Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

RFID, on 01 May 2016 - 21:26, said:

ikisini de amazon satıyor, sorun yok alabilirsiniz, yalnız sandalların küçük numarası yok sadece 9 ve 10 kalmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Avrupa'dan da -belki biraz daha ucuz olsa da- kargo ücreti var fakat genel olarak fiyatlar amerika'da daha ucuz olduğu için orası tercih edilebilir.

Skechers açısından avrupaya bakmaya gerek yok, amerikada her zaman daha ucuz fiyat bulursunuz.

Satın almadan önce amazon app yüklerseniz 5 dolar indirim yapacak kod gönderebilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PM attım size.

5 dolar indirimi daha önceden kullanmayan herkes kullanabiliyor, ihtiyacı olan mesaj atabilir bana, kodu gönderirim.

-

Ayrıca her ay yaptığı hediye çeki kampanyasını bu ay da devam ettirmiş amazon.

50 dolar hediye çeki satın alırsanız, amazon'un sattığı ürünlerden bir sonraki alışverişinize 10 dolar indirim tanımlıyor. $50 gift card alırken kullanmanız gereken kod "0516GCARDS"

bu indirim 5 dolar kodunda olduğu gibi hemen tanımlanmıyor 1 ila 3 gün arasında, e-mail atıyorlar, ondan sonra tanımlanıyor, yani anında gelmesini beklemeyin min 24 max 72 saat içinde.

ben daha önceden faydalandığım için tekrar kullandırtmıyor bana, size verip vermediğini bu linkten kontrol edebilirsiniz.

http://www.amazon.com/b/ref=UTF8&node=11158618011

-

bu iki indirimi de aynı alışverişte kullanabiliyorsunuz, yani kısaca 65 dolar üstü yapacağınız alışverişlerde toplam 15 dolar indiriminiz oluyor.

Şuan gümrük vergisi limiti 85 dolar, bu fiyatın altındaki her ürün size sadece kargo bedeli karşılığında geliyor, 85 dolar üstündekilerden ise %20 gümrük vergisini (details'de "import fee deposit" şeklinde gözükür) amazon sizden peşin alıyor, gümrük işlemlerini sizin adınıza yürütüyor, başka hiçbir ücret ödemiyorsunuz, aldığınız mal gümrüğe girmezse, o ücreti iade ediyorlar.

Ben monitör aldım misal büyük bir kutu diye gözden kaçmadı, gümrüğe girdi, vergi iadesi olmadı, ama aldığım ekran kartları ve bluethooth speaker'ın vergi iadesi yapıldı misal.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

deathadder chroma 49.99 a düştü, yedek dursun diye aldım bi tane.

4 nesilden de deathaader'ım mevcut oldu böylece.

ilk çıkan 1800 dpi, sonra çıkan 3500dpi, 2013 model 6400dpi, ve son chroma 10.000 dpi.

bi tane de corsair m65 rbg pro alıp deneyeceğim, yeni çıktı, pro olmayanlar gibi dandik laser değil, adam gibi optik sensörlü, 60 dolardan çıktı o da 50'ye düşsün bir test etmek istiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

rahat dur evladım, 2013 modeli nişanıma gelirken sen getirdin zaten amerika'dan 2013 haziran'da, nerdeyse 3 sene olacak, elimin altında çürümeden değiştireyim artık.

asıl k70 rapidfire almak istiyorum da o da yeni çıktı, şuanki fiyattan elim gitmiyor almaya, bi 20 dolar inmesi lazım, en kötü black friday'de alıp kurtulacağım artık blackwidow ultimate stealth'den  :icon_twisted:

ps: yanlış alıntıyı düzelttim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

m65'in pro olmayan lazer sensörlüsü bile deathadder chroma'dan kat kat daha iyi ve kaliteli bir mouse. Aylardır kullanıyorum çok memnunum, birkaç güne m65pro'ya geçiş yapacağım.

75dolara 15dolar veriyordu amazon bana çıkmadı, şimdi stardust'ın attığı 50dolara 10dolar linkine tıkladım yine uneligable yazdı gıcık oldum baya son günlerde şu olaya. Random accountlara veriyor, 3 gün önce live chatte derdimi anlattım, çok şikayet eden varmış, ulan ederler tabi random iş mi olur ya herkese ver ya prime olanlara ver ya da hiç verme.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Emektar Diamondback zamaninda iyi bir mouse'du, uzun sure kullandim. Onun ustune 2 tane Deathadder eskittim, sanki kalite dusmus gibi geldi. Sonuncusunda garantisi biter bitmez tiklama sorunu basladi, actim icini, duzeltemedim. Logitech G602 ve G402 var su an. Calisirken G602 kullaniyorum, nadiren FPS falan oynayacaksam G402'ye gecebiliyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada, dun 35$'lik birsey aldim, hemen kargoya verildi bugun. Ama bugun baktim fiyat $30 olmus. Musteri temsilcisine yazdim, iade yapamiyoruz dedi.

"We work hard to find the best prices and match them for all customers. With the exception of TVs, Amazon.com doesn't offer post-purchase adjustments. http://tinyurl.com/34e8km "

Bunu iade alabiliyoruz diye biliyordum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Baktim her yerde millet iade aldik diyor, ben de biraz oluculuk yapayim dedim, beceremedim :

...

...

Ben : I just wanted to confirm because I was in a similar situation with Amazon before and I was refunded for the difference. I thought this was a policy, did it change? 

Amazondaki Eleman: I understand your concern,We work hard to find the best prices out there and match them for all customers every day. Our prices do change over time. We don’t offer post-purchase adjustments for products other than TVs. 
Customers who were provided refunds in the past by our customer service associates received an exception. It is not our policy to provide post-purchase adjustments for products other than TVs.

Aklinizda olsun, bundan sonra camelcamelcamel vs. sitelerden fiyata iyice bakmadan almayin. Nasil olsa iade ediyorlar diye dusunmemek lazim artik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.amazon.com/Toshiba-Canvio-Backup-Share-HDNB130XKEK1/dp/B00I35YCSA

Kargo ve vergi dahil 115$, fiyat 2-3$ daha düşük olsa 17$ vergiden de yırtacak, ona rağmen iyi fiyat 3tb kapasite için, vergi sınırının altına düşerse almayı düşünüyorum ama usbden bağlantı kolaylığının olmaması düşündürüyor işte. Diski dahil ucuz nas düşünenler incelesin mutlaka.

KaraSinek beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada, dun 35$'lik birsey aldim, hemen kargoya verildi bugun. Ama bugun baktim fiyat $30 olmus. Musteri temsilcisine yazdim, iade yapamiyoruz dedi.

"We work hard to find the best prices and match them for all customers. With the exception of TVs, Amazon.com doesn't offer post-purchase adjustments. http://tinyurl.com/34e8km "

Bunu iade alabiliyoruz diye biliyordum.

normalde alınıyor, ki geçen hafta ben ram için 5$ iade aldım. bu hafta ise sd kart için yine 5$ iade talep ettim. aynı cevabı alıp iade alamadım. :D

We work hard to find the best prices out there and match them for all customers every day. Our prices do change over time. With the exception of TVs, Amazon.com doesn't offer post-purchase adjustments.

However, you can let us know about a lower price by clicking the "tell us about a lower price" link in the Product Details section of some product pages.

To read more about our pricing, go to our Help pages:

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=468502

ek: daha önce 5$iade aldığım siparişteki ekran kartında 10$ indirim olunca birdaha denedim şansımı.  aynı cevabı alınca bu siparişte daha önce iade etmiştiniz dedim. "It sounds like we made an exception for you." dedi. ben genel olarak price match zımbırtısından doalyı 30gün içinde fiyat düşerse iade yapıyorlar sanıyordum. görünen o ki yokmuş öyle birşey. daha da uğraşmam böyle birşeyle. onion bread kafası o kadar laf söyledik... :D 

camelizer eklentisi gayet iyi çalışıyor. takip edip arzulanan fiyata gelince sipariş geçmek lazım en temizi...

http://www.amazon.com/Toshiba-Canvio-Backup-Share-HDNB130XKEK1/dp/B00I35YCSA

Kargo ve vergi dahil 115$, fiyat 2-3$ daha düşük olsa 17$ vergiden de yırtacak, ona rağmen iyi fiyat 3tb kapasite için, vergi sınırının altına düşerse almayı düşünüyorum ama usbden bağlantı kolaylığının olmaması düşündürüyor işte. Diski dahil ucuz nas düşünenler incelesin mutlaka.

fiyat 85$ şuanda :D vergiden yırtıyor. kargo dahil 98dolara geliyor.

post-123-0-73898800-1462342501_thumb.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust @@KaraSinek : Ben bu mereti alıp da wireless router a bağladığımda kablolu ya da kablosuz olarak buna erişebiliyorum değil mi? 

@@sgi : USB'den bağlantı kolaylığının olmaması derken neyi kastediyorsun? 

Alma amacım ;

1- Apple TV'den Infuse vasıtası ile film dosyalarına ulaşmak.

2- Pioneer VSX 930 ile FLAC dosyalarına ulaşıp çalmak. 

Camelizer'dan baktığım kadarı ile şimdiye kadarki en düşük fiyat, dahası vergi de yok. Site son 5 tane diyor. Bu bahsettiğim işleri görür mü? Alıp geçmek mi lazım ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet @@kHanTW 2 ihtiyacını da karşılıyor. cihaz dlna server olarak çalışabiliyor.

ben wdmycloudmirror almamış olsam alıp geçecektim, kaldı ki 3.5mm lik 3tb disk fiyatına satılıyor zaten. içinde nas uyumlu uzun süre çalışacak bir disk bile çıkıyor olabilir. hala alsam mı diye düşünmüyor değilim...

*edit: hatta aldım geçtim. kaldı 4 adet. wdmycloud a multimedia koymayıp bu cihaza atacağım. film vs içeren disk bozulsa umrumda olmaz.

okuma & yazma hızları, üzerindeki yazılımı falan da çok dert değil benim için... zira o konuda daha kabiliyetli bir nas cihazı var zaten elimde. yazılımının ekran görüntülerine baktım. synology vb. bir nas cihazı kullanmış olan varsa pişman olabilir :D fiyat konusunda vergi de işin girince wd nin muadilinin yarı fiyatına denk geliyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok