Windows Phone hakkında herşey
3 3

Bu konuda 565 mesaj var

Android telefonlarda hem fiyat düşüyor , hem kalite artıyor. Şimdi yurtdışında $200 a ortanın üstü denecek telefonlar çıkmaya başladı. 

Bu durumda Windows Phone 'a , en alt segment kalıyor. Orayı zorluyorlar. 

Piyasaya geç girerek öyle bir hata yaptılar ki, şimdi durumu kurtaracak bir strateji bulamıyorlar gibi görünüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu bu L535 niye hala çıkamadı piyasaya en son bi dokunmatiğiyle ilgili problem durumu vardı, düzelmedi mi noldu belirsiz. O kadarda niyet yaptık anne sultanda bu aralar kızıştırıyor zaten daha yeni bursaya gezmeye gittiler tabletle gönderdikte halamlar falan tabi ellerinde telefonlar özeniyor kadıncağız bizim de fırsatı değerlendirmemiz gerekiyor iş işten geçmeden :icon_mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sürümü bilmem de bugün deli etti beni. Developer mode unlock yapmıştım sadece whatsaop gibi push notification alan uygulamalar patladı direk. Çalışmaz hale geldiler. Telefona reset attım. Ya anlamıyorum neden böyle saçma sapan yollar seçiyorlar ki developer mod için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sygic de geldi markete.

Markette bu ara bir atılım var, peş peşe büyük oyuncular geliyor. Dropbox, VLC, Sygic... Bazı popüler oyunlar da geldi ama oyunlarla pek aram olmadığı için hatırlamıyorum.

Sanırım WP10 hazırlıkları bunlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 1320 - WP ikilisinden o kadar memnunum ki, uzun bir aradan sonra ilk kez başka hiç bir telefon ilgimi çekmiyor. (Elbette çok daha iyi cihazlar var...) Flagship'ler gelir gelmesine de, 2.000 liradan mı gelir, 2.500'den mi gelir belli olmaz.

İstediğim tüm programlar mevcut, hız çok iyi, problem yok... Büyük ekran sayesinde araçta multimedya sistemim de oldu... Daha ne olsun...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1320 güzel bir telefon evet. 1330 gelecek. Onun özelliklerini merak ediyorum. 1320 nin yerini tutabilecek mi bakalım.

Ekran boyutu düşmüş diye haber var 1330 da. 5.7 inç

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sürümü bilmem de bugün deli etti beni. Developer mode unlock yapmıştım sadece whatsaop gibi push notification alan uygulamalar patladı direk. Çalışmaz hale geldiler. Telefona reset attım. Ya anlamıyorum neden böyle saçma sapan yollar seçiyorlar ki developer mod için.

Aklınızda bulunsun...

Benim de Accuweather güncellemeleri bir gün aninden durdu. Ne yaparsam yapayım, live tile hep kaldığı tarihi günün hava durumunu gösteriyordu. Kaldırdım, tekrar kurdum durum değişmedi. İnternette biraz araştırdım ve uygulamanın telefona taşınması durumunda hatanın düzeleceğini gördüm. Gerçekten de uygulamayı sd karttan telefona taşıdığımda sorun ortadan kalktı. Belki whatsapp için de benzer bir durum vardır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1320 güzel bir telefon evet. 1330 gelecek. Onun özelliklerini merak ediyorum. 1320 nin yerini tutabilecek mi bakalım.

Ekran boyutu düşmüş diye haber var 1330 da. 5.7 inç

Maalesef Microsoft WP'ları çok yüksek fiyattan piyasaya sürüyor ve eski modeller çok cazip kalıyor. 1330 çıktığında muhtemelen 1.500 lira veya üzerinde olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4 çekirdek modeller doldu msin bastırması ile şimdi korkum ilerde 2 çekirdekli modellerin güncelleme alamama ihtimali.

Windows RT tabletler şimdiden gözden çıkarıldılar windows 10 güncellemesi alamayacaklar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alırsam düşük çözünürlük , yüksek ram düşük  bir model bulup almaya çalışırım , o da alacak olursam , bulursam , ucuz olursa :)

Yoksa kapaklı samsungla çok memnunum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alırsam düşük çözünürlük , yüksek ram düşük  bir model bulup almaya çalışırım , o da alacak olursam , bulursam , ucuz olursa :)

Yoksa kapaklı samsungla çok memnunum.

Lumia 525'i , 350₺ e falan bulursanız ,alınır bence. Beklentiniz fazla değilse, rahatlıkla karşılar. Bir tek ekranı güzel değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

350tl ye çok zor bulunur gibi geliyor. Resmen rare gem 525. 535 gelmişken o alınır ama.

Bir ara gördüm diye hatırlıyorum. indirim , kampanya falan oluyor. 

Ancak Zenfone 5 , 700₺ lik fiyatı ile bence bütün fiyat dengelerini bozdu. 525 iyi ama sonuçta market işi bozuyor. MS 'nin ucuz telefon ile pazar payı kapma stratejisi de zorlanacak bu sene bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu 1320'yi eritmeye çalışıyorlar, fiyatı bu kadar düşmezdi yoksa. Neredeyse giriş seviyesi olmuş. Donanımı da fena değil, yani beğenilmeyecek bir telefon değil. Ekran filan güzel. Ben yine de bana fazla büyük geldiği için tercih etmem ama büyük telefon sevenleri memnun edecektir. Hele bir de Windows 10 geldi mi canavar olur o alet.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok