Mirror's Edge Catalyst
1 1

Bu konuda 61 mesaj var

Oyun Origin'de 60 Euro, buradan kutulu alalım desen 260 TL pc, 300 TL konsol (PS4-XB1) versiyonları. O yüzden pek alan olacağını bu fiyatlara sanmıyorum en azından burada. Zaten 6 ay-1 yıl arasında en az bir %50 indirime girer, hatta 1 yıl sonunda muhtemelen EA Access'e de gelir, bedava oynarız. Şimdiden alanlara hayırlı işler. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Combat rezalet görünüyordu videolarda o nedenle yanaşmadım... Yoksa oyunun geri kalanı fena değil işte..

Baya bi indiğinde alınır belki..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben başladım az önce..

Hyper ile ultra arasındaki farkı anlayamadım. Herhangi bir kasmada olmadı hyperda.. 2160p hyperda oynuyorum bakalım oynadıkça yazarım.

Grafikler bazen film izler gibi o kadar iyi.. Hele doom un rezil grafiklerinden sonra çok iyi geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun çok zevksiz olmuş yahu.. Kontroller görevler falan çok dandik kombatta berbat..

Hocam atlama zıplama kaçma durumları nasıl?

İlk oyun harikaydı onun yüzüsuyuhürmetine ps4 için alayım diyorum değmez mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kombat ultra dandik olmuş..

Ben sadece ana görevi yapıp bitireceğim çekilecek oyun değil..

İlk oyunu 3 kere bitirmiştim hiç sıkılmamıştım..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunun olayı hiçbir zaman combat olmadı ki.

Benim iki eleştirim var; biri bu grappling hook olayının gelmesi, ikincisi ise Hugo'da ray değiştirir gibi tırmanma borusu değiştirme mevzusu.

Bir kanca atıyorsunuz 3 kat yukarı çıkıyorsunuz. Ee bu oyunun olayı atlayıp zıplamak değil miydi? Nereden çıktı bu kanca?

İlk oyunda da bol bol borudan tırmanma vardı, bu oyunda da var fakat fakat bu sefer yukarıdan düşen nesneler eklemişler. Yani aynı boruyu kullanarak yukarı tırmanamıyorsunuz, bir o boruya bir bu boruya atlamanız gerekiyor.

Bu mudur yani sizin aksiyon anlayışınız?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundaki kıl tüy yün toplama ve getir götür ayakişlerini bırakınca sadece ana görev ve yan görevlere odaklanınca güzel oldu oyundan zevk almaya başladım  tekrar..

Birde oyunun sesleride çok iyi, deminki patlama sahnesinde bütün apartman sallandı..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aylardır kütüphanede durmaktan tozlanmıştı oyun anca sıra geldi ve dün biraz ilerledim.

Oyunu open world yapacağız diye ilk oyundaki sürükleyiciliği, hikaye ile bağlantıyı, ana karakter ile empatiyi falan silip atmışlar.

Serbest dolaşım olayını bu oyuna neden bulaştırmışlar gerçekten anlamış değilim. Serbest dolaşım uğruna eklenmiş salak saçma yan görevler ve görev seçme/seçmeme muhabbeti yüzünden ME'yi ME yapan o telaş hali , o tempo, o acele, o kaçış psikolojisi gitmiş. Bomboş manasız atlamalı zıplamalı bir oyun kalmış.

Madem böyle bir şey yapacaktınız tek kişilik ana hikaye bittikten sonra zaman kasmak isteyenler için ayrı bir serbestlik modu olarak koysaydınız.

Grafikler mükemmel, sesler harika falan ama içi boş. Hiç sağa sola bakmadan ana görevler çat çat yapılıp geçilmeli, başka türlü bu oyun oynanmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok