Android telefonlar üzerine ...
5 5

Bu konuda 595 mesaj var

OnePlus 'ın yeni modeli.

http://arstechnica.com/gadgets/2016/11/the-oneplus-3t-is-an-upgraded-oneplus-3-packs-a-bigger-battery-new-camera/

Eskisi kadar ilgi çekmiyor tabii, Xiaomi pazara girdikten sonra anlamı kalmadı.

Huwai Mate 9 'u tantıldı. Çok güzel telefon, cpu performansı en iyisi şu anda. Türkiye'ye gelmez herhalde bu modelde .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

OnePlus 'ın yeni modeli.

http://arstechnica.com/gadgets/2016/11/the-oneplus-3t-is-an-upgraded-oneplus-3-packs-a-bigger-battery-new-camera/

Eskisi kadar ilgi çekmiyor tabii, Xiaomi pazara girdikten sonra anlamı kalmadı.

Huwai Mate 9 'u tantıldı. Çok güzel telefon, cpu performansı en iyisi şu anda. Türkiye'ye gelmez herhalde bu modelde .

Mate 9 Türkiye'ye gelebilir. P9 çok sattı, almak isteyenler stokta bulamıyorlar. Bu ilgi sonrası Mate 9 da gecikmeli de olsa gelir bence. Pahalı olur tabi yurtdışına göre.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Samsung geri dönmeyen note7lerin de soruna yol açmaması için OTA ile kalan tüm note7 leri disable etme kararı almış. OTA yakın zamanda geliyormuş. Verizon bu işe karşı çıkmış OTA yı biz vermeyeceğiz telefonlara demiş haha :D

http://techreport.com/news/31092/samsung-set-to-disable-remaining-galaxy-note-7-handsets

Samsungun çok fena bir yerlerinde patladı note 7

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Note 7'de sorunun pilden değil cihazın tasarımından kaynaklandığı iddiaları var, doğruysa tek kelime ile felaket . Bu olay Samsung 'un premium telefon prestijini feci sarstı.

Xiaomi Mi5 'te indirmi var HB'de . 

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5-ithalatci-garantili-p-HBV00000112VR

Alınabilir ama bunun yeni üst modelleri var , onları satsalar daha işe yarardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Velevki doğru değil Sattığı tüm telefonları OTA ile disable eden bir firma var karşınızda. O telefon elinizdeyken uçağa alınmadığınız bir telefonu üretti adamlar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mi5 fiyatı harika. F/P oranı en yüksek markalar bile (GM, Lenovo filan) bu fiyat bandında ancak SD6xx serisi işlemcili cihaz sunabiliyorlar. SD820 işlemcili cihazlar 2000 küsürlerden başlıyor. Şahsen şu an telefon alacak olsam gözümü karartır bunu alırdım. En kötü ihtimalle CM filan kurulur kullanılır. An itibariyle General Mobile 5 Plus kullanıyorum, gayet memnunum, herhalde Xiaomi daha kötü olmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Miui varken CM' ye ne gerek var ki hocam ? :) Bence çok kararlı bir android uileri var xioaminin. Geçen sene kasım gibi aldığım Mi 4 canavar gibi maşallah. Daha geçenlerde bi update almışken bugün yine bi update geldi. Samsung firması sattığı ürüne belki 1 2 update verdikten sonra salıveriyor git yeni telefon al diye. Ha bundan sonrası için Miui 9' u destekler mi bilemicem ama mi 4 denen cihaz bile miui 6 ile gelip şu an son versiyonunu desteklerken adamlara helal demekten başka birşey diyemiyorum.

Ve evet mi 5 bu fiyatayken kaçırılmaması gereken telefonlardan. Benim gibi büyük telefon sevmiyorsanız, mi 4 ve 5 yapı olarakta zaten benzerler tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xiaomi mi5 ve türevleri band 20 'i desteklemiyormuş , bu ne kadar sorun oluyor 4.5G hızlarında?

yılbaşı gibi genelde telefonu değiştiriyorum. Huawei Mate 8 veya 9 alacaktım. Bunlar hep paralel ithalat . Eskisi gibi sorunlu mu o iş? Imei kaydı önce çalışsa da sonra düşüyor vs diye şikayetler vardı bir ara?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçtiğimiz yaz hologram üzerine baya bi yoğunlaştım. Hatta hobi amaçlı satış falan yaptım/yapıyorum hologram standlar için. Aslında varolan bir teknik, ne denli geniş kullanım alanı olur bilmiyorum ama eğer videoda ki gibi hologram prism üzerinden bir yoğunlaşma sağlanmaya çalışılacaksa 1-1.5" lik prismden hiç bir görsel keyif falan alınamıyor onu söylemek doğru olur herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xiaomi mi5, mi5s gibi telefonlarında band 800 yokmuş, Vodafone kullananlar 4.5G diğer telefonlara göre daha sık düştüğünü söylüyorlar. Önemliyse ona göre alın. 

Mi5s Plus modeli fiyatına göre oldukça iyi görünüyor ama sağlam ithalatçı yok, üzerine bir de bu sorun var.

Huawei Mate 8 'i Hepsiburada satıyor görünüyor. Hepsiburada'nın satıcı olduğu ürünlerin garantisi ,servisi nasıl oluyor bilen var mı?

http://www.hepsiburada.com/huawei-mate-8-32gb-ithalatci-garantili-p-HBV000000Y6PL

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton

Üretici tarafından garanti verilenleri örneğin Samsung Türkiye Garantili olarak listeliyorlar. Diğer ürünleri de İthalatçı Garantili olarak listeliyorlar. Linkteki telefon için de ithalatçı garantili denmiş. Xiaomi'den bir farkı olmayabilir garanti süreçleri açısından. İthalatçı firma kimdir onu belirtseler bir nebze daha kolay karar verilebilir belki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Paralel ithalattan korkmayın. Resmi distribütör ithalatından daha iyi bile olabilir. LG'de olduğu gibi mesela...

Adamı pek tanımam, iyi mi kötü mü bilmem ama anlattıkları benim deneyimlerimle ve gözlemlerimden yaptığım çıkarımlarla bire bir örtüşüyor. 25 dakika izlemek istemeyenler için özet geçeyim. LG Türkiye defolu veya ikinci kalite telefonları ithal edip satıyor. Bu yüzden onların getirdiği telefonlarda çok fazla arıza yaşanıyor. Paralel ithalatla gelen telefonlarda bu kadar sorun yaşanmıyor. Servisler onarımlarla yetişemiyorlar, 20 günde teslim edilmesi gereken telefon 90 günde teslim ediliyor. LG milleti susturmak için editörleri, kullanıcı kulübü liderlerini filan telefon hediye ederek, gezilere göndererek satın alıyor. Adamda yazışmaları bile varmış bunlarla ilgili.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ara kaliteyi tutturamaayn ürünleri tüketici haklarının daha zayıf olduğu ülkelere itelediklerindne ben de şüphelenmiştim. Satın aldığım donanımda arıza oranı çok yüksekti. 

Bir ara IBM ciddi bir skandala karışmıştı. Bir laptop üreticisine sattığı harddiskler hata oranı yüksek bulunarak kabul edilmemişti. IBM de bu harddiskleri piyasaya satmıştı.  Oluyor böyle işler yani. 

O yüzden olabildiği kadar yurtdışından alışveriş yapmak mantıklı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok