Red Dead Redemption 2
0

Bu konuda 12 mesaj var

http://www.thegamescabin.com/whoops-ubisoft-may-have-leaked-red-dead-redemeption-2s-existance/#.VXx3mfntlBc

ya ubisoft anket yapmışta sordukları sorulardan biri ''yeni çıkacak hangi oyunu alıcan hafız?'' türü birşeymişte cevapların içinde ''red dead redemption 2 '' de varmışmışta bunuda haber yapmışlar..

e bende konusunu açayim dedim.  :)

gta serilerinde cıvıklık, sululuk olmayan, onurumuz için yaşadığımız ve bizimde oynarken aynı ciddiyetle aynı disiplinle oyunadığımız red dead in yenisi geliyor. o fbi cı lavukların sülalesini öldürelim yeni oyunda. john marston abimiz kanı anca kurur..

bak yine sinirlendim. şerefsiz adamlar...  :icon_evil:  :icon_evil:  :icon_evil:  :icon_evil:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel oyundu, ama oyunun sonunda zaten 1914'e gelmiş oluyorduk; bundan sonra "vahşi batı" kovboy falan olmaz pek ya..

Oyunun sonunda biraz içimizi rahatlatabiliyorduk gerçi iki yerde.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben PS3'te oynamıştım, XBox 360'da grafikler daha güzelmiş.

PS'te grafikler 576i'den upscale falandı herhalde. Mesela görevimiz "5 tavşan vur", etrafta 6 pikselden upscale olmuş "birşeyler" dolaşıyor, sıkıyoruz hangisine gelirse diye..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Red Dead kadar keyif aldığım oyun çok azdır. GTA'lar da güzel, tamam motoru da aynı ama Red Dead bi ayrı güzeldi, %100 bitirecem diye de sağlam yırtınmıştım.

(Zombili DLC'den bişiy anlamadım, sırf bitirmiş olmak için bitirdim) 

Next-Gen konsol almayı şimdilik düşünmüyorum ama Red Dead 2 bana next gen aldırabilecek oyunlardan bir tanesi. Hatta Portal 3 ile Red Dead çıktı, bundle'ı satıyor desinler o saniye kredi kartını çıkartıyorum... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Anladığım kadarıyla henüz onaylanmış bir Red Dead Redemption 2 yok. Belki de birilerinin wishful thinking yapmasından ibarettir bu dedikodu. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok