Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

Çok iyi fiyat hem de verimliliği Gold seviyede.

Full modüler değil diyecektim ama sadece motherboard kablosu modüler değil, diğer tüm kablolar modüler.

%100 Japon kapasitörler, eko modu var, 5 sene garanti... daha ne olsun valla çok iyi, ihtiyacım olmamasına rağmen alasım geldi.

http://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=210-GQ-0750-V1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hem G2 hem GQ olani eklemistim sepete ne zamandir, GQ olanin fiyati dustu G2 olan dusmedi bir turlu... Ben de kararsizim, fiyat cok iyi cunku... G2 beklemeye deger mi, degmez mi bilemedim simdi... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tomshardware'deki incelemesinde gözüken ripple'dan bahsediyorsanız eğer, orda farkederseniz %90 ve %100 load durumunda ripple oluşmuş.

evet olmasa daha iyi ama, zaten 750W'lık bir PSU'yu %90 - %100 load durumunda kullacak kadar güç gereksinimi olan bir sisteminiz varsa 1000W'lık bir PSU almalısınız.

PSU kendi watt değerinin %50 - %60'ı kadar bir load durumunda en verimli şekilde çalışır. Arabanın motorunu sürekli redline'da kullanamayacağınız gibi PSU'yu da sürekli full load durumunda kullanmamalısınız.

EVGA'nın bu modelinmde %80 altı load durumunda kabul edilebilir değerlerde ripple.

Extreme overclock yapıyorsanız bu PSU ile stabil bir sistem kurmanız zor ama zaten o kadar aşırı overclock yapan adam da gidip 55 dolarlık PSU almaz...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 6,5 yıldır Thermaltake Toughpower 750W modüler kullanıyorum. Gayet de memnunum aslında. Hazır ucuz bulmuşken alsam mı?

bende de aynı şekilde 775W olanı var, aldım GQ'yu.

asıl almak istediğim PSU:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16817151159&cm_re=seasonic_750w_titanium-_-17-151-159-_-Product

Fiyatıyla şuan biraz üzüyor ama gerçekten dünyadaki en iyi psu ya da en iyi psu'lardan biri.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

EVGA psu'nun fiyatı gerçekten iyiymiş. Benim sistem Max 380W falan kullanıyor. Zaten %90 larda kullanmak çok zor, OC bile zor, SLI ile ancak.  

şu mouse'un fiyatı iyi gibi durmakla beraber, Teknobiyotik fiyatı yüksek de olabilir.

https://www.amazon.com/gp/product/B019OQJ9XE

http://www.teknobiyotik.com/cevre-birimleri/corsair-scimitar-rgb-optical-moba-mmo-gaming-mouse-ch-9000091-eu.html

Scimitar'da benim de gözüm var. Naapsak bilemedim :icon_think:

Şurada baya indirim oluyormuş belki ilginizi çeker.Türkiye gönderimi varmı bilemiyorum.

https://www.handheldaudio.co.uk/

Bu başlıkta sadece Amazon fırsatlarını paylaşıyoruz. Yine de teşekkürler elbette.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ başparmakla o kadar tuş kontrol edilebiliyor mu?

Kablolu fare almam zaten , sağ bilekte biraz sorun var , arada sol elime alıyorum mouse 'u , kablo sürekli sorun çıkarır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlginç bir şekilde corsair'in sıvı soğutma ürünlerinde bir süredir nedense vergi çıkmıyordu, yani fiyat 100 küsür $ iken de sadece 15 küsür $ shipping ekliyordu fiyata. Tabi vergi farkı oluşmayacak olsa bile daha da güzel bir fiyata inmiş. Benim de alasım geldi, hatta geçiyorum siparişi. İnşallah amd, am4 soketle birlikte bağlantı noktalarını değiştirmez de ona da uyar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Hungarde Ulan gece gece misafir kaldığım yerde telefonumla arastırma üstüne arastırma yaptım senin yüzünden..

Önce bizim nuhnebi p67lerle uyumlu mu diye baktım, sonra benim phantomla ne alemde diye baktım ki kasanın icinden cıkan bracketla oluomuş.. Ama bu sefer de yukardaki fanları cıkarmadan takarsam ramlere değer mi acaba diye beyin fırtınası estirip durdum..

ilk iş olarak yarın sabah eve gidince hem kasadan bracket cıkmıs mıydı benim diye bakıp, sonrada yukarıdaki fanlar ve ramlerin yüksekliğini ölçecektim.. Ve bunları hemen yapıp siparişi geçmem gerekiyordu..

Fakat daha sonra uykumun beni bulmaması beni dürttü ve dur bi bakim ya su corsair h100i v2 nin reviewlarına ... hmm fena değil cart curt derken desibel değerlerinin 44 - 47db aralıklarına dikkat kesildim.. Bu bana "dur lan zaten 4.7de azıcık voltajla çalışan ve şuana kadar gık bile dememiş işlemcim ve bebegim soğutucum var bi bakayım su eski reviewlardan ben bu thermalright mux u neden almışım dedirtti..

Hemen actım baktım ve hatırladım ki dünyanın en sessiz pcsini kurarken aldığım bu soğutucu hem güzel bir soğutma performansı sunarken hem de 13-21db gibi dünyada görülmemiş ve duyulması mümkün olmayan bir ses aralığı sunmaktaydı.. :love:

Sonuç olarak cebimde kalıcak olan 95$ ın taze sevinci, dünyanın en sessiz pcsine sahip olmanın verdiği haklı gurur ve sabah yapmam gerekicek fuzuli işlerin de üstümden kalkması ile şuhu içinde uykuma dalmadan önce bu msgı atim dedim..

Hayırlı geceler bu forumun bu msgını okuyacak şanslı 14 kullanıcısı..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ başparmakla o kadar tuş kontrol edilebiliyor mu?

Kablolu fare almam zaten , sağ bilekte biraz sorun var , arada sol elime alıyorum mouse 'u , kablo sürekli sorun çıkarır.

@@ResetButton Ben oyun oynarken yapmayı pek beceremedim sonuçta 12 tuş var oyun esnasında doğru zamanda basmak kolay olmayabiliyor. Ancak yetenekli bir insan için ergonomik olarak mümkün. Ayrıca bu tür fareler biraz tombul olduğu için imleci hareket ettirme dezavantajları da var. Ofiste çalışırken bile imleç pozisyonunu, daha zarif farelere göre daha zor kontrol edebiliyorum bazen sıkılıp diğer fareye geçtiğim oluyor. Bu anlattıklarım G600 için

Ancak mesela o 12 tuş ofiste çok verimli olabiliyor en çok kullantığım kısayolların bazılarını tuşlara atadım mesela bir tuşla serverin derinliklerinde çok kullandığım bir yere erişiyorum. Bir tuş sürekli kullandığım notlarımı tuttuğum notepad++ için, biri chrome, biri show desktop, diğerleri iş için kullandığım tuş kombinasyonları için. Çalıştıkça ihtiyaç çıktıkça makroları yaptığım atadığım için yerleri de oturuyor zamanla.

Kısacası ofiste çok işinize yarar ancak oyun için sizin yeteneğinize kalmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tür fareler ile MMO oynamak zor hatta fps imkansız ama ofiste çok çok işe yaradıklarını söyleyebilirim.

Ben Razer Naga ile birden fazla MMO oynadım. O düğmeler çok işe yarıyor :) Özellikle benim gibi solaksanız ve sağ elniz wasd de duruyorsa, bazı kısayollar sol el klavyedeyken çok yakın ve ulaşılabilir olmasına rağmen, sağ ele uygun olmuyor. Yani benim zaten tuş çeşitlendirme sorunlarım vardı. Naga ve üzerindeki tuşlar sorunlarımı tamamen çözdü diyebilirim. Hızlı adaptasyonda benim hali hazırda çözüm arayışımın olması da etkili tabii. Bende bunlar problemdi, yoksa zaten sorunsuz çalışan bir sistemi iyileştirmek gibi bir amacım yoktu.

FPS oynarken BF4 de hızlı hareketlerde bazen 5 tuşuna basmak dışında (fareyi tutmak için parmak üzerinde duruyor doğal olarak) problemim olmadı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok