Ofis Koltuğu
1 1

Bu konuda 39 mesaj var

@@JardeL

Ben bu tip koltuklarda özellikle kolçakların ayarlanabilir olmasına dikkat ediyorum. Kolçakları bazı durumda masanın altına sokabiliyorum bazen de kolumu dayayıp mouse ve klavye için daha ergonomik bir kullanım yaratabiliyorum. Sizin için de bu konumlandırma önemli olabiliyorsa dikkat etmekte fayda olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yatak, ayakkabı ve koltuk gibi vücudunuzun ağırlığını çeken ürünlerde kesinlikle ucuza kaçmayın. 250 TL fiyat seviyesinde iyi bir ürün bulmak malesef imkansız.

çok küçük o koltuk, minyon biri değilseniz her türlü ufak gelecek ve rahatsız edecektir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ofis koltuğu son derece önemli kullanımda, kesinlikle ve kesinlikle bu noktada maliyet hesabına gidilmemesi, en ergonomik, kullanacak kişinin vücut yapısına uygun, rahat edilebilecek gücün yettiği bir model almak iyi olur. Çünkü direkt sağlıkla ilgili bir konu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@

Hmm, onu dusunmemistim, iyi bir nokta...

@@stardust @@T800 

Koltuğu PC basinda kullanmak icin alacagim... Acikcasi PC basinda cok uzun sure de gecirmek istemiyorum... Bunun ozellikler kisminda "Its ergonomic seat features satisfies the demands of daily use for up to approx. 4 hours." yaziyordu mesela, 4 saat benim icin yeterli... 

Ayrica yatak ve ayakkabi konusuna katiliyorum... Ama bir koltuga da 500-1000TL vermek istemiyorum... Yine de onerilere acigim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

corsair kendi halinde RAM satan bir firma iken, oyuncu sektöründeki ekmeği gördü, oyuncuların etinden, sütünden ve yününden faydalanmaya başladı, helal olsun.

gerçi sandalye biraz abartı olmuş, herkes kendi bildiği işi yapsın :)

her malzemeye saldırmaya başladı, umarım ünlenmesini sağlayan ürünlerdeki kaliteyi bozmazlar razer gibi açgözlülük yaparak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

corsair sağlamdır diye ümit ediyorum fakat kalite düşebilir böyle her işe saldırınca.

koltuk sandalye işinde, işi bunları üretmek olan bir fimaya gidin. böyle dx racer, corsair falan tavsiye etmem.

şuan girsberger kullanıyorum, aslında memnunum ama baş-boyun desteği olmayan model aldım diye kendime çok kızıyorum.

cuma kar bastırmasaydı muhtemelen eve nurus - me too almış olarak dönecektim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

işte fason üretim :)

dx racer'ın gereksiz derecede çok modeli var, kafa karıştırıyor.

en popüler modeli 1.70m boy ve 70 kilo max. mesela, bize gelmez.

diğer tank modeli de pahalı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'den alabileceğimiz ofis koltuğu önerebilir misiniz ? Bütçe olarak herhalde en fazla 1000 ayırabilirim. Rahat olsun kolçaklı olsun yeter. Birde siyah renk olsun :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen oradan aldım ben de, Bürosit uymadı ancak ellerindeki başka bir marka fena olmadı, kalça ağrısından kurtuldum, bir de daha önce vermiştim boya göre yükseklik hesabı yapan bir sayfa linki, ona göre de sandalye, masa yüksekliğini yakın getirmeye çalıştım eldeki imkanlara göre o da iyi geldi. Bir sıkıntım sandalyenin kolçakları dirseklerime sıkıntı yapıyor, komple söküp deneyeceğim bir de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok