Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
1 1

Bu konuda 172 mesaj var

Oyunun sonu tatmin ediciydi. Bütün seri bir cutscene ile resmen yerine oturdu. Yani bütün oyunların gidişatı değişti böylece. :8

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MGS Online çıktı PSN'de. 960MB lık bir dosya indirmeniz gerekiyor. 10 dakikası kaldı. Online'ı güzeldir inşallah öyle parasını çıkartır en azından.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Batmandan sonra basliyayim dedimde..

Bundan onceki o 40 dakikada biten mgs hosuma gitmisti, bunda gene bir odunluk var..

Nedense hic sevemedim su seriyi. Cok sacma geliyor kontroller ve animasyonlarda cok kotu geldi.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda yapay zeka diye birsey yok.. Olmek mumkun degil.. Iki saniyede iyilesiyorsun, adamlar yerini bulamiyor olmek icin klavyeye cola dokmek gerek.  :)

Bayilttigin adamlari balonla uzaya yolluyorsun  :))  Atda ayni sekilde.. Adamin kosmasi cok komik.. Dialoglar chuck norris filmlerini aratir..  Sene 1980 ler ama teknoloji 2030 yilina ait.. Genede kutuda dolasip saklanmaya calisiyorsun falan..

Kontroller komedi, klavyeyle oynayayim dedim gamepad kontrollerini gosteriyor oynarken. Bir isi yapmak icin 50 tane tusa basmak gerekiyor, o yuzden kendinizi yanlis tuslara basip salakca durumlara dusuruyorsunuz. Neyseki zorluk olmadigi icin olmuyorsunuz.

Harita ve atmosfer, bolum tasarimi yerlerde.. Atlardan daha hizli kosan zombimsi garip seyler var.

Vurus veya vurulma hissi sifir..

Tek guzelligi grafikler iyi..  

Bu oyuna 10 puan veren gamespot a butun saygimi yitirdim.. Artik kendilerini asla ciddiye almayacagim..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ps4'de baya zamandır oynuyorum. Gördüğüm kadarıyla oyunun içinden kaç saat  oynadığımız görünmüyor. E ps4'de zaten öyle bir şey yok.

Tam olarak kaç saat oynadığımı görebileceğim bir yol bilen var mı? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önceki MGS oyunlarında oyun bitince bitirme süresi vs bir sürü bilgi dökerdi ekrana bunu daha bitirmek nasip olmadı ama vardır gene diye tahmin ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Her ana görevden sonra gösteriyormuş aslında. 

Ya ben sony'nin bokluğuna kızıyorum. Koysana bir kenara stats bölümü. Hangi oyunları kaç saat oynadıığımızı görelim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun chapter 2'de baydı beni bilmiyorum. çok fazla tekrar var, hikaye için katlanılacak gibi de değil. ama silah hissiyatı filan beğendim yani. oynanabilirlik olarak önceki oyunlara göre kendimi aşmış. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende oyuna o kadar mok attiktan sonra bir sans daha vereyim dedim @@Hungarde in lojistik destegiyle 55 saat kadar oynadim.

Chapter 2 de birkac gorev yaptiktan sonra baktim hep ayni gorevler sadece daha zorlari.. Iste diyor tam gizlilik veya yanina hicbirsey almayacaksin, gelen adamlar daha guclu, reflex modu yok falan filan ama gorevler ayni ve gorevlerdeki adamlarin vs herseyin yeride ayni..

Chapter 2 de biraz ilerleyince biraktim ben, belki ilerde devam ederim ama baydi simdilik..

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Squall Hocam zaten chapter 2 de görülücek pek bir şey yok. Tam hatırlamıyorum ama 2-3 bölüm var ekstra onlarıda sideops'larla açabiliyorsunuz. Öyle devam edip bırakabilirsiniz oyunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu oyunu maalesef hiç beğenmedim ya, MGS beğendiğim bir seriydi ama bu open world ve oyuna giren diğer unsurlar ters etki yaptı bende, oyunun başı gayet iyiydi ondan sonra Afganistan'da direkt koptum oyundan.:(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Buradaki yorumlari okudum genelde begenilmemis ama oyunun Prologue kismi supermis yalniz, sinir stres sahibi oldum oturdugum yerde... :D Devamina bakacagiz artik nedir ne degildir... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunu oynanis acisindan begendim, niye bu kadar gommussunuz ki burada anlamadim... 18inci bolumdeyim yanilmiyorsam, surekli ayni bolumlerin tekrari gibi bir durumla da karsilasmadim... Bayagi kapsamli bir oyun olmus acikcasi...

Hosuma gitmeyen yani "haci bir kontrat aldim, 3 kisi oldur gel sana zahmet" muhabbeti... Kendi hikayemizi oynamaktan cok birilerinin islerini yapmak uzerine kurulu hersey... Bir de su her bolum basi ve sonunda "Starring" vs. olaylari garip, sanki oyunu chapter chapter season pass tarzi satacaklarmis da sonra vazgecmisler gibi... Cunku bolumler de dan dun girmezseniz uzun suruyor...

Skulls'a da uyuz oldum, strese giriyorum onlarin oldugu bolumde... Zorlugundan degil de ne bileyim, uyuz tipler... :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mission 31'den sonra tekrar bölümler başlıyor ve hikaye havada kalıyor (1-2 ek yeni bölüm çıkıyor). O yüzden baya gömdük esasında. Yoksa oynanış vs gayet güzel. Oynamaya devam ettikçe bu oyun tamamlanmadan piyasaya sürülmüş hissi oluşuyor.

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konami oyuna micro transaction koymak istediği ve Kojima'dan oyunu bir an önce çıkarmasını istediği için oyun böyle yavan kalmış. Kojima sanırım bi 100 bölüm falan yapacaktı orjinal olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu bitirince bu videoyu izleyebilirsin @JardeL. Oyundan çıkartılan 51. bölüm. Hevesini kaçırmak gibi olmasın ama oyunun sonu hiç tatmin etmiyor. Tatmin etmeyi geçtim hikaye baya baya havada kalıyor. Bu aşağıdaki videoda alpha sürüm olarak hazırlanan cutscene ler konuşmalar vs var.  Konami yüzünden oyunun içine sıçılmış bir şekilde piyasaya sürmüşler.

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"Side-Ops list updated. New side-ops added." kafamin icinde bu yankilaniyor resmen :D, dunya kadar yan gorev yaptim... 31. Bolum - Sahelantropus gorevine baslamadan tum yan gorevleri bitirdim, listede yapilmamis yan gorev kalmadi... 31'i de oynadim bitti yalniz dediginiz gibi tatmin edici bir son degil... Diger MGSlere gore cok yavan kalmis... Oynanis guzel, zevkli ama hikaye olarak tatmin etmiyor...

31. bolumden sonra Chapter 2 diyerek yeni bolumler aciliyor da baktigim kadariyla ayni bolumler sadece zorluk derecesi arttirilmis, silah verilmemesi vs. gibi... O yuzden hic oynayasim yok, zaten sevmem oyle tadinda birakilmayan seyleri... 10 dakika Credits izledim, bir baktim oyun bitmemis... 

Neyse bir ara 31. bolumden sonrasini gosteren bir video bulayim izleyeyim, ardindan da yukaridaki videoyu izlerim... Daha elimde oynamam gereken bir suru oyun var zaten... Belki side-ops oynarim ara ara... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kaç yeni bölüm ekleniyor 31 den sonra. Quiet ile ilgili bölüm var fakat dediğin gibi youtubedan izleyebilirsin.

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok