çerez bildirimi engelleyen tarayıcı eklentisi
0

Bu konuda 9 mesaj var

Her sitede karşıma hayvan gibi banner çıkıyor çerezleri kabul et diye. Otomatik bunlara blokajjjjj çakacak bir tarayıcı add-on'u var mıdır bildiğiniz?

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Opera kullanıyorum. Add-on olarak da hem kendi içinde bir privacy protection özelliği var hem de ayrıca AdGuard add-on'u kullanıyorum. Tüm ihtiyacımı karşılıyor. Diğer tarayıcılarda da aynı isimde bir add-on olsa gerek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben nextdns üzerinden kullanıyorum router üzerinde dns-over-https olarak yapılandırmasını yaptım. Nextdns'e login olup istediğim reklam vs.  filtrelerini seçiyorum, router belleğini de işgal etmiyor, mis gibi oldu. Browser'a eklenti yüklenemeyen mobil cihazlar vs için de kesin çözüm oldu. Tabi ev wi-fi'ında :thumbs:

Omfs and infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Brave'de güzel, Youtube sinir eden reklamlarını da kaldırıyor, abuk bannerları engelliyor. Bir eklenti kullanmadan halledebilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, infestor said:

firefox+nextdns+I don't care about cookies combosu ile huzura erdim :icon_dance:

NextDNS'de "Fanboy's Annoyances List"e de bir bakın hocam.
edit: Bir de NextDNS andoid için de yapılandırılabiliyormuş yani mobile operatörünüzün interneti de dahil diğer wi-fi'lar vs hepsinde geçerli. Çoğu Android app''lerindeki reklamlar da çıkmıyor.

Peregrine tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok