlar aldık. Müşteri hizmetleri berbat, herkes topu birbirine atıyor basit bir hat dondurma işleminde bile. 12 ay taahhüt bitsin direk kapatacağım. Benim eylüle kadar süren cihaz kampanyam var Turkcell'de ve 1000 dk 1000 sms 4gb internet kullanıyorum. Şu anda 3 ay ek 4gb verdi hediye olarak 4g kapsamında Turkcell. 3 aydan sonra 10gb'lık 1000 dk konuşma ve sms olan platinum pakete geçmeyi düşünüyorum. Yanında turkcell tv+ üyeliği de beleş geliyor. Evde apple tv ile izleme düşüncem var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vodafone içinde çalışan birkaç tanıdığım var, özellikle birbirlerinin cumalarını kutlama törenine çeviren kişiler burada da mevcut, yani Turkcell veya TT gibi kurumlardan çok farklı değil maalesef. Zaten Türkiye içerisinde iş yapıp da bu tür durumlardan uzak durmak gibi bir durum söz konusu değil. Ben de TT'den Turkcell'e geçmeyi düşünüyorum bu ara, tamamen mecburiyetten, çünkü TT çok vahim durumda bizim hastane çevresinde ve benim internete ihtiyacım oluyor sıklıkla. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evde 2 Turkcell ve 1 Vodafone hattımız var. Vodafone hattını eşim kullanıyor. Internet konusunda bizim ağırlıklı kullandığımız yerlerde Turkcell'den farklı bir performansı yok. Yurt dışında zaten genelde onun hattını kullanıyoruz, çok daha avantajlı oluyor. Tatillerde de hiç sorun yaşamadı. Ben bu yüzden Turkcell'den çıkıp 1 yıl da olsa Vodafone'u kullanmak için cihaz kampanyamın bitmesini bekliyorum. Müşteri hizmetleri konusunu zaten yazmıştım. Özellikle Platinum müşteri hizmetleri ile rakip hizmetleri kıyas bile kabul etmez.

Tarife seçmekle çok ilgili değil ama muhtemelen Süper Lig'in yayın ihalesi de 4G sonrasında televizyon kanallarından çok Telekom Operatörlerinin savaşına dönecek. Herhalde beklenmedik rakamlara fırlayabilir bir anda ihale tutarları.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Turkcell iyice badem bıyık oldu, mümkün olduğunca uzak durmak lazım, herkes elini ayağını çekmeye başlamalı bence. Ben şahsen avea 2gb internetli 500 dk konuşmalı bir tarife kullanıyorum. 25 TL ödüyorum memnunum bir problemde yaşamadım.

şunu görünce aklıma geldi.

https://twitter.com/YrGngelopoulos/status/718717530970464256/photo/1

Durum anlatıldığı kadar kötü mü , abartılıyor mu? Diğerlerinde durum nasıl? TT farklı değildir herhalde. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Durum anlatıldığı kadar kötü mü , abartılıyor mu? Diğerlerinde durum nasıl? TT farklı değildir herhalde.

TT grubunda da bol miktarda badem bıyıklı ve taş kafalı boş insan mevcut. Turkcell'in farkı çağdaş yaşamı destekleyen modern bir şirketten evrimleşerek yandaş hale gelmesi oldu, TT zaten hep aynı çöplüktü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1 bilete 1 bedavadan ötürü vodafone rede özeniyordum epeydir. En son babam ve ben red classic diye bi tarifeye ilk 1000 dk 1000 sms 2gb internet olarak geçtik, vodafone ile sınırsızdı birde. Şimdi geçen ay beni aradılar şu 4.5g muhabbetinemi yapıldı bilmiyorum fiyat aynı 45lira RED S tarife diye geçiyor şu an. 1000dk her yöne 1000 sms 5gb internet vodafone sınırsız ve red zımbırtıları yine cabası. Ben hiç bi zaman bunların hepsini zaten tüketemiyorum genelde hep kullanımım wifi üstünden ama sinema bileti işi iyi oluyor. Ha sorarsan daha evvelde 30liraya 1000 1000 1000 muhabbeti vardı akıllı küplerden şimdi bi fazladan bilet parasına daha fazla avantajım oldu. Pek kullancağımı sanmasamda vodafone tv falanda cabası oldu. 3 5 kere açıp baktım :) Arada iş yerinde falan canım sıkılır acil bi kanala bakasım gelir iyi oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Turkcell'in Rus Alfa grubuna rehinlediği hisselerine karşilik, Ziraat Bankasi bu gruba olan borçlari odeyerek rehindeki Turkcell hisselerini devralmisti.

Hukumet, elindeki kamu bankalarini kullanarak ozel sektor üzerinde egemenlik tesis etme çabasinda. Ondan sonra da gelsin Ensar'a sponsorluk, gelsin havuz medyasindaki 5 bin tirajli gazeteye milyon dolarlik Turkcell reklamlari. Bu sekilde kendi yandaslarina para pompaliyorlar.

Griffon and Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eşimin hattını bu Ensar olaylarından önce Turkcell'e geçirdik. Kim ne derse desin Avea'dan hiç bir farkını göremedik... Boşu boşuna aynı paraya 3-4 GB yerine 1GB limitli internet, 1000 dakika yerine 500 dakika konuşma  alıyoruz... Hat taşıma için sanırım 1 yıl beklemek gerekiyormuş... Öyle olmasa hemen bugün taşırım hattı...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Bende kurtulmak istiyorum Turkcell'den. TT 'de ne olduğu ortada. Onun için tek alternatif Vodafone. Fakat TT 'de 1000+1000+3GB 19TL gibi bir fiyat var (bayi camından gördüm). Vodafone 'da buna yakın bir tarife göremedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Turkcell , Avea arasında değiştiriyorum sürekli. Ben bir fark görmedim doğrusu, hatta geçen sene Avea 'nın internet hızı daha iyiydi. Genelde Ankara'nın merkezi yerlerindeyim. 

Bu sefer Vodafone a geçebilirim, tarifelerini beğenmedim ama . Daha çok sınırsız şebeke içi ve sabit ile görüşmeye yüklenmişler, benim için pek önemi yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ Eğer taahhütlü bir tarife almadıysanız hat taşımak için beklemenize gerek yok.

Ben de Avea'dan Turkcell'e geçmiştim 1 sene kadar önce. Turkcell'e geçice Avea da yaşadığım sürekli olarak 3G-H-H+ arasındaki geçişten kurtulmuştum, internet kullanılmaz hale geliyordu sürekli değişmesi nedeniyle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bulunulan bölgeye göre değişiyor biraz, Afyon'da Turkcell'in çok rezil olduğu yerlerde Avea inanılmaz ölçüde iyiydi mesela. İstanbul'da neredeyse hepsi aynı, ancak bu ara bizim hastanenin arkasındaki inşaat yüzünden sanırım Avea'da bir problem var 1 seneye yakın süredir ve geçecek gibi durmuyor. Özellikle basit bir sayfa bile açılırken takılıyor, açılmıyor, mail okunamıyor vs. Turkcell'de ise bu yaşanmıyor şu an için. Vodafone da başta iyiydi, ancak o da aynı şeyleri yaşatıyor. Evde hiçbir problem yaşamıyorum ancak evde zaten 3G ihtiyacım olmuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok