iPhone X - 64 GB - Space Gray
0

13 posts in this topic

g37brsl.jpg ipblrb0.jpg g23s3qv.jpg jiqfo12.jpg

bgz5tt4.jpg ezecr1i.jpg 7r78gti.jpg

jcvn8qo.jpg

Adet olduğu üzere ilk bizim foruma yazıyorum.

Daha sonra da sahibiden üzerine ilan açacağım, tahmin ediyorum hemen gidecektir çünkü bu temizlikte başka telefon görmedim ilanlarda.

Eşimin eski telefonu, ilk günden beri ekran koruyucu jelatin ve kılıf ile beraber kullanılmıştır. Çantasında ayrı gözde taşınmıştır.

En ufak bir kozmetik kusur, hasar, çizik, düşme, tamir, değişim vs. hiçbir hatası yoktur. Bütün özellikleri aktif çalışır haldedir.

İstanbul Bahçeşehir'de elden teslim edebilirim ya da istediğiniz yere kargo yapabilirim.

4500 TL.

pentaman likes this

sahibinden'de uçmuşlar, 5500 bile yazan var, ben 4800 liraya koydum, ilana yazdığım fiyat sadece bizim forum için geçerlidir.

ekrandaki eskimiş koruyucu jetalini ve kabı çıkarınca pek bir güzel gözüktü gözüme, adam gibi telefonum olmasa kendim bile kullanabilrdim aslında (apple'a o kadar giydirmiş olmasam) :D

1 dakika önce, stardust said:

sahibinden'de uçmuşlar, 5500 bile yazan var, ben 4800 liraya koydum, ilana yazdığım fiyat sadece bizim forum için geçerlidir.

ekrandaki eskimiş koruyucu jetalini ve kabı çıkarınca pek bir güzel gözüktü gözüme, adam gibi telefonum olmasa kendim bile kullanabilrdim aslında (apple'a o kadar giydirmiş olmasam) :D

Pil sağlığı ne durumda ?