Duş
1 1

Bu konuda 10 mesaj var

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Duş konusunu burada not düştüm. Eve duş başlığı alıyorum genelde krom-plastik alaşımlı oluyor şu karemsi şekilli olanlardan 4 aşamalı tetikli. Bir süre sonra duş başlığında krom ve plastik arasından su kaçırmaya başlıyor düzgün şekilde kurulumu yapmama rağmen. Önerebileceğiniz güzel duş başlıklarına bakmak istiyorum, siz ne tür duş başlıkları kullanıyorsunuz? Techizat duvar içi değil dolayısıyla el duşu gerekli. Çiftli sistemde olmuyor sanırım çünkü musluk aşağıda sanırım üst taraflarda bir yere inşaat sırasında yapılması gerekiyor.

RFID tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beyaz sirke içerisinde 1 gece tutup temizlemeyi deneyebilirsiniz hocam. Belki tıkanıklık vs varsa, diğer yandan basınçla zorma yapıyor olabilir. Antalya'nın suyu aşırı kireçli olduğu için ben 6 ayda bir bu işlemi.yapıyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, SEP said:

Grohe'nin giriş seviyesi fiyatlı duş başlıkları var. 7-8 yıldır kullanıyorum, pek bi sorun yaşamadım. Bütçeye uygun olursa incelenebilir.

https://www.hepsiburada.com/grohe-new-tempesta-100-el-dusu-3-akisli-28419002-pm-HB00000HRIGA

Bunların duş başlık çapları dar. Geniş var mı önerebileceğiniz.

1 saat önce, wazzap said:

Beyaz sirke içerisinde 1 gece tutup temizlemeyi deneyebilirsiniz hocam. Belki tıkanıklık vs varsa, diğer yandan basınçla zorma yapıyor olabilir. Antalya'nın suyu aşırı kireçli olduğu için ben 6 ayda bir bu işlemi.yapıyorum

Çözücü denedik aynı sıkıntı oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, RFID said:

Bunların duş başlık çapları dar. Geniş var mı önerebileceğiniz.

Çözücü denedik aynı sıkıntı oldu.

Beyaz sirke :8

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Banyo armatürlerinde fiyat odaklı hareket edildiği için artık çok fazla plastik ürün var. Plastik olmasa düşük kalite zamak ürünler dolu piyasada. Uzun ömür isterseniz paraya kıymak gerekiyor.

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ev kendi evim, sorun istemiyorum derseniz Grohe ürünlerine bakabilirsiniz. Grohe aparatları ve aksesuarları da ana ürün kadar kaliteli oluyor. Markaların çoğu fiyatları çok arttırdı ve bundan istifade bir modelin benzerinin alt marka ve uzun süre aksamı dayanmayan ürünleri türedi. Bazı firmalar da 10 yıl garanti vererek ayrışmaya başladı, bu garanti tabi üstüne tuz ruhu dökülmüş ürünü karşılamıyor ama içeride ulaşılmayacak yerde arıza olursa direkt değişim imkanı veriyor. Biraz bütçeyi zorlayıp ECA, Vitra, Grohe gibi ürünlere yönelebilirsiniz, yedek parçası da bulunabilir olur. Ürünleri internetten alırsanız yapı marketi ve hırdavatçıya göre daha uygun oluyor, Amazonda Grohe ürünlerinde indirim gördüm.

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 saat önce, Barbarconan said:

Ev kendi evim, sorun istemiyorum derseniz Grohe ürünlerine bakabilirsiniz. Grohe aparatları ve aksesuarları da ana ürün kadar kaliteli oluyor. Markaların çoğu fiyatları çok arttırdı ve bundan istifade bir modelin benzerinin alt marka ve uzun süre aksamı dayanmayan ürünleri türedi. Bazı firmalar da 10 yıl garanti vererek ayrışmaya başladı, bu garanti tabi üstüne tuz ruhu dökülmüş ürünü karşılamıyor ama içeride ulaşılmayacak yerde arıza olursa direkt değişim imkanı veriyor. Biraz bütçeyi zorlayıp ECA, Vitra, Grohe gibi ürünlere yönelebilirsiniz, yedek parçası da bulunabilir olur. Ürünleri internetten alırsanız yapı marketi ve hırdavatçıya göre daha uygun oluyor, Amazonda Grohe ürünlerinde indirim gördüm.

Şu aldığım bir ulaşsın memnun kalmaz isem sizin dediğinize bakarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok