Until Dawn - PS4 Exclusive
1 1

Bu konuda 12 mesaj var

26 Ağustos 2015'de çıkacak olan Until Dawn oyununun teaser ve oynanış videoları. Survival horror tarzı olan oyun kalp hastası ve tansiyonu olanlara göre pek değil görebildiğim kadarıyla :) Grafikler çok iyi, atmosfer vs bayağı güzel. Ciddi manada gerilimli olacak gibi...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Az once siparis verdim oyunu internetten. Su aralar bu tarz bir oyun arayisindaydim zaten. Ps4 de yatiyordu. Bakalim keyifli olacak mi :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun dün itibariyle çıkmış bulunuyor. Anladığım kadarıyla Quantic Dreams firmasının Fahrenheit ve Heavy Rain oyunlarına benzer bir oyun yapısı var. İnteraktif film gibi bir oyun. Oyunu alıp oynayan var mı? İzlenimleri nelerdir?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Haftasonu oyunu aldım ve başladım. Daha 2. bölümdeyim ama çok güzel interaktif bir film gibi ilerliyor oyun. Tam bir klişe korku filmi izler gibi hissediyorsunuz. Popcorn alıp izleyen bir arkadaşınızla birlikte de oynayabilirsiniz ama bazı sahnelerde zıplamak garanti, şimdiden söyleyeyim.

@@T800 - Tolga Bey şeker hastalarını da o listeye ekleyebiliriz sanırım.  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Platin'e uçan biri olarak gayet güzel olduğunu,full hikayenin sadece bir kere bitirerek değil,ipuçlarını toplayarak öğrenildiğini de söyleyeyim. Bütün totemleri toplayınca ekstra video var. Oyunun hikayesi 3-4 tane korku filmi klasiği ve belli başlı klişeleri birleştirerek oluşturulmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende basladıma ma cok az oynayabildim. Galiba sonunda kızarkadasımın dahil olabilecegi bir oyun bu deyip oyuna ara verdim . hafataya o gelince bastan baslıcam

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ihsan abi nin sponsorluğunda başladım oynamaya. türkçe seçeneği sadece ülkemizde satılanlarda vardı galiba dil seçeneği bile yok benim oynadığımda. bir de onay tuşu X değil O nedense oyunda. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtesem bir oyun bu. Interaktif film demek mi lazim bilemiyorum. Arkadaşlarla toplu halde seyretmistik. Ne bas donmesi yaptı ne de baska bir sikinti ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok