Mouse önerisi
1 1

Bu konuda 36 mesaj var

Ben Abyssus ile rahat ediyorum bu ara, ayrıca G303 de giriş yaptı ülkeye ki G502'nin övülen sensörü var üzerinde ve bu sensörü kullanan G502 dışındaki tek model.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçenlerde garantisi bitmeden gidip götürdüm garantiye verdim G100S' i değiştirilir diye ümit ediyordum ama arkadaşlar sanırım içinde ki switchi değiştirmiş benim düşündüğüm gibi :P Neyse sorun kalmadı şu an gayet güzel çalışıyor şimdilik. 2 3 sene hakkını verse mouse yetiyor genelde zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lenovo N50. Bunun fiyat/performans oraninda baska mouse yok bana gore. Cok daha pahali mouse'lari denedim, ne guvenilirlik, ne saglamlik acisindan hicbirisi bunun eline su dokemez. Kendi adima isyerinde, evde bundan baska mouse kullanmiyorum ben. Uretimden kalkar falan diye Ebay'de gidip 4-5 tane alip bir kenara attim hatta. Emekli olana kadar baska mouse kullanmamayi dusunuyorum ;-) Oyun oynamadigim icin oyun performansi konusunda yorum yapamayacagim ama diger her amac icin cok iyi bir urun. Amazon yorumlarina da bir goz atin.

http://www.amazon.com/Lenovo-Wireless-Mouse-Black-888014322/dp/B00A2UOFWM

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O lenovo'nun aerodynamic yapısı bana eski mouse'um , Sidewinder X8 'i hatırlattı. Çok rahat bir modeldi. Şarjı sorunluydu.

41VXNhbFCHL.jpg

Şimdi G700S kullanıyorum. Pil sorunu olmasa, özellikle Freespin özelliği nedeniyle favori mouse 'um olabilirdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bana macbook pro ile iş için kullanacağım kaliteli ufak bir notebook faresi önerisi yapabilir misiniz? Bluetooth olması tercih sebebi olabilir. Bunun haricinde kaliteli olsun ancak fiyatı 100 dolarları bulmasın mümkünse. Logitech MX Anywhere 2'yi beğenmiştim ama 300 lira gibi anormal bir fiyatı var. İlk nesil olanı Vatan'da 100 lira gibi bir fiyatla satılıyor. Görebildiim farkları li-ion pil yerine AA kalem pil kullanıyor olması ve bt desteğinin olmaması ama 3te 1 fiyatına satılıyor. Bunlar haricinde Razer veya başka bir markanın önereceğiniz bu tarz bir ürünü var mıdır? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok