[PS4] Destiny
0

Bu konuda 16 mesaj var

Var mı forumda oynayan, varsa biz iki kişi sürekli oynuyoruz Fireteam'e 3. arıyoruz levellar 26 ve 30 ama düşük levela da hayır demeyiz :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam merhabalar;

Ben varım (level 26 az biraz daha olsa 27 olacak ama daha Raid yapmak nasip olmadı :)  ). Bir de kronus var. Aslında İki kişi daha bulsak temiz raid takımı da kurabiliriz.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DeepDark çok esaslı bir Destiny oyuncusu anladığım kadarıyla, şöyle raid lerde falan elimizden tutsa bizler de level 30 olsak hiç fena olmazdı hani  :lol: . (Bu arada witcher evreninden kopamıyorum, Yennifer' ı bırakıp nasıl raid kasarım o da ayrı bir muamma  :mrgreen:. Ama ekibi toplarsak söz, gerekirse witcher' ı bile kapatıp takımımı yalnız bırakmam  ;)   ).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende var PC'den vakit bulursak oynarız Ozan.:)

Ben de senaryoya bitirip bırakmıştım oyun on numara olduğundan:D

Ama beraber oynarız tabii.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada oyuna yeni DLC'ler geliyor, yeni bir Digital Collectors Edition geliyor. Bu yeni collectors edition'da baska turlu alinamayacak birkac sacma sapan emote gibi seyler var. Bunlari almak isteyen, eski oyunlari satin almis olsa da tekrar almasi gerekiyor. Bungie'den biri de cikip bu durumu savunmus. "Insanlar bu emote'lari gorse paralarini ekrana firlatir" demis. Oyunun fanlari cildirdi. Daha sonra da Red Bull satin alip oradaki kodla acilacak questler duyurdular, reddit'de falan insanlar "oyunu biraktim" demeye basladi.

Bu arada DLC 40 dolar, CE 60 dolar olacakmis. Onceki DLC'lerin ayni haritayi baska bir rotayla gecme seklinde oldugunu dusununce gercekten cok sacma. Oyun cok elestiri alsa da eglenmistim, ama bir daha 1$ lik dahi DLC almam bu oyuna, ki bastan season pass almasam su anki DLC'leri de almazdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi benim anlamadığım bu 30 dolara aldığın season pass ile tüm dlc'leri alabilmen gerekmiyor mu? Bu yeni çıkacak olan Taken King DLC'sini nasıl ve ne hakla 40 dolara satıyorlar? Standalone ayrı bir oyun mu ki bu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam bu 2. sezon :)

Sacmalik tabi. Ilk season pass bile o paranin beste birini falan hakediyor anca.

Oyunlari gizliden subscription a cevirip birsey sunmadan para topluyorlar.

Bu arada Bungie ozur dilemis, Collectors Edition'daki emote lari 20 dolara alabilirsiniz demis. Gel de kufur etme.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 31 oldum bu arada 24-25'ten sonra yükselmek çok zor değil, yazdım ben PSN ID'mi biz de iki kişiyiz, müsait olan online görürse yazar oynarız :) 

PSN ID: ozcelika

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet seasons pass leride ''6 aylık'' gibisinden sınırlamaya başladılar. belirli bir süre ne çıkarsa dahil sonrası yok...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Destiny expansion  pass code includes exp 1+2  (the dark below ve house of wolves) code mevcut bende. Pek oynamadıgım icin eklememiştim. Bu ayın 9 una kadar gecerli imis. Almak isteyen olur mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok