Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

ohoooooooo, adamlar maymun etti bizi. 

$375.53 

neyse, "not shipped yet" aşamasında iken henüz kredi kartından para çekilmemiş oluyor , iki tık ile iptal edip yeniden ekleyebiliyorsun. İyi de maymun olduk . :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan fazla düşmez herhalde ama ben bir daha iptal etmem artık. Her seferinde teslim tarihi ileri atıyor çünkü. 

Bu ürünü Vatan'dan alsa 2200₺ gibi. 1.5 katı ödemiş oluyor alan.   Fiyat aynı olsa Amazon güvencesi var, kafa rahat alışveriş yapıyorsun.Yerli mağazalardan alışveriş yapmak için hiç bir neden kalmıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

var tabii ki, illa FreeSync ya da G-Sync kullanmanız gerekmez, hele fps 60 altına inmiyorsa hiç gerek yok.

paneli çok kaliteli bir monitör, nvidia kartla g-sync olmadan da çok memnun kalırsınız. ilerde de amd adam gibi bir kart yaparsa freesync'ı denemiş olursunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla sırf G-sync yüzünden PG modeline +300 papel vermek istemiyorum. Bu monitörü alsam mı bilemedim, yine de kararsız kaldım. O 300 papelin üstüne 130 daha ekleyip 1070 filan alırım diye düşünüyorum. Neredeyse bir ekran kartı parası fark var. Öte yandan bir monitörü en az 7-8 sene kullanıyorum ve forza Nvidi diye düşündüğümden tetiği çekemedim bir türlü....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amd gpu yoksa gene alınır , fiyat çok güzel . Ancak freesync ,gsync önemli teknolojiler. Bu monitor alınacaksa uygun fırsatta gpu 'u değiştirmekte fayda var.

Camelcamel daha yeni uyanıyor fiyat düşüşüne . Kontrol etme intervali geniş herhalde . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

..ve SON

ASUS MG MG278Q 27" Screen LED-lit Monitor  has increased from $371.94 to $387.87

ps: asıl önemli haber:

benim monitörün fiyatı düşmüş, amazon bak kafamı bozma, seni tolga abime söylerim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Su Camelcamelcamel midir nedir baktim da kisa sureli indirim zamanlarinda bir ise yaradigini hic zannetmiyorum... Benim $205'a aldigim urun icin su ana kadarki en dusuk fiyati $279 gosteriyor... Hatta lowest icin tarihe baktim, benim siparis verdigim gunden 1 gun oncesi... Amazon'un Save for Later/Sepet olayi varken anlami yok gibi...

Bu arada monitorun fiyati tekrar inise gecmis; $388.67...  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kalteli ve sessiz, orjinal Cherry MX Brown switch'li bir klavye arayanlar bakabilir, fiyatı hep 89-99 arasında geziniyordu, 79'a düşmüş.

https://www.amazon.com/gp/product/B012B6X7MI/ref=ox_sc_act_title_1?tag=slicinc-20&ascsubtag=5ffaf4be6f0e11e69b942a2d2a708dd90INT&ie=UTF8&smid=ATVPDKIKX0DER

@@Narcissus @@Hungarde

Ben de bir süredir Microsoft Reclusa'yı değiştireyim istiyordum, Amazon'dan hediye çekim de varken sipariş verdim. Bakalım nasılmış bu cihazlar görelim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok