Windows Phone hakkında herşey
3 3

Bu konuda 565 mesaj var

MS'un pazar payı konusunda bu kadar başarısız olmasını anlayamıyorum.

IOS'la kıyas yapmak istemiyorum ama çeşitli Android cihazları aktif olarak uzun yıllardır kullanan birisi olarak WP'u kesinlikle android'e değişmem. Çok büyük fiyat farkı olmadıkça da android cihaz almam. Kim ne derse desin, en saf android bile WP kadar rahat ve akıcı değil. Ayrıca WP'un metro arayüzü bence çok kullanışlı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MS populer bir email uygulamasını satın almıştı. Onu outlook olarak isimlendirip , kullanıma açmışlar. 

Sunrise isimli yine çok populer bir takvim uygulaması var. MS nin onu da satın aldığı haberleri var bugün. Herhalde birşeyler düşünüyorlar. 

MS 'nin pazar payını arttırmak için kullanabileceği avantajları var. Onları denediler , işe yaramadı bence. Office 'i de artık kullanamıyorlar (zaten , ios ve android versiyonlarını çıkardılar. Kırpıkta olsa işe yarıyor.)  . Ucuz model denediler, benzeri olmayan highend model denediler . Bunlar da işe yaramadı. 

işleri zorlaşıyor. Ucuz modelleri de, bu yıl çinli üreticilerden gelecek rekabete maruz kalacak.

Geçen sene olsa, Lumia 735 'i tavsiye edebilirdim, şimdi Zenfone 5 'i tavsiye ederim. 

Bakalım ne yapacaklar. MS 'nin piyasaya girişte yaptığı zamanlama hatası, düzeltilmesi zor bir konuma düşürdü şirketi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeğenlere harçlıkları ile 535 aldık 599tl ye teknosadan. Telefonu inceledim biraz. Açıkçası gayet iyi buldum. Alınabilir bir telefon olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hoba giriş yaptı demek fiyat tam beklediğim gibi olmuş aslında, hani 300 lira fazla verip 735 almak yerine bunu alabilirim. Sonuçta bu alette 4 çekirdek 1gb bellek eksisi olarak kamerası demek lazım ama kamera benim çokta önemli değil 520' nin ki bile işimi görüyor.

Neyse bakalım bi daha ki gittiğimiz de artık hangisini görürsek kapıcaz bi tanesinden :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada arkadaş bu nedir yahu TR' ye microsoft sırf beyaz tel mi yolluyor nedir arkadaş :|  Dark grey bulamadım diye lumia 735 i bekletiyordum. Şimdi teknosada falan 535 te beyaz var, anlamadım gitti arkadaş telefon aldırtmıcaklar insana :S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim cihaz da güncellemeyi indirdi ama 15 dk'dır falan çarklar dönüyor ve alttaki "progress bar" da daha hiç beyaz alan yok. 

Progress bar genelde başlarda yavaş ilerleyip sonra hızlı bir şekilde doluyor ama bu kez hiç ilerleme yok.

Normal mi? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Normal değilmiş. SD kartı çıkarıp, kapatıp açtım ve şimdi progress bar'da ilerleme var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

8SDFYxY.png

arada gelmeyen modeller ilginç olmuş bu arada ama zamanla gelir herhalde. 1320 için çok sövdüm geçen sefer ondan dayanamadılar gönderdiler erkenden herhalde. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

herkes ne güzel güncelliyor. Bendeki nokia 525 hala 8 de duruyor. Burda tavsiye edilen Nokia yazılımını da denedim. Telefonu görmedi bile.

Bu hafta WP 10 TP gelebilirmiş. Deneyecek olan var mı? 512mb olan telefonlara kırpılmış gelecek diyorlar. Dolayısı ile şu andan sonra o telefonlardan uzak durmak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Denimdeki ie kendini chrome olarak tanıtıyor sitelere. Önceden sorunlu olan bir çok mobil site daha sorunsuz ama yukarılarında google playstore linkleri geliyor hahaha.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bakalım bi tane 2. el 1 aylık L735 yakaladım. Anlaştık cuma günü buluşcaz elemanla, 750lira istiyordu 700' de okey dedik. Bir sıkıntısı vs yoksa alcam bakalım; görüşlerimi aktarırım sonra tekrar. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2. ele bu kadar hızlı düşmez normalde hocamda biliyosun bizim biraz böle zırt pırt telefon değiştiren bir grup insanlarımızda var sağolsunlar. :) Muhtemelen başka bi model alcak mıncıklıcak 1 2 ay sonra ondan da sıkılcak vs. Bize lazım oluyor boşver işimiz görülsün :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok