Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

Bu başlık artık takip edilemez hale gelmeye başladı. Gerçekten dişe dokunur indirim olan bir duyuru olsa bile artık arada kaynıyor. :(

Pozitif olmaya ne zaman başlarsın sevgili @ arzu edersen başlığı takip etmeyebilir veya emek verip yazdıklarımı, göz ardı edebilirsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pozitif olmaya ne zaman başlarsın sevgili @ arzu edersen başlığı takip etmeyebilir veya emek verip yazdıklarımı, göz ardı edebilirsin.

Öncelikle lütfen, içtenlikle rica ediyorum, kendinizde benim kişilik analizimi yapma cüreti bulmayın. Benim mesajımda size şu yazdığınız şekilde bir laf sokma falan yok, sizi de kastetmemiştim. Ancak kaşınanı kaşımaktan da geri durmaya niyetim yok. Kişiselleştirecekseniz de benden uzak durun ki ortalık pislenmesin.

Son olarak gönderdiğiniz mesajı (ki ben onu bir başka üye gönderdi diye düşünerek WhatsApp grubunda ya bunu düzeltsek diye rica ettim, beni arkadaşlar uyardılar onu başkası yolladı diye) incelemeye çalıştım. İçinde Türkiye'ye gönderilmeyen ürünler var, Türkiye ile aynı fiyata satılan ürünler var, fiyatı aslında düşmemiz ürünler de var. Bu başlığı Amazon.com'daki önemli fırsatları birbirimize haber vermek amacıyla açtık. Tüm amazon.com indeksi haline getirmeyi düşünmemiştik. Ben de o amaçla takip etmeye devam edeceğim. Yolladığımız fırsatları biraz akıl süzgecinden geçirip gerçekten fayda sağlanacak bir durum varsa paylaşalım istiyorum. Bunun bir hata olduğunu da düşünmüyorum.

OnLyTNT and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle lütfen, içtenlikle rica ediyorum, kendinizde benim kişilik analizimi yapma cüreti bulmayın. Benim mesajımda size şu yazdığınız şekilde bir laf sokma falan yok, sizi de kastetmemiştim. Ancak kaşınanı kaşımaktan da geri durmaya niyetim yok. Kişiselleştirecekseniz de benden uzak durun ki ortalık pislenmesin.

Son olarak gönderdiğiniz mesajı (ki ben onu bir başka üye gönderdi diye düşünerek WhatsApp grubunda ya bunu düzeltsek diye rica ettim, beni arkadaşlar uyardılar onu başkası yolladı diye) incelemeye çalıştım. İçinde Türkiye'ye gönderilmeyen ürünler var, Türkiye ile aynı fiyata satılan ürünler var, fiyatı aslında düşmemiz ürünler de var. Bu başlığı Amazon.com'daki önemli fırsatları birbirimize haber vermek amacıyla açtık. Tüm amazon.com indeksi haline getirmeyi düşünmemiştik. Ben de o amaçla takip etmeye devam edeceğim. Yolladığımız fırsatları biraz akıl süzgecinden geçirip gerçekten fayda sağlanacak bir durum varsa paylaşalım istiyorum. Bunun bir hata olduğunu da düşünmüyorum.

Doğru katılıyorum size biraz gözü yoran bir liste, lakin her ürüne tek tek tıklamanıza gerek yok ilgili ürünü takip ediniz lütfen. Ürünlerin kimisi saat saat Türkiye'ye gönderiliyor veya gönderilen bir ürün gönderilmiyor olabiliyor o konudada size hak veriyorum ürün gamı benim elimde değil ben sadece forum için paylaşımda bulunuyorum. Bu ilk yazdığınız takip edilemez bir hale geldi lafı ap açık bana söylenmiş bir söz, bunun anlaşılmayacak tarafı yoktur. Bu tür yorumlar yanlış anlaşılmakta ve kalp kırıcı olmakta sevgili @.

Deathknight tarafından düzenlendi
Polemiğe yönelik cümle düzenleme

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Liste düzensiz gözüküyordu, ben biraz bunları toparlasak iyi olmaz mı diye sormak amacıyla bir mesaj attım.

Deathknight tarafından düzenlendi
Argo ve polemiğe karşı polemik içerik

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Zoma

Linkte pil bitince kullanırken şarj edilebilir özelliği var mı onu anlayamadım. Genel olarak bu mouse'ların pili çok dayanmıyor, eğer kullanırken şarj etme özelliği yoksa bence uzak durun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Zoma

Linkte pil bitince kullanırken şarj edilebilir özelliği var mı onu anlayamadım. Genel olarak bu mouse'ların pili çok dayanmıyor, eğer kullanırken şarj etme özelliği yoksa bence uzak durun.

Hocam ürün iki kalem pille çalışıyormuş. Şarj bitince pil değiştirip devam edilebiliyor sanırım. Öbür türlü dediğiniz gibi mantıksız olurdu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Zoma

Fiyat karşılaştırmasını bilmiyorum ama kalem pil yerine şarj edilebilir olan G700s'i bir araştırmanızı tavsiye ederim. Pil azaldığında USB kablosuyla hem kablolu kullanıp hem şarj edilebiliyor. Bende var ve gayet memnunum. Tek sorun pil ömrü çok uzun değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@

G700S çok farklı değil, 10 USD fark var arada. Pil ömrü uzun değil derken, ortalama ne kadar kullanılıyor tam şarj ile? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yalniz Amazon.com cok buyuk indirim yapmazsa veyahut urun gumruk limitinin altina inmezse Amazon.de daha avantajli sanki... Hem KDV'yi dusuyorsunuz daha da onemlisi kargo bedava... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce burada önerdiğim ve halihazırda kullandığım Samsonite marka deri çanta %30 indirime girmiş. Beğendiyseniz, kaçırmayın derim. Kalitesi çok iyi. Dün de kardeşime aldık buradan. 

Samsonite Colombian Leather Flap-Over Laptop Messenger Bag

https://www.amazon.com/gp/product/B004XAVT8K/

Samsonite-Colombian-Leather-Flapover-Cas

62$'a geliyor sepete eklediğinizde. Kargo ücreti yüksek çıkıyor ama chatten bağlanıp yeniden hesaplattırın. (yanlış hesaplanmış) Normalde 16$'a geliyor kargosu da. Toplamda 94-95$'a geliyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

diş fırcası bakanlara

Oral-B Pro 5000 SmartSeries Power Rechargeable Electric Toothbrush with Bluetooth Connectivity Powered by Braun

$63.99 + $9.35 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey

https://www.amazon.com/SmartSeries-Rechargeable-Toothbrush-Bluetooth-Connectivity/dp/B00O8ODHOA?psc=1&SubscriptionId=AKIAJ7T5BOVUVRD2EFYQ&tag=camelalertsizer-20&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B00O8ODHOA

Steam Link = 19.90

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@AlperD onu almanın daha ucuz yolu var , office fırsatları başlığında var detayı.

480 lerde güzel fiyatlar var. $20 rebate ve Civ VI da ekleniyor indirime , benim karttan biraz daha hızlı ben bile alırdım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PSU baktık ya indirim olmaz tabii. :D

Neyse benim 750W bir süre daha gider. Full modüler olmazsa da sıkıntı yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@AlperD : Ben de o ürünü almışım zamanında , şu şekilde bir ödeme yapmışım :

Order Summary

Item(s) Subtotal:
$76.99
Shipping & Handling:
$26.32

Total before tax:
$103.31
Estimated tax to be collected:
$0.00

Grand Total:
$103.31

Hoş ben aldığım sırada dolar 3 liranın altında olduğu için gene de daha karlı olabilirim.. 

@@KaraSinek : Bluetooth'lu diş fırçası enteresan bir şeymiş,  ne kadar gerekli bilemedim... :) 

@@RFID : Ben çok karambol bir şekilde neler satılıyor diye baktığımdan listen benim açımdan eğlenceli... Diğer taraftan ürünlerde ilgimi çekenlere camelizer ile baktığımda en düşük fiyatın şu an gösterilen olmadığını , yakın zamanlarda daha düşük fiyatlarda satıldığını görüyorum, dahası dolce gusto kapsülleri falan da Türkiye'den kargo öncesi bile daha pahalıya geliyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@AlperD : Ben de o ürünü almışım zamanında , şu şekilde bir ödeme yapmışım :

Hoş ben aldığım sırada dolar 3 liranın altında olduğu için gene de daha karlı olabilirim.. 

@@KaraSinek : Bluetooth'lu diş fırçası enteresan bir şeymiş,  ne kadar gerekli bilemedim... :)

@@RFID : Ben çok karambol bir şekilde neler satılıyor diye baktığımdan listen benim açımdan eğlenceli... Diğer taraftan ürünlerde ilgimi çekenlere camelizer ile baktığımda en düşük fiyatın şu an gösterilen olmadığını , yakın zamanlarda daha düşük fiyatlarda satıldığını görüyorum, dahası dolce gusto kapsülleri falan da Türkiye'den kargo öncesi bile daha pahalıya geliyor. 

Mumlar var mesela dekoratif şuan gönderiliyormu bilemiyorum mesela philips gün ışığı saati var onları özellikle senin için koydum @@kHanTW . Kahvelerde gariplikler var yurt dışı gönderimi mesela sabah vardı şuan yok, fiyatları uçmuş. Camelizerda bende baktım pahalı şuan. Not olarak dolce gusto kahveler 30 tl ye satılmaya başlandı şuan nestcafenin kendi dolce gusto sitesi uygun fiyatlı ve ücretsiz kargoyla yanında hediye seçeneği var bir kaç tane, siparişinde seçebiliyorsun. https://www.dolce-gusto.com.tr/ adres bu üstadım  :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok