Mirror's Edge Catalyst
1 1

Bu konuda 61 mesaj var

Betada çalışmıyor da beta sonrası çalışır herhalde, çalışmayacağı yönünde bir bilgimi var oyunda çalışmıyor derken genel gibi olmuş, sırf betayı mı kastettin yoksa ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece DX 12 olursa o da benim gibi SLI kullanlara dezavantaj, SLI olmuyor çünkü DX 12 ile, çalışan bir örnek yok daha henüz sanıyorum Ashes of Singularity'i saymazsak. DX 11 de olursa sorun yok şimdilik.

Nerede kaldı hem DX 12 ile karışık SLI, Crossfire falan olacaktı bilmem ne, hiçbirisi yok daha ortada, pek kimsenin de destek vereceği yok herhalde böyle şeylere, doğru düzgün SLI, Crossfire bile yok kaldı ki bunlar çalışsın.

Gerçi en başta zaten DX 12 destekleyen ve doğru düzgün çalışan pek bir örnek de yok ortalıkta.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Originde 200TL ve  oyun fiyatları steamdeki gibi düşmüyor... Hadi dedim o sırada oynıcak oyun olmaz belki ama bilmiyorum tabi betayı deneyen sensin  :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Origin'de sabit fiyattan gidiyor baya bir süre ondan sonra çat çut indirimler oluyor ama o süre uzun oluyor tutan oyunlar için ki bu da öyle olur diye düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bekleme taraftarıyım acelem yok. Betayı gördüm. Güzel ama dediğim gibi heryerde battlefield parlaklığı. Oyun ilk birkaç dk da içine çekmiyor bir de. Ayrıca o trailer ve teaserlarda gördüğümüz mission cort diye oyunun en başında gelince haydaa dedim. Biraz bekleseydik biraz ısınsaydık. 

Ha mirrors candır oynanır alınır. Originde illaki indirime girer. Bir battlefield olmadığından bir yıl sonra on the house a bile düşme ihtimali var. olmadı weekly trial e düşer ,indirir bir haftada bitirir geçeriz (BF4 single playeri öyle oynadım. Bir taşınma meselesi yüzünden en son bölüm kaldı oynayamadan ama illaki düşer on the housea. BF1 gelsin BF4 ceptedir. ). Bu arada origin access üyesi olup bu oyunları oynamak daha ucuza gelir gibi. PS plus gibi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla artık oyunlar benim için öncelik olmaktan çıktığı ve çok fazla boş vaktim olmadığı için benim açımdan sıkıntı oluşturmuyor. Yeni çıkan bir oyuna sıra gelene kadar oynayabileceğim bir ton oyun her zaman oluyor. O yüzden oyunlara 50-60 dolar vermek çok sevdiğim ve hemen oynamak isteyeceğim birkaç konsol exclusive oyun haricinde bana anlamlı gelmiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de şu ara ellerim, kollarım ile ilgili oluşan problemlerden yüzüne bakamıyorum desem yeridir, ittir kaktır DOOM bakabildim, haftasonu Uncharted 4 45 dakika falan kadar bakabildim ve KO.:)

Pazar günü resmen ağrıdan duramadım, merak edenler için, karpal tünel, tetik parmak, tenisçi, golfçü dirseği falan hepsinden muzdarabim belli derecelerde, sanırım artık bırakmam falan gerekiyor benim.:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Büyük geçmiş olsun Tolga. Biz seninle emekliler kulübü açarız yakında. Bizim yaşa yakın olanlar ile birlikte az ama öz oyun vs takılırız. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam o ellerinizde olan şeyin karpal tünel olduğundan emin misiniz. Eşime karpal tünel sendromu teşhisi koyulduktan 2 ay sonra daha uzman bir doktor tarafından yumuşak doku romatizması teşhisi kondu ve şimdi romatizma tedavisi görüyor. bence iyileşmeyen bişiler varsa bundan şüphelenerek bir romatologa görünmenizde fayda var. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna yeni nesil kartlar için ve özellikle 6gb ve yukarısı VRAM için hyper ayarı gelmiş. 4gb kartlarda çalışmıyormuş. İyi güzel :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben olayın daha çok nvidia odaklı bir oluşum olduğunu düşünüyorum. Ultra ile Hyper arasında gözümün algılayabileceğinin milyonda biri kadar fark varsa o zaman kusura bakmasınlar uğraşamam. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında o farklar oyunlar ilk duyurulduğunda gayet net şekilde var da, ne hikmetse her oyunun grafiklerini kırpıp çıkardıkları için sonradan böyle high-ultra arasında görülemeyen farklar gibi saçma bir durum oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu alıp oynayan yok mu? Çıkmış piyasaya çoktan, ben de daha çıkacak diye bekliyordum.

Nasıl, ilkinden sonra almaya değer güzellikler var mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

60 EUR olduğu için alana hayırlı olsun diyebilirim ancak.:D

Hele forum ahalisinin bu tip fiyatlara karşı alerjik reaksiyon hatta anaflaktik şok geçirme durumu ile karşı karşıya kaldığını varsayarsak daha bir altı ay falan bu konunun altına pek birşey yazılmaz.:)

G2A'dan falan imkanlıydı daha uyguna almak da Paypal olayı yüzünden yattı o işler, her yere de kredi kartı numarası falan verilmez.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam ben de o sebepten alamadığım için alan varsa diye sorayım istedim :) Bekleyelim bakalım. Ya indirim olur alırız, ya da zengin bir forumdaş alırsa yorumları dinleriz ondan...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun tırt olduğu hususunda epey bir yorum var. Yani grafiklere laf yok ancak tech demoyu oyun diye oynamak isteyenlere hitap eder diyorlar bu haliyle. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok