Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

TiesTorN olsa chat'e bağlanır iptal ettirirdi.

7 dolar büyük para, 20 lira eder.

1 lira simit, 1 lira ayran desen, 10 öğün yemek parası ties'in. parayı küçümseyip yavrucağı rencide etmeyin.

Böyle "7 dolar için iptal ettirmedim" falan demeyin, sonra gelir "madem amazon'a bıraktın 7 dolar, bana o zaman 15 dolar yolla, sana koymaz nası olsa" der. dikkatli olun bence.  :lol:

Fisherking beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.amazon.com/dp/B019955RNQ/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

H115i 125 dolardan 110 dolara düştü, herhangi bir gümrük/vergi sınıfına girmediği için alet gümrük vergisi alınmıyor bunlardan, sadece 15 dolar kargo ücreti ile alabilirsiniz.

Türkiye'deki en uygun fiyatı:

http://www.teknobiyotik.com/corsair-hydro-serisi-h155i-extreme-performance-intel-amd-islemci-uyumlu-sivi-sogutucu-sistemi-cw-9060027-ww.html

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1 ay önce almıştım,tatilden gelince taktım,pompa bozukmuş (Yani düzgün çalışmıyor. Bir şekilde çalıştırabiliyorum ama uğraşılmaz.) yenisini yollayın dedim. Acaba bu indirimi de mi deseydim. Neyse yapmayalım o kadar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

amazon eskiden aradaki farkı iade ediyordu belli bir süreye kadar alınmış ürünlerde indirim olursa, fakat baktılar işin içinden çıkamıyorlar, herkes iade istiyor, tümüyle kaldırdılar bu uygulamayı, artık sadece televizyonlarda geçerli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

amazon eskiden aradaki farkı iade ediyordu belli bir süreye kadar alınmış ürünlerde indirim olursa, fakat baktılar işin içinden çıkamıyorlar, herkes iade istiyor, tümüyle kaldırdılar bu uygulamayı, artık sadece televizyonlarda geçerli.

ürünün fiyatı düşmeye devam ediyor :(

$389.51 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben de bunu yazmaya gelmiştim, önlenemez bir düşüş var  :D

1 item in your Saved Items has changed price.

hadi bu da 3.5 dolar diyelim ama bir daha indirim olursa sen bir chat ile konuş hocam, sonuçta yeni almışsın ve kargolanmamış daha, 10 dolar ve üstü için konuşulur, narcissus gibi snopluk yapmaya gerek yok. (profil resmindeki köpeciği de şu cümleyi kurtuktan sonra farkettim  :D )

ps: bence hiç üşenmeden hemen chat'ten "yeni aldım, ya fiyatı güncelleyin benim için de ya da hemen iptal edin" deyin. 1 dakkalık iş 30 tl para kazandırır yani...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben de bunu yazmaya gelmiştim, önlenemez bir düşüş var  :D

hadi bu da 3.5 dolar diyelim ama bir daha indirim olursa sen bir chat ile konuş hocam, sonuçta yeni almışsın ve kargolanmamış daha, 10 dolar ve üstü için konuşulur, narcissus gibi snopluk yapmaya gerek yok. (profil resmindeki köpeciği de şu cümleyi kurtuktan sonra farkettim  :D )

ps: bence hiç üşenmeden hemen chat'ten "yeni aldım, ya fiyatı güncelleyin benim için de ya da hemen iptal edin" deyin. 1 dakkalık iş 30 tl para kazandırır yani...

chatteki eleman ben daha cümleyi tamamlamadan, "iptal ediyorum o zaman, yeniden order yaparsınız " yazdı. iptal etti , yeniden ekledim. :)  15sn sürdü.

bu yeni profil resmi sevdim, bunu kullanayım bir süre :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

inşallah 3-5 daha düşüp sinir bozmaz  :icon_twisted:

sen aldın artık, hayırlı olsun, takip etme artık  :D dişe dokunur bir şey olursa ben söylerim nası olsa.

Bence de en iyisi ben bakmayayım teslim edilene kadar. Teknik özelliğinde birşey bakmak için sayfayı yeniledim......

$386.64 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

:lol: sanki çocuğa emanet etmişler dükkanı, taşşak geçiyor velet 2'şer 3'er indirip.

şuan chat'le falan uğraşmadan direkt iptal edilebilir. 379.99'a düşmüş bu alet bi kere, demek oraya kadar yolu var bu düşüşün  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ASUS MG MG278Q 27" Screen LED-lit Monitor  has decreased from $380.34 to $379.59

senin fiyatın altına indi, FreeSync'dı oldu FakirSync artık, atabilirsin...  :lol:

Aynı özellik (27" 1 ms IPS 1440p 144Hz) ve fiyatta G-Sync monitör var mı?

öyle bir monitör yok, olmasına gerek de yok. 3-5 kişi halay çekerken yanyana bakmıyorsanız monitöre IPS'in 144hz oyun monitörü ayaran birine herhangi bir getirisi yok.

illa IPS olsun isterseniz PG279Q var ama hem 5ms hem 800 dolar. Sırf IPS olsun diye katlanılmaz bu duruma. ki yani IPS glow konusuna hiç girmiyorum.

Benim monitörüm de MG278Q'daki paneli kullanıyor, o eski bildiğiniz 6 bit TN'leri unutun, bu panel çoğu IPS'e taş çıkartacak kalitede 8 bit bir panel.

Benimkiyle arasındaki fark benimki G-Sync, MG'deki FakirSync.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
o eski bildiğiniz 6 bit TN'leri unutun, bu panel çoğu IPS'e taş çıkartacak kalitede 8 bit bir panel.

Herif heyecandan 90'ların reklam kuşaklarına dönüştü :cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Küçük stardust forumdaki en boş adam yarışmasında ilk 3e oynuyor artık.. :/

Yıllık iznim bitiyor 3 gün sonra, az sabredin...

@@RFID yani bu saatten sonra 60hz monitör pek satmayacağından daha da düşer onun fiyatı.

Kağıt üstünde sadece rakamlar olarak konuşuyoruz ama göz bir kez farkı gördü mü eski monitörlere tekrar bakamaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok