Kablolar, kablolar, kablolar.
4 4

Bu konuda 93 mesaj var

3 metrelik USB uzatma kablosuna ihtiyacım var, bu konuda kaliteli marka önerisi olan var mı? Elimde markasız birkaç kablo var ama ara sıra saçmalıyorlar, çıkarıp takmak gerekiyor.

Ya da kaliteli 4-5 metrelik bir ucu A tipi diğer ucu B tipi USB kablo önerisi (printer kablosu olarak da geçiyor) de olur. Yalnız A tipi olan ucun olabildiğince kısa olması gerekiyor, bazıları uzun olduğu için takacağım yere girmiyor.

IMG_16454556.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3 metrelik USB uzatma kablosuna ihtiyacım var, bu konuda kaliteli marka önerisi olan var mı? Elimde markasız birkaç kablo var ama ara sıra saçmalıyorlar, çıkarıp takmak gerekiyor.

Ya da kaliteli 4-5 metrelik bir ucu A tipi diğer ucu B tipi USB kablo önerisi (printer kablosu olarak da geçiyor) de olur. Yalnız A tipi olan ucun olabildiğince kısa olması gerekiyor, bazıları uzun olduğu için takacağım yere girmiyor.

IMG_16454556.jpg

Şundan almıştım printer için. Sorunsuz çalıştı. 3m den sonra Active Amplification Repeater olmasında fayda var. Yoksa sinyal sorunu olabiliyor.

http://www.aliexpress.com/item/New-Wholesale-High-Quality-USB-Active-Amplification-Repeater-Extension-Cable-Lead-Line-Cord-5M-For-Computer/32369416971.html

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aliexprese kablo almak için girip şarj aleti aldım. :) (yanında kablo da geliyor.)

qualcomm quick charge 3 destekli şu cihazlar elime geçince yorum yaparım ama ilandaki haliyle bile güven verdi bana

HTB1y.syMpXXXXbcXFXXq6xXFXXXx.jpg?size=1

http://www.aliexpress.com/item/AUKEY-2-USB-Charger-Travel-Fast-Charging-With-Quick-Charge-3-0-for-Samsung-Galaxy-S7/32654523535.html

http://www.aliexpress.com/item/AUKEY-Qualcomm-Certified-Quick-Charge-3-0-QC2-0-2-Port-USB-Car-Charger-For-Apple/32612460232.html

kablo arayınca magnetic kablolar  çıkıyor bunları deneyen oldu mu ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bozulan kablolar yerine bu sefer Tronsmart ın 6 lı kablo setinden aldım. Geldiğinde yorumlarımı yazarım.

http://www.aliexpress.com/item/Tronsmart-USB-2-0-Male-to-Micro-USB-Cable-Gold-plated-connectors-6-Pack-3-1/32599161044.html

Konu üste çıkmışken güncelleme yapayım, 4-5 aydır kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar. Nilkin'lerin ikisi de 3er aylık kullanımdan sonra bozuldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 gündür Migros'larda i'think diye fason bir markanın lightning 1 m kablosu 5,9 TL'ye satılıyor, alanlar genel olarak memnun olduğu için ben de bugün gidip 4 tane aldım. Kablonun plastik kaplaması çok adi görünmüyor, data transferi ve şarjla ilgili 6 plus ve 5S'de sorun yaşamadım. Ne kadar devam ediyor bilmiyorum ama oldukça ucuz olduğu için fırsattan yararlanırsanız iyi olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Resetbutton bunlar kesinlikle fason ürün, MFI de değil. Ancak hem şarj hem de data transferinde sorun yaşamadım. Toyota'nın müzik sisteminde lightning ile bağlantı yapınca iPhone'u iPod olarak tanıyor, bu nedenle arabada orijinal lightning kablosu duruyordu 1 senedir ancak güneş altında plastiği sertleşti ve parçalandı bağlantı yerleri. Araba için çok ideal bu ithink'ler, 6 TL olduğu için bozulsa da üzülmez insan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aliekspressten geçen yıl 3 adet nilkkin kablo almıştım. zaman içinde 2 tanesinde temassızlık yaptı ve şu an kullanılamıyor. Yerine ne alayım ne tavsiye edersiniz ? 

şu kablo kaliteli görünüyor, kullanan var mı ?

https://www.amazon.com/AmazonBasics-Nylon-Braided-Lightning-Compatible/dp/B01F9RGJJO/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1481522263&sr=1-2&keywords=amazon%2Bcable%2Biphone&th=1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O kablonun normal versiyonunu kullanıyorum. Nylon braided olmayanı. 1.8metre gayet iş görüyor. Uzun olması yatakta şarj ederken çok işe yarıyor. Alın bence. Aliexpress'ten o nilkin kablolardan bende almıştım. birisi direk çalışmadı diğeride 2 hafta sonra koptu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Anker iyi bir marka. Kabloda kaliteli gözüküyor. Olabilir ama hiç kullanmadım tabi bilemiyorum. Amazon basicsler güzel oluyor. Bilmiyorum uzunluk sizin için önemlimi ama 1.8m veya 2.0m almak daha iyi olur bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ithink kablolar halen çalışıyor, evde 4 tane var, iPad Pro,mini,iPhone 5s,6,6 plus sorunsuz şarj ve data aktarımı yapıyor. Migros'larda halen var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsedilen nilkin kablolardan geçen sene bir tane mavi bir tane pembe olarak iki tane almıştım. Aynı anda tronsmart kablo ve tronsmart çoklu ve quick şarj destekli adaptör de almıştım. Pembe olan nilkin kablonun iphone uyumlu soketinde bir sıkıntı var. Usb ucuyla android telefonları şarj ederken, iphone ucuyla şarj etmiyor. Diğer mavi kabloda herhangi bir sıkıntı yok. Tronsmart adaptör ve tronsmart kabloda da sıkıntı yok. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok