Araç Tavsiyesi
0

Bu konuda 18 mesaj var

Arkadaşlar merhaba kafam her alıcı gibi net olmaktan uzak, eşim için bir araç bakıyorum bütçe 100K maks. sıfır veya ikinci el de olabilir. Aklımda Renault Kadjar var bu bütçe ile başka neler alınabilir ?

Motor maks. 1,6lt olsun istiyorum vergi mevzuatindan dolayı. Bunun dışında HB bir arabada olabilir aslında. Çok acele etmek istemiyorum ama zaman aleyhime işliyor sanırım fiyatlar artıyor ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alınır mı bilmiyorum ama Hyundai' nin yeni Tucson' u epey güzel görünüyor.

Düzeltme: Tuscon -> Tucson

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tuscon'ları araştırmadım ama 1,6 benzinli modelleri var bildiğim kadarıyla, Dizel olan 2,0 motor oda anlamsız bir şekilde pahalı malesef.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mutlaka dizel olacaksa dediğiniz gibi malesef sadece 2 litre motor var, daha az satabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kadjar çok fazla incelemesem de lansman fiyatı ile ciddi avantaja sahip. Hemen hemen aynı araba olan Qashqai çok daha yüksek fiyata satılıyor. Bir gidip bakılmalı ve lansman fiyatı ile gelen araçlar tükenmeden bir tane kapılmalı derim. Çünkü şu anda yüksek donanımlılar kaldı ve fiyatları sizin limit civarında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence önce segmente karar verin. Ayrıca sıfır mı istiyorsunuz, 2. el mi bunu netleştirin.

Bu 2 konu tamamen sizin keyfinize kalmış.

Kadjar ile Superb'i veya Mercedes A sınıfını karşılaştırmak anlamsız... Bu sizin daha da kafanızı karıştıracaktır. Eşinizle oturup onun zevkine göre bir segment tercihi yapın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vega da yazmış, hangi segment olacağına karar vermeniz lazım. 

Kişisel fikrim, o fiyata C sınıfı değil de, D sınıfı bir araç, alınabiliyorsa, daha iyi olacaktır. Eğer ailenin 2. aracı olacaksa, Kadjar vs türü bir araç da alınabilir. 

Kadjarı ben bir kez gördüm, baya heybetli duruyor dışardan, ama içini bilmiyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar, yazılan fikirlerin hepsini okudum çok teşekkürler.

@@SpeCTRuM içi fiyatına göre fena durmuyor ben malzeme kalitesini fiyatına göre beğendim.

@ o model de benzinli sanırım, bu arada bu segmentteki bir arabanın 1,5 motor ile performansı nasıl olur fikrin var mı ? 

@ segment olarak yerden yüksek bir araba düşünüyorum aslında ama karar vermek için alternatifleri SUV bir model ve HB bir model olarak ikiye indirip bir karar vermek istiyorum. Çünkü bu motor gücü SUV için yeterli mi aklımda bu soru da var...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mercedes GLA düşük km'li ikinci el
BMW X1 düşük km'li ikinci el
Volvo V40 Cross Country
Mazda CX-3

HB'nin büyüğü SUV'nin küçüğü olarak değerlendirilebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3.16i, 2012 ve öncesi modeller.

100.000 lira bütçeyle alınacak araç değil. Hele ki bir kadın için hiç değil. Performansı oldukça kötü ve direksiyonu bir dönem kullandığımız 93 model Taunus kadar ağır. Kendim de eşime almayı düşündüğüm için biliyorum... 60-65.000 liraya alınabilir...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Volvo' lara baktım adamlar fiyat listesinde vergisiz araç fiyatlarını ve vergiden sonraki araç fiyatlarını yazmışlar özellikle büyük motorlu araçların fiyatı ibret vesikası

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

71.000 liraya Superb var, bence fiyat/performans dengesi mükemmel.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok